Słodka Charlotte na najnowszych zdjęciach autorstwa Kate

Za dzielenie się z nami takimi fotkami uwielbiamy Rodzinę Królewską!

ksiezniczka glowne.jpg

Jesteście fankami Rodziny Królewskiej? My tak! Szczególnie kibicujemy, oczywiście, Kate, ale tak naprawdę każde doniesienia dotyczące dworu przyjmujemy z radością. Na szczęście, dzięki profilom monarchii w mediach społecznościowych, wszyscy możemy być na bieżąco z życiem książęcej rodziny. A ta zasypuje swoich fanów zdjęciami najmłodszych członków rodu - księcia Jerzego i księżniczki Charlotte. Ta ostatnia jest bohaterką najnowszej sesji zdjęciowej wykonanej przez... księżną Kate! 

ksiezniczka 1m.jpg

To nie pierwszy raz, kiedy żona księcia Williama podzieliła się ze światem swoim dziełem. Zdjęcia wykonano w kwietniu w domu książęcej pary w Norfolk, a - jak wynika z oficjalnego opisu fotografii - dzielą się nimi ze światem z okazji pierwszych urodzin księżniczki.

Zobaczcie też: Kate Middleton topless?

ksiezniczka 2m.jpg

Małej księżniczce życzymy wszystkiego najlepszego. 


kseizniczka 3m.jpg

Zobaczcie również: Jakie zalety może mieć późne macierzyństwo? 

ksiezniczkam.jpg

A sama Kate Middleton została modelką z okazji setnych urodzin brytyjskiego magazynu Vogue. Zdjęcia okładki pojawiły się na Facebooku Vogue:

kate voguem.jpg

Źródło i zdjęcia: Facebook.com/TheBritishMonarchy

ID galerii:752


Dodał(a): Dominika Czech , Niedziela 01.05.2016 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Mały George przebija wszystkich, ale jego młodsza siostrzyczka to urocza dama. Nie wiem tylko, dlaczego mam wrażenine, że zawsze jest ubrana w to samo.
Dodano: 2016-05-10 17:07:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×