Gwiazdy na premierze WONDERBOOK: KSIĘGA CZARÓW

Długo oczekiwana magiczna księga wreszcie została wydana. To arcydzieło łączy w sobie najnowsze technologie z zakresu rzeczywistości rozszerzonej oraz zalety zastosowania kontrolera ruchu PlayStation®Move.

Gwiazdy na premierze WONDERBOOK: KSIĘGA CZARÓW

Gwiazdy na premierze WONDERBOOK: KSIĘGA CZARÓW


W dniu 14 listopada w studiu projektowym Zień Home w Warszawie miała miejsce premiera jedynego w swoim rodzaju produktu Sony Computer Entertainment Inc. na PlayStation®3, powstałego w SCE London Studio. Księga Czarów, korzystająca z nowego urządzenia peryferyjnego do PlayStation 3 o nazwie Wonderbook, zaczarowała całe otoczenie przy użyciu najnowszej technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Na imprezie premierowej nie zabrakło celebrytów oraz ich pociech, dla których przemierzanie czarodziejskiego świata okazało się spełnieniem marzeń. Wydarzenie obfitowało w mnóstwo atrakcji oraz emocji. W świat Wonderbook licznie zgromadzonych gości wprowadziła Małgorzata Rozenek, znana widzom z polskiej edycji programu "Perfekcyjna Pani Domu". Wśród gości pojawiła się m.in.: Dorota Zawadzka, Przemysław Saleta, Paulina Smaszcz - Kurzajewska, Monika Mrozowska, Bogna Sworowska, Zofia Smoktunowicz, Odeta Moro-Figurska, Aleksandra Woźniak, Robert Leszczyński, Monika Kwiatkowska-Dejczer,  Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Ibisz.

Marzenie dzieci na całym świecie wreszcie się spełniło! Od teraz każdy może zostać studentem Hogwartu. "Wonderbook: Księga Czarów" wykorzystująca kontroler ruchu PlayStation Move przeniesie każdego w świat Harrego Pottera. Posługuj się kontrolerem ruchu PlayStation Move niczym czarodziejską różdżką. Przenoś przedmioty i rzucaj czary! W świecie Księgi Czarów wszystko jest możliwe!

Wonderbook: Księga Czarów jest to pierwszy w historii owoc współpracy Sony z Pottermore, unikalną, darmową stroną internetową samej J.K. Rowling. Pisarka rozszerza tam czarodziejski świat swych książek o Harrym Potterze, zapraszając czytelników do wzięcia udziału w kolejnych przygodach czarodziejów.


O grze "Wonderbook: Księga Czarów"

Fani Harry'ego Pottera mogą teraz przeczytać zupełnie nowe, wyjątkowe i oryginalne treści od J.K. Rowling. Wonderbook: Księga Czarów wprost ożywa, gdy ją czytasz. Sprawia, że kontroler ruchu PlayStation®Move staje się Twoją własną magiczną różdżką. Wybierz się w fantastyczną podróż, podczas której poznasz sekrety sztuki magicznej, tak jak uczniowie szkoły w Hogwarcie.

Księga Czarów pozwala adeptom magii na wkroczenie w przystępne środowisko, w którym mogą czytać, odkrywać sekrety, uczyć się i praktykować znane i lubiane czary, takie jak Incendio, Wingardium Leviosa czy Expelliarmus. Na marginesach nie zabraknie również zabawnych notatek i słów zaklęć zamieszczonych tam przez psotnych uczniów Hogwartu. Księga obfituje nie tylko w prześmieszne anegdoty na temat czarów, ale również w zagadki od samej J.K. Rowling. Powiodą Cię one w świat magii, nauczą, co znaczy być prawdziwym czarodziejem lub prawdziwą wiedźmą, i zachęcą do poznania nowych historii, które ukażą się pod koniec każdego rozdziału. Opowieści te stanowią swego rodzaju nagrodę dla każdego, kto opanuje zaklęcia z księgi.

Wonderbook: Księga Czarów jest już dostępna. Więcej informacji o grze, wraz ze zrzutami ekranowymi i filmami, znajdziesz na stronie www.pl.playstation.com.

ID galerii:980Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 19.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×