Gwyneth Paltrow chce za 29 dolarów przeżyć tydzień

Gwiazda pragnie pokazać, czy za taką kwotę można przeżyć tydzień. To właśnie 29 dolarów dostają najubożsi obywatele USA w ramach pomocy żywnościowej.

Gwyneth-paltrow

Chyba nie ma osoby, która by nie kojarzyła tej aktorki. Co prawda ostatnio było o niej głośno z powodu rozstania z wokalistą grupy Coldplay, Chrisem Martinem, ale nie można zapominać o jej głośnych rolach w takich filmach, jak "Zakochany Szekspir", czy "Utalentowany pan Ripley". Gwiazda wychowuje także córeczkę.

Gwyneth Paltrow nie pozostaje jednak obojętna na los innych. Pragnie ona zwrócić uwagę na to, jak żyją osoby, które jako jedyne źródło utrzymania mają zasiłki i muszą przetrwać za niewiele ponad 4 dolary dziennie, bowiem o takiej wartości otrzymują bony żywnościowe, które im przysługują w ramach amerykańskiego rządowego programu pomocy żywnościowej.

Aktorka co prawda nie dostała bona, ale za dokładnie tygodniową sumę, czyli 29 dolarów zrobiła zakupy: brązowy ryż, 12 jaj, awokado, czosnek, fasolę, pomidor, rośliny zielone, cebula oraz siedem limonek. Zdjęcie tych produktów zamieściła na swoim Facebooku.

Jak nie trudno się domyślić, Gwyneth Paltrow pragnie pokazać, że biedni dostają zbyt małe wsparcie od państwa i należy zwiększyć pomoc dla najuboższych. Obecnie z tego typu wsparcia korzysta 47 milionów Amerykanów.

Co sądzicie o pomyśle gwiazdy?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 13.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×