Wydaje Ci się, że wiesz o niej wszystko? Oto 4 tajemnice księżnej Diany...

Czego jeszcze nie wiemy na temat niezwykłej kobiety, której śmierć poruszyła cały świat?

diananannana.jpg

Księżna Diana była uznawana za ikonę mody- dla wielu kobiet stanowiła inspirację, nie tylko w kwestii ubioru, ale również podejścia do dzieci i rodziny. W sierpniu przypada 20 rocznica śmierci Księżnej- w związku z tym na światło dzienne cały czas wychodzą mało znane fakty. Oto 4 sekrety Księżnej:

Nie chciała nosić kapelusza i rękawiczek

Mimo że dodatki te były wprost stworzone dla niej, najczęściej widywano ją bez nich. Mimo że wymagała tego królewska etykieta, Księżna Diana ciągle odmawiała. Jaki był powód jej decyzji? Chciała być prawdziwa- przede wszystkim dla chorych dzieci, które odwiedzała w szpitalach. Jak mówiła: "Nie przytulisz dziecka, mając na głowie kapelusz".

Pokazywała dzieciom prawdziwe życie 

Swoich synów Diana wychowywała z ogromną czułością- była nie tylko matką, ale i najlepszą przyjaciółką. Nie chciała, aby synowie byli "zamknięci" w pałacu, dlatego regularnie zabierała ich na różnego rodzaju wycieczki- do parków rozrywki, szpitali, a nawet schronisk dla bezdomnych. Zależało jej na tym, aby jej dzieci miały świadomość, jak żyją najbiedniejsi, pokrzywdzeni przez los, ludzie. Zachowanie Diany nie było akceptowane przez wszystkich.

Uwielbiała tańczyć- nawet jako księżna 

Największą pasją Diany był taniec- nie tylko klasyczny. Uwielbiała stepować i już od najmłodszych lat było to jej największe hobby. Gdy chodziła do szkoły, potrafiła godzinami ćwiczyć do muzyki z magnetofonu. Tuż przed ślubem zaprosiła do Pałacu swoją dawną nauczycielkę i akompaniatorkę, chcąc w ten sposób rozładować stres. 

Pracowała jako sprzątaczka 

Zanim Diana została księżną, chwytała się różnych zajęć. Pracowała jako opiekunka do dzieci w Young England Nursery School, gdzie zajmowała się również edukacją najmłodszych. Przez jakiś czas pracowała też jako... sprzątaczka w domu własnej siostry! Możliwe, że to właśnie dzięki temu, nawet gdy prowadziła życie na najwyższym poziomie, nigdy nie zapomniała o najbardziej potrzebujących.

Zdjęcie: Starstock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 31.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Deska tarasowa montaż http://dryten.pl zobacz jak może wyglądać Twój taras
Dodano: 2018-01-02 09:33:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nowoczesny wygląd, funkcjonalna deska tarasowa montaż http://dryten.pl teraz rabaty i szybie terminy realizacji
Dodano: 2017-11-14 15:29:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×