Horoskop miłosny 20.10 - 26.10.2014

Tagi: horoskop

Nie tylko wiosna jest czasem miłości. Zobaczcie, co Was czeka w sprawach sercowych jesienią!

Horoskop miłosny 20.10 - 26.10.2014

Horoskop miłosny 20.10 - 26.10.2014


BARAN

Zaległe sprawy, niedopowiedzenia w zasadzie rozwiążą się same. Jeśli do tej pory nie byłaś pewna, dokąd zmierza Twoja relacja, ani jakie plany ma wobec Ciebie Twój wybranek, teraz jego deklaracje utwierdzą Cię w przekonaniu, że co do Waszej wspólnej przyszłości nie ma już żadnych wątpliwości.
Baran singel będzie miał szansę ułożyć sobie życie osobiste z osobą, z którą od jakiegoś czasu prowadzi miłe rozmowy. On zaproponuje coś więcej, jednak zanim zgodzisz się na pierwszą randkę, postaraj się rozpoznać, czy nadajecie na tych samych falach.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

BYK


Gdybyś miała więcej odwagi, porozmawiałabyś ze swoim wybrankiem o tym, czego brakuje Ci w tej relacji – jeśli do tej pory wolisz milczeć niż mówić, zmień to, nadchodzi bowiem odpowiednia chwila, byś na nowo nabrała wiatru w żagle i zawalczyła o satysfakcję w związku.
Dla samotnego Byka to czas rozrywek i przyjemności – poznasz wiele fajnych osób, a na dodatek możesz się spodziewać, że ktoś wyjątkowo atrakcyjny wyróżni Cię na tle innych i zaprosi na wspólną randkę.

ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

BLIŹNIAK

Związek na odległość stanowi dla Ciebie nie lada wyzwanie. Początkowo czułaś się fajnie, zyskałaś nieco wolności, jednak otrzymałaś wiadomość, że Twój mężczyzna nie wróci przez kolejne miesiące – to odpowiednia chwila, by zastanowić się, czy jest wart czekania.
Samotny Bliźniak na swojej drodze spotka bardzo ciekawą osobę, jednak by znajomość się rozwinęła, trzeba będzie wykazać się odwagą, intuicją i refleksem, bo tylko od Ciebie samej zależy, czy poznasz go bliżej czy nie.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

RAK


Z przerażeniem załamujesz ręce, dostrzegając, jaki w Twoim życiu osobistym jest bałagan – nie wiesz, dokąd prowadzi Twoja relacja, przez co złościcie się na siebie. Chciałabyś wiedzieć, na czym stoisz, a tymczasem Twój związek nie jest ani jasny, ani pewny. Czas na poważne rozmowy, od których Twój wybranek ucieka.
Dla Raka bez pary to dobry czas by zdobyć zainteresowanie osoby, która już od jakiegoś czasu zaprząta jego myśli. Los da Wam szansę razem realizować jakiś projekt – od Ciebie zależy, czy wzbudzisz jego pożądanie.

ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły się pojawić między Wami.

LEW

To czas, kiedy minęła już namiętność w Twoim związku i tak naprawdę niewiele w nim zostało. Teraz męczy Cię poczucie niepewności, czy warto tę relacje utrzymywać, czy raczej z niej zrezygnować. Uważasz, że to, co było między Wami, było wspaniałe i niezapomniane, ale przyszłość związku stoi dla Ciebie pod znakiem zapytania.
Samotny Lew, który od dawna jest kimś zainteresowany, wreszcie otworzy się na tę bliską znajomość – wylejesz wszystkie swoje uczucia wobec tej osoby, które od miesięcy trzymasz pod kontrolą.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Anioł Stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

PANNA

Praca stanowi dla Ciebie cel życia, i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Ty i partner od dawna żyjecie ze sobą, ale jakby obok siebie. Nie ma już wspólnych rozmów wieczorami, gdyż jesteście na nie zbyt zmęczeni – w ciszy przed snem każde czyta swoją książkę. Czy tak właśnie wygląda Twój wymarzony związek?
Samotna Panna pozna osobę, która oczaruje ją swoim sposobem wyrażania siebie, ale żeby rozwinąć tę znajomość, to Ty Panno będziesz musiała podjąć wyzywanie. Zrób wyraźny krok w tym kierunku, a nawet zaproś wybranka serca na spotkanie.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie.

WAGA

To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl partnerstwa – erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być przekierowana na sprawy istotne, gdzie dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do założenia wspólnego gniazdka. To najlepszy czas na ważne decyzje.
Samotna Waga, która wcześniej była w związku, może się spodziewać próśb o wybaczenie ze strony osoby, którą kiedyś bardzo kochałaś, ale teraz nie jesteś pewna, czy chcesz jeszcze przeżywać z nią wspólne chwile.

ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

SKORPION

Ta rozmowa z Twoją drugą połową może mieć dwa zakończenia – jeśli go wysłuchasz do końca i dopiero wtedy wyrazisz swoją opinię, jest szansa, że cały problem rozejdzie się kościach. Jeśli przerwiesz mu w pół słowa, nie okażesz szacunku całej sytuacji, a tym bardziej partnerowi, a wtedy wejście na ścieżkę wojenną masz już zapewnione.
Skorpion bez pary będzie wyjątkowo aktywny na spotkaniach – nie zabraknie flirtów, ale nie poznasz nikogo, z kim zechciałabyś wejść w bliższą relację, mimo że dokucza Ci już trochę ta samotność. Nie martw się, niedługo nadejdzie jej koniec.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

STRZELEC

W Twoim związku pojawi się wiele niejasności, jednak nie próbuj rozwiązywać problemu natychmiast, wszczynając awanturę. Pozwól sprawom toczyć się własnym rytmem, a okaże się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. W weekend spędzicie więcej czasu ze sobą.
Osoby spod tego znaku niebędące w związku będą kontynuować znajomość zawartą jakiś czas temu – nowo poznana osoba popadnie jednak w jakieś kłopoty i to będzie dla Was próba. Okaże się, na ile jesteś w stanie jej pomóc. On to doceni, jednak nie wyskakuj na początku z pomocą finansową – zamiast tego użycz samochodu lub zawieź go we wskazane miejsce.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Otwórz serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

KOZIOROŻEC

Przeszłość była i minęła, nie możesz teraz tego już zmienić – doszło do zdrady z jego strony, stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który popełnił, nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił Cię dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze.
Jeśli jesteś Koziorożcem bez pary, nie możesz siedzieć i czekać, aż miłość przyjdzie do Ciebie, tylko musisz podjąć wyzwanie i sama aktywnie szukać dla siebie partnera. Mężczyzna, którego poznasz w sieci, początkowo nie wzbudzi Twojego zaufania, ale nie rezygnuj z tej znajomości zbyt pochopnie.

ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

WODNIK

Życie we dwoje może sprawiać pewne problemy,zwłaszcza jeśli nie potrafisz pohamować swojej wybuchowości względem partnera. On po raz kolejny będzie Ci się starał wytłumaczyć, że to, co się dzieje w Twoim życiu i między Wami, jest tylko i wyłącznie Twoją winą.
Samotny Wodnik rozpocznie miłą znajomość. Nowo poznana osoba będzie spełniać Twoje wymagania poza jednym – zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój. Czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany?

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Obecność tego Anioł uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

RYBY


Masz wrażenie, że Twój związek dobiega końca, jednak nie chcesz rozstać się, zapominając o sobie nawzajem, jakby nic Was nie łączyło. Pragniesz zachować przyjaźń ze swoim partnerem, nie chcesz między Wami wrogości, jednak Twoja druga połowa tego nie rozumie i bywa złośliwa wobec Ciebie, czasem wręcz agresywna w słowach.
Ryba bez pary może uwikłać się w trudną sytuację, z której nie wyjdzie zwycięsko – świadomie wejdziesz w romans z kimś zajętym, licząc, że rozkochasz go w sobie tak, iż zapragnie być tylko z Tobą. Niestety szybko okaże się, jak bardzo Twoje życzenia były złudne.

ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 20.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×