Horoskop miłosny 24-31.03.2013!

Prezentujemy horoskop miłosny na najbliższy tydzień przygotowany specjalnie dla Was przez wróżkę Anne!

Horoskop miłosny 24-31.03.2013!

Horoskop miłosny 24-31.03.2013!


BARAN
Barany w stałych związkach a jeszcze nie zalegalizowanych będą rozmyślać nad miłosną deklaracją wobec swego partnera. Może on się spodziewać oświadczyn. Barany w tym tygodniu będą intensywnie przeżywać miłość. Będą gotowe dzielić się miłością ze swoim partnerem bardziej niż zwykle. Widać w nich zmysłową tęsknotę do odzyskania zagubionej jedności z partnerem.


Samotny Baran poczuje inspirację w poszukiwaniu miłości, podejmie kreatywne działania by znaleźć swoją drugą połowę. Ma w sobie tęsknotę do miłości i zechce ją zrealizować; teraz jest szansa że się uda. Wiec nie warto siedzieć z założonymi rekami; wyjdź miłości na przeciw- jest już blisko.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ PRZEWODNIK- Anioł ten pomaga iść nam ścieżką swego przeznaczenia, przypominając że czasem zdarza nam się z niej zboczyć.


BYK
Osoby spod tego znaku będące w stałym związku będą mało energiczne, nieco wyciszone. Ich partnerzy mogą się nudzić w nadchodzącym czasie. Na koniec tygodnia Byk poczuje nieodpartą chęć zabawy, odprężenia i jego partner musi wspólnie z nim zrealizować ten cel.


Samotny Byk niech przyjrzy się swoim relacjom przyjacielskim, może to jest coś więcej niż tylko przyjaźń; może odczuwasz lęk by bardziej otworzyć się na tę znajomość. Posłuchaj swojej intuicji w tej sprawie.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ PIĘKNA- który zachęca nas do spojrzenia dookoła siebie- nawet małe rzeczy potrafią przynieść radości i zadowolenie. Już teraz zacznij się radować każdym dniem.

BLIŹNIĘTA
Bliźniaki będące w związku nieco pójdą w pracoholizm by uchronić się od obowiązków domowych. Staniesz się niedostępny dla swego partnera. Bliźnięta czeka Cię nieco pracy nad związkiem i jego codziennością, zrozum że wspólna praca w domu zbliża, a nie oddala.


Samotny Bliźnięta ma szansę na nową znajomość. Jeszcze nie wiadomo co z tego będzie, ale warto podjąć działania w kierunku tej osoby i dać sobie szansę rozwinięcia znajomości. A nie czuć tylko lęk i strach, że możesz się znów się rozczarować znajomością.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRACHU- Anioł ten chce nam powiedzieć, że nie warto blokować się na wsparcie ze strony innych pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście.

RAK
Związkowy Rak będzie toczył w domu batalie i spory o pieniądze. Początek tygodnia może być może być dla jego partnera prawdziwą udręką. Rak będzie narzekał, że znikąd pomocy, że on musi wszystko zrobić sam. Ale koniec tygodnia przyniesie już harmonię. Rak znów poczuje w sobie radość wynikającą z bycia we dwoje.


Samotny Rak w tym tygodniu bardziej skupi się na pracy, wypełnianiu swoich obowiązków niż miłości. Stwierdzi, że nie chce szukać i dążyć do niej za wszelką cenę, spokojnie poczeka aż miłość sama go znajdzie.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ BIAŁEGO PŁOMIENIA- Anioł ten przyniesie Ci radość i szczęście. Przypomni Ci również, że masz wybór w swoim życiu- możesz podążać pewną ścieżką bądź z niej zawrócić.

LEW

Lew będący w związku będzie próbował zrozumieć dokąd zmierza jego życie i ta relacja. Może zarzucać partnerowi brak zaangażowania, zbyt mało namiętności w związku, zbyt mało rozkoszowanie się życiem. Lwa będą dręczyć skryte tęsknoty, a czy partner Lwa potrafi im sprostać?


Samotny Lew będzie miał okazję do niejednej zabawy w towarzystwie. Warto się wybrać, bo będziesz miał okazję do zawarcia nowych fascynujących znajomości. A może wśród nich znajdzie się ten jedyny.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ SZCZĘŚCIA- wskazuje on, że w nagłych i niespodziewanych sprawach. Lwie może towarzyszyć Ci uśmiech losu. Wprowadź do swego życia więcej radości i uśmiechu.

PANNA
Panna będąca w związku stanie się bardziej romantyczna co będzie niemałym zaskoczeniem dla partnera. Stanie się otwarta na gesty i propozycje; widać u Panien niespotkane emocjonalne otwarcie. Panny uznają, że ich miłość kwitnie; Panny nie mające jeszcze dzieci staną się gotowe na ten krok.


Samotne Panny mają szansę na poznanie kogoś wartościowego; kogoś kto jest tak samo kreatywny w życiu i ma tę samą moc zdecydowanego myślenia. Tylko pomyśl czy zbyt szybkie zaangażowanie w poważny związek to nie za szybka droga do celu?


Anioł Tygodnia – ANIOŁ WSPARCIA- pokazuje Ci że nie musisz już dłużej się zamartwiać- sam zauważysz, że wszystko zaczyna się pozytywnie układać. Szykuje się dojść optymistyczny etap w życiu…

WAGA
Osoby spod tego znaku będą w szczególnie w dobrym nastroju, mogą zaskoczyć swego partnera niejedną miłą niespodzianką. Będą czuły radość i samego bycia w związku. Będą kochać i będą czuły się kochane; iście sielska atmosfera.


Samotna Waga może przeżywać trudny okres, samotność będzie jej dokuczać bardziej niż zwykle. Boi się, że już zawsze będzie sama. W spojrzeniu samotnej Wagi będzie dramatyczne wołanie o miłość. Ale nie ma się czym martwić Wago, u każdego zdarza się czas zastoju w miłości.


Anioł Tygodnia – ANIOŁ WŚRÓD LUDZI - KOMUNIKACJI- Anioł ten przekazuje Ci, że nadszedł czas by otworzyć się bardziej na kontakty z innymi. Nie zamykaj się w sobie, ożyw obecne relacje, poznaj nowych ludzi. Zrzuć z siebie wszelki ciężar i spróbuj żyć w radości i szczęściu.

SKORPION
Od partnera Skorpiona los teraz będzie wymagał wyciszenia, cierpliwości i opanowania. Skorpion może być nieco nerwowy, może mieć obawę, że nie poradzi sobie z natłokiem obowiązków, choć panika Skorpiona jest zawsze na wyrost bo on doskonale sobie radzi ze wszystkim, a że w każdym działaniu stara się być perfekcyjny to powoduje jego frustracje. Zmęczenie sprawi, że nie będziesz umiał się cieszyć wolnym czasem, który nadchodzi.

Samotny Skorpion poczuje się zapomniany przez innych, tylko poniektóre Skorpiony, te z pierwszej dekady znaku będą miały okazje do przeżycia zmysłowej fascynacji z kimś nieco wcześniej poznanym, tylko nie rób sobie nadziei, związku z tego nie będzie.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ SIŁY- obecność tego Anioła pokazuje Ci, że w życiu mogą pojawić się pewne trudności, które mogą Cie trochę osłabić, ale pamiętaj że masz w sobie wielką moc dzięki czemu dasz sobie radę w każdej sytuacji.

STRZELEC
Związkowy Strzelec w tym tygodniu szczególnie skupi się na sprawach rodzinnych. Mogą być u Ciebie spory z partnerem o wydatki, będziesz mu zarzucał, że jak zwykle wydaje za dużo. Za bardzo będziesz skupiał się na sprawach materialnych, przez co Twoja relacja duchowa z partnerem będzie nieco skostniała. Jednak koniec tygodnia przyniesie mile spędzony czas w szerszym gronie. To Cie odpręży.


Samotny Strzelec będzie rozwijał znajomość, która zaczęła się całkiem niedawno, początek relacji bardzo fascynujący, widać wiele spontanicznej radości, jednak z czasem może się okazać, że Wasze oczekiwania co do wspólnego życia rozmijają się.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ NAWRÓCENIA- pokazuje Ci on, że natłok obowiązków wywiera tak silny nacisk, że zapominasz o pewnych ważnych rzeczach. Obecność tego Anioła wskazuje, że musisz się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad obecnym życiem.

KOZIOROŻEC
Chłodny z reguły Koziorożec będący w związku może mieć ochotę na odskocznie od codzienności ze swoim parterem, tyle że tej radości nie będzie szukał u swojej połówki tylko u kogoś z kim nie jest w związku. Zastanów się czy warto niszczyć tak mozolnie zbudowaną relację dla chwili przyjemności?


Samotny Koziorożec może stać się melancholijny, tęsknić za kimś z kim był w związku, rozmyślać o powrocie do przeszłości, nie zastanawiając się czy jest to w ogóle możliwe, a jeśli nawet to czy wejście dwa razy do tej samej rzeki, nie przyniesie więcej szkody niż pożytku? Po co rozdrapywać rany które już się zagoiły.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ ZŁOTEGO PŁOMIENIA- Obecność tego Anioła pozwoli wczuć się w głos wewnętrznej intuicji, która wskaże Ci najlepszą drogę w życiu. Wiedz, że otwierają się przed Tobą lepsze perspektywy na jutro.

WODNIK
Osoby spod tego znaku będą miały ogromną ochotę do flirtów miłosnych co może wywołać burzę zazdrości u Twego partnera. Wodnik będzie się nudził w związku, więc będzie szukał czegoś nowego. Będzie miał wrażenie, że życie przepływa mu przez palce, a on chce żyć pełnią życia i chwytać każdy dzień. Pomyśl czy partner się do tego nie nadaje, trzeba koniecznie szukać kogoś nowego?


Samotny Wodnik ma szansę na znalezienie miłości ale musi umieć rozróżnić pomiędzy osobą, która pragnie tylko flirtu, a taką która szuka trwałego uczucia. Wsłuchaj się w swój głos wewnętrzny, on pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI – Anioł ten otwiera Cię na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która odmieni całe Twoje życie. Pomoże Ci on nie tylko otworzyć swoje serce ale poprowadzi Cię do prawdziwego szczęścia i spełnienia.

RYBY
Osoby spod tego znaku będące w związku skupią się na uroczystościach rodzinnych. Będą miłe i uczynne dla swego partnera. Wszelkie konflikty będą szybko łagodzić swoim pozytywnym nastawieniem. W związku dobra atmosfera, przyjemnie i mile spędzony czas; będziecie przepełnieni miłością i szczęściem.


Samotne Ryby może czekać nie jedna randka; los szykuje dla Ciebie zmianę ale jeszcze nie wie czy ofiaruje Ci miłość, czy tylko przygodę, która nieco ubarwi Twoje ostatnio nudne życie. Dla Ryb z trzeciej dekady znaku kończy się era samotności i rozpoczyna era miłości. Więc nie przegap tej szansy i nie broń się przed miłością. Poddaj się jej!


Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA SIŁA ANIELSKA- obecność tej siły wskazuje, że do Twojego życia wkroczą Aniołowie, którzy poprowadzą Cie drogą szczęścia i spełnienia. Wszystko zależy od Ciebie, na ile zechcesz zmienić swoje życie. Ale uwierz, że są wokół Ciebie osoby, które mają czyste intencje; czasem nie bój się zaufać.

Rozkłady tarota, karty klasyczne i anielskie, młość, zdrowie i pieniądze oraz inne porady
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj: www.wizytauwrozki.pl

Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 26.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×