Horoskop miłosny 20-26.05.2013

Sprawdź, czy ten tydzień przyniesie Ci prawdziwą miłość!

Horoskop miłosny 20-26.05.2013

Horoskop miłosny 20-26.05.2013


BARAN
Barany będące w związku mogą się spodziewać konfliktów z partnerem. Sam Baran dostanie się pod zły wpływ osób trzecich i niestety to wpłynie nie korzystnie na relacje z partnerem. W relacjach pojawi się totalny chaos i brak zrozumienia w związku. Wzajemne lekceważenie pogorszy jeszcze Wasz związek.
Samotny Baran też będzie chwiejny w tym tygodniu, osoby nowo poznane jakoś nie wzbudzą ich szczególnego zainteresowania. Może to negatywne samopoczucie Baranów tak niekorzystnie wpłynie na ich emocje i postrzeganie świata.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ MIŁOŚCI - Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera, otwórz swe serce, nie oceniaj po pozorach.

BYK
Osoby spod tego znaku będące w związku w tym tygodniu będą za wszelka cenę starły się podporządkować sobie partnera. Byku będziesz robić wiele by wyczuć jak mocno wypływasz na stan uczuć partnera i kto jest silniejszy w tej relacji, kto jest dawcą a kto biorcą.
Samotny Byki szukające miłości w Internecie mają szanse poznać kogoś z będzie w sensie psychologicznym odnajdą prawdziwą harmonię i zrozumienie. Niestety byka nadzieja w przyszłości związana z tą znajomością w realnym świecie może Ci przynieść gorzkie rozczarowanie.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadki.

BLIŹNIAK
U osób spod tego znaku będących w związku w sferze uczuciowej może pojawić się nie pokój o przyszłość relacji. Wzajemne złośliwości wobec siebie trwające od dłuższego czasu w tym tygodniu przybiorą na sile. Bliźniaku, choć od dłuższego czasu pragniesz wolności i swobody pomyśl czy z tego tytułu prowokując konflikty między Tobą a partnerem rzeczywiście przynosi Ci zamierzony efekt!
Samotny Bliźniak ma szanse spotkać kogoś, kto spełnia ich oczekiwania w miłości. Uznasz Bliźniaku, że to jest właśnie ta osobą z jaką pragnął by stworzyć związek. Widać, że poznanie tego kogoś ożywi w Tobie nadzieję, że może to właśnie dziś poznałeś miłość której dawana szukasz.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIA - Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne

RAK
Raki będące związku czeka trudny tydzień, trzeba będzie podjąć ostateczną decyzje co drugiej połowy. Raku masz już świadomość, że związek o którym nie ustanie rozmyślamy wymaga albo gruntownej przebudowy albo powinien zmierzać do zakończenia. Wiesz, że miłość powinna dostarczać Ci skrzydeł a nie Ty tracisz czas na jałowe rozmyślania!
Samotny Rak czeka tydzień pełnej przyjaznej atmosfery z innymi, będą nowe znajomości, może nie pojawić się wśród nich osoba jakiej TY szukasz Raku ale w tym czasie, nie będziesz się tym przejmował. Poczujesz wzrost siły witalnych, otaczającą Cie pozytywną energię a to dobrze u Ciebie rokuje na dalszą przyszłość.

Anioł Tygodnia:ANIOŁ STRACHU- Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera!


LEW
Lwy będące w związku czeka nadal harmonijne harmonijne i udane pożycie w ich relacji. Młode Lwy wyrażą chęć „ zbudowania gniazdka” , co może zaskoczyć ich drugą połowę, ale w pomyślnym tego słowa znaczeniu.
Samotny Lew mimo wrodzonego przyciągania płci przeciwnej poczuje brak pewności siebie, brak wiary we własne możliwości. Starsze Lwy będą miały poczucie że w ich życiu coś umyka, coś istnego uchodzi uwadze, bo wszyscy wokół łączą się w pary a on/a jeden sam/a.

Anioł Tygodnia: ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

PANNA
Panny będące w związku odkryją istotną cechę swojej relacji, że tak naprawdę trwają ze sobą już tak długo bo łączy ich wspólny cel. Ich miłość transformuje się na sprawy istotne i wcale nie potrzebują miłosnych uniesień by tworzyć udaną relację tylko pomyśl Panno czy aby na pewno nie? Twoja druga połowa ma taką samą opinie!
Samotna Panna może zatracić się w uciechach życia, ale w twoim przypadku Panno to zbyt lekkomyślne działanie. Bo możesz potem mieć moralnego kaca, ktoś nowo poznany będzie traktował Cie jak zabawkę i będzie się z Tobą dobrze bawił dopóty, dopóki mu się nie znudzisz.

Anioł Tygodnia:ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Osoby będące już w związku powinny podbudować relacje między sobą, które pomogą im się jeszcze bardziej zbliżyć do siebie.

WAGA
Osoby spod tego znaku będą w związku mogą przechodzić trudny okres ale też poczują jak bardzo partner ich wspiera mimo, że w ich relacji już od jakiegoś czasu trwa już cichy kryzys. Koniec tygodnia przyniesie jednak pewne rozwiązania które pozytywnie wpłyną na atmosferę związku i pozwolą zapomnieć o przykrych chwilach.
Samotne Wagi poczują uczuciową pustkę, może pojawić się w nich niechęć do szukania miłości i w tym tygodniu będą się izolować od reszty otoczenia. Wago jednak przy tak pięknej pogodzie Wago spacer będzie lepszy rozwiązaniem niż zamykanie się w domu.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO - Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką. Samotnym przypomina, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

SKORPION
Skorpionom będącym w związku ten tydzień pozwoli uświadomić dokąd naprawdę zmierza ich relacja i jaką rolę on sam pełni w tym partnerstwie. Młode Skorpiony uświadomią sobie, że to dobry czas do założenia rodziny.
Samotne Skorpiony czeka tydzień pełnej energii. Cechować Was będzie popędliwość, będzie Was nosić, wszędzie Was będzie pełno, tylko drogi Skorpionie nie przegap, kogoś, kto w sumie od dawna chciałby się zbliżyć do Ciebie.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ PRZEMIJANIA - Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość, lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

STRZELEC
Strzelce będące w związku czeka wyjątkowo dobry okres w relacji z partnerem. Tego tygodnia można mówić o udanym pożyciu między Wami. Będzie towarzyszyło Wam uczucie udanego pożycia. Pojawi się mi między Wami nieuchwytne uczucie radości i wewnętrznej harmonii które warto przeżyć.
Samotny Strzelec może nieco izolować się od towarzystwa ale nie dlatego, że nie ma ochoty ale zabranie mu odwagi, pojawi się przy nim strach przed konfrontacja z kimś, z kim od dawna chce się spotkać.

Anioł Tygodnia: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.Osoby samotne muszą stać się bardziej ufni do otoczenia.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku może czekać chwilowa rozłąką z partnerem, której nie należy utożsamiać z rozstaniem. Koziorożcu widać, ze zamkniesz się w swojej skorupie gdzie będziesz cierpliwie czekał na oddalenie się niebezpieczeństwa, a może warto porozmawiać z partnerem o wzajemnych potrzebach w związku?
Samotny Koziorożec, który ostatnio zawarł interesującą znajomość nadal będzie miał możliwość kontynuacji tej znajomości, choć w pewnym momencie wydawało się, ze to już zakończona sprawa. Może się okazać jednak, ze wiele Was łączy i to jest to czego szukasz.

Anioł Tygodnia: ARCHANIOŁ MICHAŁ - W przypadku osób, które są już w związku, Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.


WODNIK
Wodniki będące w związku czeka okres namiętności i seksu, gwałtownych reakcji oraz siły przyciągającej do siebie partnerów. Między Tobą a Twoją drugą połową będzie Wodniku pełne oddanie ciałem i duszą.
Samotnego Wodnika czeka nowa znajomość ale raczej wyjdzie z tego flirt bądź przelotna znajomość niż nowa trwała relacja. Osoba, którą poznasz Wodniku miłość owszem przeżywa bardzo namiętnie lecz równie niedojrzale.

Anioł Tygodnia: ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA - Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

RYBY
Ryby będące w związku mogą wprowadzić nastrój niepokoju w ich relacji poprzez odnowienie znajomości z kimś z przeszłości, choć uznasz Rybo, że to tylko przyjacielski kontakt Twój partner może oskarżyć Cie o niewierność i konflikt gotowy!
Samotne Ryby będą gotowe do walki ze swoim przeznaczeniem, masz dosyć już samotności w swoim życiu i wreszcie podejmiesz kreatywne działanie by odnaleźć to szczęście w miłości na które już tak długo czekasz.

Anioł Tygodnia: ANIOŁ PIĘKNA - Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.Zapraszam na wróżbę! Tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl 


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 21.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
zobaczymy czy się sprawdzi ;)
Dodano: 2013-05-21 14:36:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×