Heidi Klum z dziećmi

Halloween zbliża się wielkimi krokami! Wie o tym najlepiej modelka Heidi Klum, która postanowiła nie przejmować się rozstaniem z Sealem i plotkami o swoim romansie z ochroniarzem. Zabrała swoje dzieci do parku rozrywki w Kaliforniii, gdzie mogli poczuć klimat Halloween. Zobacz, jak świetnie się razem bawili!

Heidi Klum

O Heidi Klum było ostatnio głośno z powodu jej rozstania z wieloletnim partnerem Sealem.

Jednak modelka postanowiła odstresować się  i skorzystać ze słonecznego dnia zabierając swoje dzieci do parku rozrywki. Jak widać towarzyszył im również nowy chłopak Heidi- ochroniarz Martin Kirsten.

Heidi Klum

Modelka ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Szczególnie teraz w tak trudnym dla nich momencie, stara się poświęcać im najwięcej czasu i uwagi. Na zdjęciu widać, jak pomaga swojej córce Leni, która jest owocem jej związku z włoskim playboyem Flaviem Briatore, wybrać idealną dynię na Halloween.

Heidi Klum

Dla Heidi i Seala dzieci były zawsze najważniejsze. Widać że modelka lubi spędzać z nimi czas i że dobrze się razem bawią. Raz na jakiś czas ona też może poczuć się jak mała dziewczynka.

Heidi Klum

Nawet na co dzień Heidi wygląda doskonale. Na zabawę z dziećmi wybrała klasyczny zestaw- czarne rurki i sweterek w kolorowe wzorki. Strój podkreśla jej świetną figurę i nie krępuje ruchów podczas zabawy. Idealny zestaw na każdą porę dnia

 Pomimo wielu obowiązku Heidi Klum poświęca cały wolny czas dzieciom. Razem tworzą naprawdę uroczą gromadkę.

Poznaj wszystkie dzieci Heidi Klum - kliknij tutaj!

h klum.jpg

Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 08.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×