Gwiazdy na rozdaniu Grammy Awards 2014

W niedzielę odbyła się 56. gala Grammy Awards, jest to najważniejsza uroczystość wśród nagród muzycznych. Zobaczcie, kto z artystów popełnił faux pas, a kto błyszczał na czerwonym dywanie.

Gwiazdy na rozdaniu Grammy Awards 2014

Gwiazdy na rozdaniu Grammy Awards 2014

W niedzielę 26 stycznia odbyła się 56. gala wręczenia muzycznych nagród Grammy. W tym dniu na scenie wystąpiło ponad 30 artystów. Wisienką na torcie był występ kultowego zespołu The Beatles w składzie - Paul McCartney i Ringo Starr. Cała gala została w tym roku zorganizowana w hołdzie temu legendarnemu kwartetowi z Liverpoolu. Genialne show tej nocy zafundowała sceniczna i życiowa para Beyonce i Jay-Z.

Do Los Angeles przybyło wiele sław, m.in. Katy Perry, Madonna, Pink oraz wiele więcej znanych artystów. Na gali triumfowali Daft Punk, zwyciężyli i odebrali cztery statuetki w najważniejszych kategoriach, w tym za album roku. W kategorii najlepszy nowy artysta wyróżniony został raper Macklemore z producentem Ryanem Lewisem. Ku wielkiemu zaskoczeniu i naszej wielkiej radości statuetkę również odebrał Polak - Włodek Pawlik, w kategorii za najlepszy album dużego zespołu jazzowego.

Na czerwonym dywanie królowały długie i proste suknie, w których gwiazdy wyglądały zjawiskowo. Na tegorocznej gali mogliśmy również zobaczyć kreacje od największych projektantów. Artystki prezentowały się bajecznych, niekiedy prześwitujących i koronkowych kreacjach.

Zobaczcie, jak największe gwiazdy prezentowały się na gali Grammy Awards 2014!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Ania Twarowska , Poniedziałek 27.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×