Różne podejście do aktorstwa

Aktorzy są różni tak samo jak można powiedzieć, że każdy człowiek jest inny. Aktorzy różnią się jednak nie tylko wyglądem, talentem i charakterem, ale także różnym podejściem do aktorstwa.

Jedni starają się wybierać role częściej w dramatach czy filmach i serialach obyczajowych. Inni z kolei starają się częściej bawić ludzi poprzez występowanie w komediach. Jednym z amerykańskich aktorów, który specjalizuje się takim podejściem do filmu i aktorstwa jest Johnny Knoxville. Ten aktor w zasadzie wypłynął na fali filmów i seriali pod tytułem Jackass. W 1999 roku Johnny Knoxville i jego koledzy w filmie Boob wykonywali pierwsze kroki, które później przerodziły się w serię Jackass i także poważniejsze aktorstwo. Inne podejście do aktorstwa to np. nasza rodzima aktorka Izabela Kuna, która ukończyła łódzką szkołę filmową i teatralną. Gra obecnie we wielu filmach pełnometrażowych, a także serialach telewizyjnych. Są to naprawdę różne role, ale większość z nich to role właśnie w serialach obyczajowych.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Komu skradła serce Natalia Kuna?

    Komu skradła serce Natalia Kuna?

    Trzynastolatki w całym kraju wstrzymały oddech na wieść, że Maciej Musiał, okrzyknięty mianem "polskiego Justina Biebera" ma dziewczynę. Kim jest ta pani i czy w ogóle jest z nim w związku? czytaj więcej