Horoskop miłosny 24.11 - 30.11.2014

Zastanawiacie się nad swoim związkiem, a może jesteście samotne? Sprawdźcie, jakie zmiany zapowiadają gwiazdy.

Horoskop miłosny 24.11 - 30.11.2014

Horoskop miłosny 24.11 - 30.11.2014


BARAN

To czas, kiedy więcej czasu poświecisz swoim znajomym niż partnerowi, ale wiesz, że służy to konkretnemu celowi. Wymiana wspólnych doświadczeń wzbogaci Cię i pobudzi do działania, w efekcie czego podejmiesz słuszne decyzje, by naprawić swój związek. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – kochaj!
Dla samotnych: Twój magnetyzm może tak wzrosnąć, że zaczniesz kusić kogoś z nieznaną Ci dotychczas grą pozorów. Na Twojej drodze pojawi się osoba, dzięki której ponownie odkryjesz swoją kobiecość – ma to szanse przerodzić się w coś więcej!
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Anioły obdarzą Cię niezwykłą mocą, byś nauczyła się mówić o swoich pragnieniach i potrzebach.


BYK

Nie roztrząsaj nieistotnych spraw emocjonalnych, przeszłość nie ma już tutaj znaczenia. Bliska Ci osoba może czuć się zaniedbywana, gdy Twoje myśli absorbuje inny temat niż miłość. Warto wyjść z obsesji pracy i poświęcić trochę czasu na romantyczne uniesienia.
Byk bez pary w tym tygodniu nie zwróci uwagi na przelotne miłostki, więc na randkę dasz się zaprosić tylko i wyłącznie komuś, kto ma wobec Ciebie poważne zamiary. Odpuścisz sobie małolatów i zaczniesz szukać partnera dojrzalszego od Ciebie, który zaimponuje Ci doświadczeniem, mądrością i pozycją społeczną.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.


BLIŹNIAK


Może się okazać, że Ty i Twoja druga połowa zaczniecie nadawać na innych falach. Zaczną Cię kusić nowe kontakty, zapragniesz zmian, podróży. Wpadną Ci do głowy zupełnie nowe pomysły na życie, problem w tym, że nie weźmiesz pod uwagę swojej drugiej połowy przy ich realizacji.
Dla samotnych: Wynajdziesz nowy sposób poruszania się w sferze emocji z zachowaniem odrębności i wiary w moc Twojej seksualności! Relacja oparta – jak Ci się wydawało – na szczerej przyjaźni zmieni kierunek.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość lub odbudować relacje w Twoim obecnym związku.


RAK

Dla zakochanych to bardzo dobry czas ożywienia uczuciowego. Delikatne erotyczne eksperymenty powinny spodobać się Twej miłości. Początkowe zwolnione tempo przekształci się w nowe subtelności. Między Wami na nowo pojawią się wieczorne rozmowy w blasku świec.
Dla samotnych: Będziesz brylować w dobrze znanym sobie towarzystwie. Z przyjaciółmi złapiesz doskonały kontakt, postanowisz spędzać z nimi więcej czasu, a nawet zaplanujesz wspólne weekendowe wyjście. To dobry znak dla Ciebie, bo przestałaś chować się w domu, a wyszłaś do ludzi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY STRACHU – W Twoim życiu za dużo jest lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.


LEW

Miedzy Tobą a Twoją drugą połową zapowiada się zmienny tydzień. Czasem będzie całkiem cicho i spokojnie, ale nie zabraknie wzajemnych docinek i złośliwości. Bez względu na to, czy jest Wam ze sobą dobrze czy źle, nie grozi Wam rozstanie. Przeciwnie, zaczniecie szukać kompromisów i sposobów na poprawę sytuacji między Wami.
Dla samotnych: Fascynuje Cię zdobywanie, lubisz flirtować, a los ześle Ci szansę uwiedzenia serca naprawę interesującej osoby. Jeśli wykorzystasz tę szansę, przestaniesz się na długo zaliczać do grona Lwów singli.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

PANNA

Bliska Ci osoba może być pochłonięta jakimiś obowiązkami, zupełnie nie znajdując dla Ciebie czasu, a jeszcze na dodatek w mniejszym stopniu niż tego pragniesz może być zainteresowana frywolnymi miłosnymi igraszkami. Ta proza codzienności okaże się sprawdzianem dla Waszej relacji.
Dla samotnych: Nowe kontakty mogą wprowadzić potrzebne Ci ożywienie, ale jeśli będą niewłaściwe, przynieść mogą dekoncentrację. Powinnaś staranie się przyjrzeć potencjalnym partnerom, sama wiesz, że początki zawsze bywają przyjemne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

WAGA

Ty i Twoja połowa stworzycie nowe plany dla Waszej relacji. Będziecie chcieli wspólnie budować rodzinę, inwestować w dom i żyć w spokoju. W swoich marzeniach stworzycie idealny związek, tylko zapominacie, że realne życie toczy się tu i teraz. W weekend zabawcie się razem na mieście, a nie każde z osobna w swoim gronie.
Dla samotnych: Ktoś interesujący może oddalać się i przybliżać. To normalny cykl rozwoju znajomości, poszukaj między Wami erotycznego punktu oparcia, nie pytaj po trzeciej randce, kim dla niego jesteś.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje między Tobą a partnerem.


SKORPION

Nie bądź taka uparta, nikt Ci nie zabrania mówić tego, co myślisz, ale bronienie swego zdania za wszelką cenę doprowadza tylko do niepotrzebnych nieporozumień. Wybranek Twego serca coraz częściej zaczyna czuć się podirytowany tym, że chcesz zawsze postawić na swoim, nawet jeśli nie masz racji. Zapomnij o tym, co było i otwórz się na kolejny rozdział między Wami.
Dla samotnych: Na swojej drodze spotkasz mężczyznę, który jest bardzo energiczny, co Ci bardzo spodoba, a na dodatek nie potrafi udawać – albo kocha gorąco albo odchodzi i szuka nowych okazji. Pojawi się doskonałe zrozumienie między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek.


STRZELEC

Wspólne życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze, bo każdy z domowników będzie dbał o dobrą atmosferę. Nie wiadomo, jak długo ta sielanka potrwa, ale wykorzystaj każdy moment na poprawę relacji, dzięki czemu czas konfliktów na długo odejdzie w niepamięć. Życie będzie toczyć się gładko i przyjemnie.
Dla samotnych: Zbyt intensywne pragnienia mogą narazić Cię na przypadkowe zdarzenia czy znajomości nacechowane tylko chwilowym potwierdzeniem gry zmysłów. Przyciągniesz do siebie atrakcyjną osobę, ale niekoniecznie odpowiedzialną w miłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć stan, w którym egzystują.


KOZIOROŻEC

W związku nastąpi ożywienie uczuć – od swojej połowy usłyszysz wiele miłych słów i wzruszających komplementów, dzięki czemu odzyskasz wiarę w miłość między Wami. Teraz, zamiast myśleć o rozstaniu, skupisz się na swoim rozwoju i karierze.
Dla samotnych: Znajdziesz twórcze połączenia pomiędzy wydarzeniami z przeszłości i sprawami serca, które aktualne są dzisiaj. To dobry czas, by wyjść do ludzi, spotkać się z dawnymi znajomymi, być może będzie szansa powrotu do dawnej miłości.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia.


WODNIK

Czas przyspieszonego rytmu ciał – będzie między Wami niezwykle erotycznie. Zagłębisz się w świat emocji bliskiej Ci osoby, a aksamitny dotyk poprowadzi Was do niezwykłej ekscytacji. To doskonały moment, byś odkryła radość dawania, bo w ostatnim czasie raczej jesteś tą, która bierze.
Dla samotnych: Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu – nie robisz nic, by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację.


RYBY

Miedzy Tobą a Twoim partnerem pojawi się nowy rozdział. Wydarzenia tego tygodnia ponownie scalą nadszarpnięte relacje między Wami. Mocne przeżycia na zewnątrz wydobędą to, jakie naprawę łączą Was uczucia, zrozumiesz, że nie jesteście już tak blisko jak dawniej. Kiedyś mówiliście sobie absolutnie wszystko, teraz macie przed sobą wiele tajemnic. Panuj nad emocjami!
Dla samotnych: Ogarnąć Cię może pragnienie intensywnego kontaktu i pojawi się magnetyczne wręcz przyciąganie z kimś nowym. Intuicja Cię nie zawiedzie i nowa znajomość może być strzałem w dziesiątkę.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Anioły pomagają Ci odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 24.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×