Znani nam z ekranu

Oglądanie filmów i seriali to przyjemność i co do tego nie ma wątpliwości, jeśli ogląda się dobrą produkcję z naprawdę profesjonalnymi aktorami.

Na brak takich aktorów nie można narzekać zarówno w Polsce jak i na całym świecie w szkołach teatralnych i filmowych kształci się wielu zdolnych ludzi. W Polsce jednym z tych dobrych aktorów jest Paweł Królikowski. Skończył o PWST we Wrocławiu i swój debiut zaliczył w 1984 roku w filmie Dzień Kolibra. Była to produkcja dla młodych widzów, ale później kariera Królikowskiego nabrała rumieńców i dzisiaj ten aktor ma na koncie wiele ról filmowych, teatralnych i serialowych. Jednak oglądamy równie często co produkcje polskie kino amerykańskie, a tam można podziwiać młodą gwiazdę Kate Bosworth. Aktorka jest bardzo urodziwa i zagrała już wiele odmiennych ról. Wcielała się w różne kreacje od studentki do kobiety rodem z dzikiego zachodu. Choć nie ma na koncie żadnych poważnych nagród to kilka razy doceniono jej aktorstwo mniejszymi nagrodami widzów czy publiczności.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Pojedynek białych płaszczy

    Pojedynek białych płaszczy

    Co założyć, gdy chcemy wyglądać elegancko i z klasą? Biały płaszcz będzie idealnym rozwiązaniem! Dobrze o tym wiedzą Kate Bosworth i Rosie Huntington-Whiteley. Sprawdźcie, która… czytaj więcej