Z aktorami za pan brat

Nie każdy może zostać aktorem. Trzeba mieć do tego przede wszystkim talent, umiejętność szybkiego uczenia się i dobrą twarz.

Obydwie te cechy ma z pewnością polski aktor Przemysław Cypryański. Przemek jest świetnym aktorem. Od kilku lat odgrywa rolę Kuby Ziober w serialu “M jak miłość”. Ponadto zagrał w kilku dobrych polskich produkcjach. W śród zagranicznych aktorów wielkim talentem może pochwali się australijski aktor Simon Baker. Obydwaj mężczyźni są znani i zarazem lubianymi aktorami. Ponad to są bardzo przystojni co daje im większe powodzenie u płci przeciwnej. Obu panów dzieli różnica wieku kilku lat. Przemek jest aktorem młodszego pochodzenia. Simonowi Bekerowi sławę przyniosła rola Patricka Jane w jednym z seriali CBS Mentalista. Zarówno Przemek jak i Simon są bardzo zdolnymi aktorami i mają na swoim koncie wiele ról. Co prawda zagraniczny aktor ma ich więcej, ale tylko dlatego, że jest dłużej aktorem. Beker debiutował w małej roli geja w filmie “Tajemnice Los Angeles”. Dla Kamila Cypryańskiego rola w “M jak miłość”, była początkiem jego aktorskiej kariery.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Co gwiazdy sądzą o przemocy?

    Co gwiazdy sądzą o przemocy?

    800 tys. Polek rocznie pada ofiarą przemocy. Większość z nich to ofiary przemocy domowej, której sprawcami są partnerzy. Ten problem nie omija także mężczyzn. Sprawdźcie, co o tym mówią… czytaj więcej