Horoskop miłosny 22- 28.04.2013!

Sprawdź, co Cię czeka w ostatnich dniach kwietnia! Może to właśnie ten moment, kiedy ugodzi Cię strzała amora? Przeczytaj i przekonaj się sama!


Horoskop miłosny 22- 28.04.2013!

Horoskop miłosny 22- 28.04.2013!
BARAN
Osoby spod tego znaku będące w związku staną się bardziej przyjazne wobec swego partnera, jest szansa, że druga strona doczeka się dawno niesłyszanych wyznań miłosnych, albo przynajmniej miłosnego komunikatu na piśmie. Partner będzie wniebowzięty!
Samotne Barany powinny obudzić swoją odwagę w szukaniu miłości, nie powinny się lękać, że może czekać ich rozczarowanie, odmowa, wszak inaczej zawsze będą same; przecież okazanie komuś swego zainteresowanie nie jest oznaką słabości.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ WSPARCIA- Samotny Baranie pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość. Dla Baranów w związku karta może oznaczać poprawę stabilności w związku.


BYK
Byki będące w związku odczują zdecydowaną poprawę relacji a to za sprawą pozytywnych zmian finansowych, dodatkowe pieniądze pozwolą ci wspólnie z partnerem zrealizować od dawna rozważane zamierzenia. Okaże się dla Was, że marzenia potrafią się spełnić.
Samotne Byki staną się bardzo marzycielskie, będą szukać swego przeznaczenia, zaczną na nowo bywać w towarzystwie. To Ci Byku tylko wyjdzie na dobre, bo jest dla Ciebie dobra passa w miłości, wykorzystaj swe szczęście.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ URIEL- Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek. Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację między sobą.

BLIŹNIĘTA
Bliźniak będący w związku odkryje coś więcej niż tylko nudne życie u boku partnera; zapragnie aktywności, nowych relacji. Taka chęć życia nie spodoba się jego drugiej połowie.
Samotny Bliźniak umówi się na randkę z kimś, z kim łączy go sfera zawodowa, ale po bliższym poznaniu może się okazać, ze jednak jest między nimi coś więcej a oczekiwania życiowe nie rozmijają się.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

RAK
Raki będące w związku powinny się przyjrzeć swojej relacji z bliska, może jest coś czego druga strona nie akceptuje w Tobie, a Ty Raku tego nie dostrzegasz. Twoja druga połowa chce Ci przekazać coś ważnego, może okazać się że zaskoczy Cię informacja zawodowa lub inna, co Tobie się nie spodoba.
Samotny Rak może na swej drodze spotkać kogoś, kto okaże się jego odbiciem w lustrze; tak podobnej osobowości Raku to Ty dawno nie spotkałeś. Czyżby to jest właśnie ta Twoja druga połowa, której tak długo szukasz?

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

LEW
Jeśli chodzi o Lwy będące w związku to zapragną one zmienić swój styl życia a ich partner musi się do tego dostosować, inaczej zechcą wymienić go na lepszy model! Bo z Tobą Lwie to tak jest, jak tylko świeci słońce, i nadchodzą ciepłe dni, Ty budzisz się do życia.
Samotny Lew będzie pełen energii i wcale nie będzie mu szczególnie dokuczać ta jego samotność, widać że dostaniesz zaproszenie na niejedną randkę, wokół Ciebie będzie się roztaczać pozytywna aura, co natychmiast przyciągnie do Ciebie płeć przeciwną.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

PANNA
Panna w związku odkryje, że od dawna nudzi się w swojej relacji, ale zamiast popracować nad pozytywnymi zmianami w ich związku zacznie szukać kogoś, kto podniesie adrenalinę w jej życiu i może się nieopatrznie wplątać w dziwny układ partnerski, bo w związku więcej niż dwoje to już tłok!
Samotna Panna, która poznała wcześniej kogoś z kim już była na pierwszej randce niech posłucha swojej intuicji przy ocenie nowej znajomości. Może się okazać, że to będzie ktoś, z kim połączy Cie harmonijny związek.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO- Dla Panien będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą, a partnerem/partnerką.


WAGA

U Wag będących w związku pogorszą się relacje z partnerem, a to wszystko spowodowane będzie Twoją zazdrością Wago. Wprowadzisz złą energię do Waszego związku, a nie pomyślałeś, że to tylko Twoja wyobraźnia - partner wcale nie szuka wrażeń.
Samotna Waga powinna obudzić w sobie odwagę i wykonać pierwszy krok w kierunku osoby, o której myśli już od dawna. Wiem Wago, że się boisz, ale jeśli nie podejmiesz ryzyka w miłości, nadal będziesz tylko wzdychać nocami zamiast umawiać się na randki.

Anioł Tygodnia - ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

SKORPION
Skorpiony będące w związku zaczną intensywniej rozmyślać o przeszłości, mając nawet nadzieję, że może jeszcze jest możliwe pojednanie z dawną miłością. Ale uważaj Skorpionie, bo marzenia mogą się spełnić i możesz znaleźć się w kłopotliwej sytuacji.
Samotny Skorpion podobnie, będzie przywoływał wspomnienia i wydarzenia z przeszłości; także były partner może powrócić w Twoje życie, ale nie uciekaj przed tym, lecz przemyśl sobie wszystko na spokojnie, może uda się zapomnieć o przykrych chwilach rozstania i powrót jest możliwy, a może nic już Was tak naprawdę nie łączy poza wspomnieniem.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ PRZEMIJANIA- W twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować. Zwróć uwagę, że nie można żyć wyłącznie tym, co było kiedyś.

STRZELEC
Strzelce będące w związku w tym tygodniu nie będą szczególnie aktywne, staną się wyciszone, chętnie spędzą czas w domowym zaciszu. Niektóre Strzelce nawet pomyślą o posiadaniu potomstwa lub legalizacji związku, może to jest właśnie już ta właściwa chwila.
Samotne Strzelce wprost przeciwnie, zaczną bywać w towarzystwie, bo dla nich jest nadzieją, że właśnie tam znajdą swoje przeznaczenie - pod warunkiem, że gdy już go/ją wypatrzysz w tłumie, nie obawiaj się zrobić pierwszego kroku!

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

KOZIOROŻEC
Osoby spod tego znaku będące w związku same przysporzą sobie kłopotów, wchodząc w romans z kimś, z kim łączy je sfera zawodowa. Niestety zdrada wyjdzie na jaw i partner poczuje się rozczarowany; może to być koniec związku.
Samotne Koziorożce poznają kogoś, kto nie w pełni odpowiada ich oczekiwaniom, ale może fascynować je fizycznie. Tylko przyjrzyj się dokładnie tej osobie zanim zaangażujesz się, bo może się okazać, ze jej spokój i łagodność to tylko pozory.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje

WODNIK

Osoby spod tego znaku, będące w świeżym związku mogą czuć się nieco zagubione, nie do końca pewne czy osoba z którą związały swój los, jest dla nich tą właściwą. Droga, która jest prosta dla Ciebie stanie się labiryntem, a to tylko dlatego że Ty sam Wodniku nie wiesz czego chcesz.
Samotny Wodnik otworzy wreszcie swe serce dla kogoś, kto od dawna próbuje zdobyć jego miłość. Boisz się pomyłki w miłości, ale jeśli stale tęsknisz za tą osoba i o niej myślisz, czy to nie oznacza początku uczucia?

Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ - Osoby będące w związku mogły mieć dość cięższy okres, jednak obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami.

RYBY
Ryby będące w związku mogą zerwać relacje, lub ochłodzić je z partnerem, oddalić się od niego emocjonalnie, a to dlatego, że w końcu tygodnia mogą poznać kogoś, kto będzie całkowicie odpowiadał ich wrażliwej naturze. Rybo zastanów się tylko, czy tak naprawdę sama nie wiesz za czym tęsknisz w życiu.
Samotne Ryby staną się bardziej twórcze w poszukiwaniu miłości. Same będą nawiązywać nowe kontakty, zwłaszcza te za pomocą środków masowego przekazu i jest szansa, że poznają kogoś, kto spełni ich wymagania i stanie się dla nich ideałem.

Anioł Tygodnia - ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.


Zapraszam na wróżbę! Tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Marietta Figa , Środa 24.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×