Horoskop miłosny: 02.05-08.05.2016

Zapowiada się dobry czas?

80617116-1efd5a0fee0109146fe2e971748989ce_495026.jpg

BARAN
W związku Waga sprawi wiele radości swoim bliskim. Będziesz zabiegać o przyjemne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, zrobisz wszystko, by polepszyć Wasze warunki bytowe, zadbasz o wyższy standard życia i romantyczną atmosferę, gotując pyszne kolacje.
Wolny? Poważnie podejdź w tym tygodniu do spraw uczuć, nie spóźniaj się na randki i ogranicz repertuar głupich żartów do minimum.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Natanael - Dzięki Niemu otrzymacie inspirację, w jaki sposób pełniej włączyć Wasze dotychczasowe duchowe doświadczenia, praktyki oraz wiedzę w życie codzienne.

BYK 
Od dawna obawiasz się poważniejszych problemów w swoim związku – wiesz, że nie możesz ufać partnerowi, ale nie wiesz, jak zacząć poważną rozmowę i wyznać, że masz wątpliwości co do jego wierności. Boisz się awantury. Nie kieruj się emocjami – podejdź na spokojnie do problemu.
Nie masz nikogo: W drugiej połowie tygodnia masz szansę na spotkanie poważnego partnera lub stabilizację w nowym związku.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Chamuel - pomaga odnieść sukces w pracy polegającej na pomocy innym, ale musisz upewnić się, że przed podjęciem takiej pracy wystarczająco dobrze zatroszczyłaś się o siebie.

Zobaczcie także: Jak być odporną na krytykę?

BLIŹNIĘTA
Jesteś w związku? Uważaj, by nie stracić swoich uczuć i tej miłości, której jeszcze nie doceniasz. Stąpasz po krawędzi! Jeden nieprzemyślany krok lub słowo wywoła lawinę nieporozumień i kłopotów.
Wolny? Będziesz miał wiele okazji spotkać miłość swojego życia i przeżyć niezwykle namiętne chwile. Pamiętaj, nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie kogoś, kto właśnie wpadł Ci w oko i nie udawaj kogoś, kim wcale nie jesteś.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Bariel. To Boski opiekun duchowej służby oraz duchowego poczucia odpowiedzialności. Uczy nas, że zbieramy to, co zasiejemy.

RAK
Przed Tobą czas sukcesów i ważnych miłosnych decyzji. Pokonasz wszystkie przeszkody i poczujesz, że wreszcie odnalazłeś właściwą drogę do prawdziwej miłości i idealnego seksu. Staniesz się odważny i bardzo pewny siebie, a partner będzie zachwycony powrotem namiętności.
Nie masz nikogo: Przyjmij zaproszenia i posłuchaj rad życzliwych przyjaciół, którzy swatają Cię z kimś atrakcyjnym i miłym.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Haniel - wesprze Was w poszukiwaniu duchowej oraz twórczej inspiracji.

LEW 
Aura tygodnia sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby Wasze wspólne plany były realne. Nie wymagaj od partnera więcej niż od siebie, dostrzeż jego potrzeby i zapytaj o zdanie podczas podejmowania ważnych decyzji.
Wolny? Pamiętaj, już jesteś w czasie, w którym możesz poznać osobę, która na stałe zagości w Twoim sercu. Taka okazja może się już nie powtórzyć!
ANIOŁ TYGODNIA: Anioł Odwagi - wspiera szczególnie osoby samotne, które czują się niepewnie, nie wierzą w siebie i brakuje im śmiałości.

Zobaczcie także: Dlaczego kobiety kochają złych chłopców?

PANNA
Będziesz potrzebować więcej czasu dla siebie. Oczekuj i wymagaj od partnera tyle samo, co od siebie, a znów zaczniecie nadawać na tych samych falach.
Wolny? Jak każdy marzysz o miłości, o czułości i cieple przebywania w aurze drugiej, miłej Twemu sercu osoby. Cuda jednak się zdarzają i Tobie także może przydarzyć się cud. Dzisiaj.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Raziel - obdarzy Was inspiracjami oraz szansami na rozwiązanie trudności dotyczących partnerstwa, seksualności, a także materialnych podstaw bytu.

WAGA
Nabierz dystansu do tego, co było w przeszłości. Nie wracaj do trudnej przeszłości, nie wyrzucaj partnerowi błędów czy trudnych słów. Zacznijcie wszystko od nowa. 
Wolny? W tym tygodniu w sprawach miłosnych czekają Cię dylematy. Nie będzie to łatwy dzień do podejmowania ważnych decyzji. Jeszcze nie wiesz czego chcesz, ale na pewno nie zrezygnujesz z intymności i rozkosznych chwil we dwoje.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Muriel - Będzie Was zachęcał do odnalezienia pełnej równowagi, harmonii na każdym poziomie Waszego życia.

SKORPION
Skorpiony w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie, które będzie Wam towarzyszyło w tym roku, udzieli się także Waszemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą Was więź.
Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu możesz zawrzeć ważną znajomość. Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby.
ANIOŁ TYGODNIA: Sophia - Matka Archaniołów. Jej opieka to szczodry dar inspiracji oraz szansy na zjednoczenie męskich i kobiecych pierwiastków na każdym poziomie energetycznym.

Zobaczcie także: Masz ochotę na zabawę solo?

STRZELEC
Gwiazdy sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości.
Samotne Strzelce będą otwarte na prawdziwy związek. Będą szukały wokół siebie tej drugiej połówki, z którą będą mogły stworzyć prawdziwą rodzinę. Będą gromadzić wiele ciekawych i interesujących osób.
ANIOŁ TYGODNIA: Anielski Przewodnik – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

KOZIOROŻEC
Wreszcie uda Ci się odetchnąć i uporządkować swoje miłosne sprawy. Popatrzysz na życie z większym optymizmem, co sprzyja powodzeniu w miłości. Staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb, a Twoja druga połowa spełni Twoje oczekiwania.
Samotny Koziorożec  będzie w tym tygodniu wyjątkowo towarzyski. Nie odrzucisz żadnego zaproszenia, a nawet sama będziesz zapraszać, flirtować i uwodzić.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Gabriel - Obdarzy Was łaską uniwersalnej miłości, dzięki której zyskacie siłę, aby zmierzyć się z własnymi negatywnymi emocjami, które blokują od dziecka Wasze serca i dusze.

WODNIK
Wodniki  będące w związku, w którym od dłuższego czasu nie najlepiej się działo, będą miały okazję to zmienić. Zaskoczysz czymś partnera, ale także i samą siebie. Odkryjesz w sobie cechy, o które się nie podejrzewałaś – to sprawi, że w Waszym związku na nowo obudzą się uczucia. 
Samotnik Wodnik, jeśli zechce wyjść do ludzi, ma szansę spotkać osobę, z którą zwiąże swój los. Jednak może się okazać, że poza fizycznym zauroczeniem macie sporo do przerobienia, bo Wasze poglądy na życie mocno się różnią.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Michał - obdarzy Was inspiracjami oraz da szansę na zrozumienie, że wszystkich obowiązują te same reguły i prawa Wszechświata.

RYBY
W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz.
Wolny? Przestań oglądać się na innych tylko samodzielnie zabierz się do działań związanych z poznaniem jakiejś miłej osoby. Nic się nie dzieje bez kozery, jeśli Twoja dusza pragnie miłości, to na pewno ją otrzyma.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Rafał to opiekun prawdy w najdoskonalszej formie, czyli bez iluzji i egoistycznych masek.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 01.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×