To już oficjalny koniec "Brangeliny". Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą

Karma czy po prostu życie?

brangelinasplitmain.jpg

Angelina Jolie i Brad Pitt to jedna z tych par, które od ponad dekady były podziwiane przez wiele osób na całym świecie. Ich duet nazywano nawet jedną z "superpar" show-biznesu. Nie dość bowiem, że piękni i szaleńczo w sobie zakochani, to jeszcze odnoszą sukcesy zawodowe, udzielają się charytatywnie i wychowują aż sześcioro dzieci. 


Wczoraj jednak okazało się, że życie "Brangeliny", jak nazywali ich przez lata fani, wcale nie jest tak bajkowe, jak może się wydawać z zewnątrz. Angelina Jolie wniosła bowiem pozew rozwodowy przeciwko aktorowi, podając jako powód rozstania "różnice nie do pogodzenia". 

Powody rozstania

Za kulisami mówi się jednak, że wyważona w swoich decyzjach życiowych Angelina nie rozwodziłaby się z ojcem szóstki swoich dzieci (w tym trojga adoptowanych), gdyby chodziło o błahostkę. 

W mediach huczy od plotek, jakoby Brad był całkowicie winien rozpadowi ich małżeństwa. Miał bowiem nadużywać alkoholu i innych środków odurzających i stawać się po nich agresywny w stosunku do całej rodziny. Tę wersję wydarzeń miałby potwierdzać fakt, że Angelina wniosła o wyłączną opiekę nad dziećmi, a Brad miałby mieć jedynie zasądzone z nimi spotkania. 

Z drugiej strony mówi się, że aktorka nie wytrzymała romansu męża, jaki miał nawiązać się miedzy nim a Marion Cotillard na planie ich wspólnego filmu "Allied" ("Sprzymierzeni"), który dopiero będzie miał swoją premierę. 

Komentarz rodziny i medialny rozwód

Doniesienia na temat rozwodu córki i zięcia skomentował ojciec Jolie, aktor Jon Voight, który stwierdził, że "jest bardzo zasmucony informacją o rozwodzie córki i wie, że musiało zdarzyć się coś naprawdę poważnego, skoro Angie zdecydowała się na taki krok". Aktor prosi też o modlitwę. 

O co może naprawdę chodzić? To pozostaje tajemnicą rodziny Jolie-Pitt. Na razie wiadomo tylko, że para będzie w sądzie walczyć nie tylko o szóstkę dzieci, ale także o fortunę wynoszącą podobno ponad 400 milionów dolarów. 

brad angiemale1.jpg

 Angelina Jolie i Brad Pitt razem na czerwonym dywanie w 2015 roku 

brad angie 2male.jpg

Angelina Jolie i Brad Pitt razem na czerwonym dywanie w 2015 roku 

joliepittrodzina.jpg

 Cała rodzina Jolie-Pitt na lotnisku LAX w Los Angeles w 2015 roku 

zdjęcia: FameFlynet  Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 21.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×