Horoskop miłosny: 25.04.- 01.05.2016

Czy wiosna pobudzi wasze serca?

Horoskop miłosny: 25.04.- 01.05.2016

BARAN
Nowa fryzura i styl ubierania się będą zaskoczeniem dla bliskich. Wolne Barany poczują się bardzo atrakcyjne i tak będą wyglądać. Nie będzie dla Was zaskoczeniem, że będziecie przyciągać płeć przeciwną. Na brak zainteresowania nie będziecie narzekać i być może jedno z nich okaże się takim docelowym. Zajęte Barany również wprowadzą zamieszanie swoimi zmianami. Bliscy, a zwłaszcza ta druga połowa, będą zaskoczeni. Twój związek nabierze barw, a pożądanie znów odezwie się w sypialni i nie tylko.
Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

BYK
W tym tygodniu będzie Ci towarzyszyć powodzenie we wszystkim. Kieruj się zdrowym rozsądkiem, dzięki temu zdobędziesz przewagę nad innymi. Będzie się Tobie szczęściło również w miłości. Wolne Byki będą miały możliwość poznania odpowiedniego partnera, takiego na całe życie. Zajęte Byki odświeżą swój związek, wprowadzą do niego różne nowinki i zajmą się dopieszczaniem swojej połówki.
Twój szczęśliwy kamień to rubin.

Zobaczcie także: Seksowne rzeczy, które robi każdy mężczyzna

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta ogarnie nagła apatia. Ogarnie te wolne i zajęte. W życiu wolnych pojawi się ktoś, kto wyrwie je z tego marazmu i wprowadzi zmiany w ich życiu. Dla większości z Was zmiany już na stałe. Zajęte Bliźniaki wyrwie z letargu ich druga połówka. Najpierw wprowadzi innowacje w sypialni, a później zajmie się życiem towarzyskim, które nieco zaniedbałaś. Pamiętaj, stać Cię na dużo więcej.
Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

RAK
Pokaż Raku, na czym tak naprawdę Ci zależy i zabierz się do realizacji najważniejszych celów. Warto się zmobilizować. Już niedługo zaczną się zmiany. Pojawi się w życiu wolnych Raków naprawdę odpowiednia osoba, taka do stałego związku. Zajęte Raki wpadną w wir życia towarzyskiego, ze szkodą dla ich związku. Pamiętajcie o swojej połówce, należy ją dopieścić i pochwalić.
Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

Zobaczcie także: O co powinnaś zapytać swoją drugą połówkę?

LEW
Tydzień zapowiada się ciekawie dla wszystkich Lwów. Macie zielone światło do działania. Wolne Lwy, a zwłaszcza Lwice, poczują „zew krwi”, zapolują na odpowiedniego partnera i większości trafi się takowy, do stałego związku. Skończy się Twoja samotność. Zajęte Lwy też poczują „zew krwi”, zajmą swoją drugą połową na tyle skutecznie, że mogą spodziewać się powiększenia rodziny. Jeżeli chcą ją posiadać i się nie zabezpieczą.
Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

PANNA

Rób swoje i nie oglądaj się na innych. Wolne Panny wcale nie muszą same zmieniać swojego życia. Te zmiany przyjdą do nich same. Co prawda wolne Panny nie zmienią swojego stanu, owszem, będą miały towarzystwo, ale tego na stałe nie poznają. Natomiast zajęte Panny mają ochotę na zmiany w swoim związku. Partnera nie zmienią, ale zdecydowanie poprawią relacje w związku, po prostu je ożywią swoją postawą.
Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

WAGA
Pomimo swojego czarnowidztwa dacie sobie doskonale radę ze wszystkim. To, co teraz zaplanujecie, zrealizujecie w późniejszym czasie. Wolne Wagi mogą sobie pozwolić na więcej niż zwykle. Co prawda nie spotkają tego jedynego, ale poznają kilka ciekawych osób do miłego spędzenia czasu. Zajęte Wagi, zamiast cichych dni i nadęcia, powinny zdecydować się na szczerą rozmowę z partnerem. To się opłaci Wam obojgu, znikną bariery między Wami.
Twój szczęśliwy kamień to tanzanit.

SKORPION
Powinnaś się przystosować do zmian zachodzących w Twoim życiu. Poznany niedawno chłopak okaże się tym na całe życie, a zmiany okażą się bardzo pozytywne. Część wolnych Skorpionów zmieni stan wolny, samotność Wam nie służy, a chłopak okaże się bardzo dojrzały i stały w uczuciach. Zajęte Skorpiony też wprowadzą zmiany w swoje życie, co prawda nie wymienią partnera na inny model, ale urozmaicą związek, zaczną prowadzić nieco inny tryb życia.
Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.

Zobaczcie także: Czy planowanie seksu jest dobrym rozwiązaniem?

STRZELEC
Praca zdominuje życie osobiste Strzelców w tym tygodniu, rzucicie się w wir obowiązków, zapominając o wszystkim. Wolne Strzelce nie będą miały okazji zawrzeć nowych znajomości, chyba ze zawodowych. Nie będzie czasu na życie towarzyskie. Strzelce pozostające w związkach też nie będą miały czasu na życie osobiste. Zaniedbają swojego partnera. Trudno, coś za coś. Czasem tak trzeba. Nadrobicie to w przyszłym tygodniu.
Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

KOZIOROŻEC
Początek tygodnia bardzo pracowity, musisz być wytrwała i uparta. Wolne Koziorożce powinny zachować umiar, na miłość i poznanie kogoś odpowiedniego mają jeszcze trochę czasu. Należy go dobrze wykorzystać. Zajęte Koziorożce powinny rozładować emocje, tłumiony stres może zmienić się w agresję, choćby słowną. Może to być groźne dla Waszego związku. Postaraj się dopieścić partnera.
Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.

Zobaczcie także: Drugi raz tej nocy: jak do tego doprowadzić i dlaczego to dobre dla ciebie

WODNIK

Samotna Wodniczka pozna kogoś, dla kogo jej serce zabije mocniej. Być może że z tej znajomości narodzi się miłość na całe życie. Zajęte Wodniki powinny się zająć sprawami rodzinnymi, a przede wszystkim partnerem. Należy go dopieścić w całości i na raty. Pamiętajcie o tym, mężczyzna z natury jest delikatny i mało odporny na stres.
Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

RYBY

Przed Tobą sporo zmian, zwłaszcza finansowych i uczuciowych. Wolne Ryby, a przynajmniej ich część, będą miały możliwość poznania, zupełnie przypadkowo, takiego mężczyzny, o jakim marzyły całe dotychczasowe życie. Zajęte Ryby pozostaną przy tym samym partnerze, nie będą chciały żadnych zmian. Po prostu osiągnęły małą stabilizację i nie maja zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu.
Twój szczęśliwy kamień to nefryt.


Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC. Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)
Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl


Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×