Zespoły wszech czasów

Są zespoły, które znają wszyscy. Ich popularność jest naprawdę wielka. Któż nie zna piosenki „Nothing else matters”, z repertuaru zespołu Metalica.

Wielu fanów heavy metalu nuci tą piosenkę. Jest najbardziej znaną balladą tego gatunku i wielu wybiera ją na wet na pierwszy taniec podczas ślubu. Metalica została założona w Los Angeles w 1981 roku. Do dziś jest na szczytach list przebojów i ma wielką popularność. Jest gwiazdą w dziedzinie muzyki Heavymetalowej. Założycielem zespołu był i nadal jest James Hetfield i Lars Ulrich, którzy do dziś go tworzą. Muzyka trip hop jest nieco mniej popularną muzyką. Jej przedstawicielem jest zespół Massive Attack. Zespół uważa się za jeden z najlepszych przedstawicieli właśnie muzyki trip hop. W tej chwili w zespole jest dwóch członków. Są nimi Robert del Naja i Grant Marshall. Wiele zespołów ma swoim fanów i jest znanych na całym świecie. Metalicę zna każdy. Jest bardzo popularnym zespołem wśród młodych ludzi. Wielu się zachwyca ich wykonaniami, a bilet na koncert.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "True Blood Vol.3"

    Soundtrack do trzeciej serii "True Blood" (Czysta Krew), popularnego serialu emitowanego w telewizji HBO. Film został uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy. czytaj więcej