Tyra Banks o sobie

Tyra Banks napisała scenariusz do serialu o swoim nastoletnim życiu. Odcinki wyemituje stacja ABC. Zobaczymy jak ambitna modelka poradzi sobie w nowej roli.

Tyra Banks postanowiła opowiedzieć o swoim nastoletnim życiu i drodze do kariery w serialu telewizyjnym. Wraz ze swoim przyjacielem z lat dziecięcych, napisała scenariusz do ,,Fivehead''. W żartobliwy sposób opowiada o czasach liceum, niskiej samoocenie, braku akceptacji ze strony rówieśników. Nie jest to jednak forma użalania się nad sobą i swoim ciężkim życiem. Tyra postanowiła pokazać jak z brzydkiego kaczątka przekształciła się w jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie. Sam tytuł ,,Fivehead'', świadczy o dużym dystansie i poczuciu humoru modelki, bowiem takim przezwiskiem była określana z powodu swojego dużego, wysokiego czoła.

Tyra Banks, która prowadzi już 19 sezon programu ,,America's Next Top Model'', udowodniła już nie raz, że świetnie radzi sobie z nowymi wyzwaniami, które chętnie podejmuje. Mamy jednak nadzieję, że z tego projektu wyjdzie coś bardziej wartościowego niż kolejny serial dla nastolatek...

Tyra Banks

Tyra Banks w kampanii Ralph Lauren

Tyra Banks

Tyra jako prowadząca America's Next Top Model

Tyra Banks

Tyra Banks

Więcej newsów z życia gwiazd znajdziesz TUTAJ!

glowne-0637716c64b3d4b5e034191725ec06d5_07bcce.jpg

Foto: mat.prasowe, FameFlynet

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Wtorek 16.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
fake rolex watches for sale overwatches replica breitling watches sale
Dodano: 2012-11-12 13:48:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×