Horoskop miłosny: 25.01 -31.01.2016

Szykują się jakieś sercowe zmiany?

Horoskop miłosny: 25.01 -31.01.2016

BARAN

Przyszedł czas na zmiany. Silne kobiety przyciągają słabych mężczyzn, pamiętaj o tym i nie daj się zwieść pozorom. Sprawdź, z kim masz do czynienia. Wolne Barany mogą przeżyć rozczarowanie ewentualnym kandydatem do ręki. Natomiast te pozostające w związku mogą sobie pogratulować wyboru. Jest dobrze.
Twój kamień to serpentyn.

BYK
Wycisz swoje emocje, kłótnie niczego nie zmienią, mogą natomiast spowodować zaostrzenie konfliktu. Zrelaksuj się. Wolne Byki nie powinny zawierać w tym czasie żadnych nowych znajomości. Zajęte, pamiętajcie, chociaż przez kilka dni jesteście dla siebie najważniejsze. Podarujcie sobie odrobinę luksusu.
Twój kamień to granat.

Zobaczcie także: Czy kolor ścian wpływa na życie erotyczne?

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki nadal pozostaną wolne, pojawi się co prawda „narzeczony”, ale taki pięciominutowy, przelotny. Natomiast Bliźniętom pozostającym w stałych związkach można tylko pogratulować, Wasze związki się wzmocnią, przeżyjecie po prostu ich renesans. Wszystko, co do tej pory robiłaś, przyniesie oczekiwane owoce.
Twój kamień to turkus.

RAK
Kieruj się zasadą „jeśli czegoś nie widzisz to znaczy, że tego nie ma”. Ściśle przestrzegaj tej zasady, jeśli jesteś w związku. Plotka wyleci wróblem, a wróci wołem. Nie daj sobie zamydlić oczu fałszywymi informacjami, bo możesz skrzywdzić bliską Ci osobę. Wolne Raki również nie unikną fałszywych doradców, same sprawdzajcie wszystkie takie informacje.
Twój kamień to jaspis.

LEW
Przypomnij sobie dlaczego się zakochałaś, zafunduj Wam chociaż krótki wyjazd tylko we dwoje. Twój partner ma już dosyć wymówek, że boli Cię głowa. Wolne Lwy będą miały okazję zapolować na coś świeżego, ale z wyjątkiem krótkiego romansu nie mają na co liczyć. Zamiast tego mogą nacieszyć się wolnością i samotnością.
Twój kamień to obsydian.

PANNA
Wyrwij się z marazmu, w którym od dawna tkwisz. Pewnych zachowań nie da się niczym zastąpić, ale zmień to, co możesz. Możesz wymienić partnera na nowszy model, zmienić fryzurę, nawet styl ubierania. Zrób coś szalonego, odkryj świat na nowo. Nie pozwól, aby życie przeszło obok Ciebie. Poderwij chłopaka, który od dawna wpadł Ci w oko. Jeżeli jest ktoś na stałe, zafunduj mu noc pełną wrażeń.
Twój kamień to onyks.

WAGA
Nie daj się zwieść pozorom, wolna Wago. On tylko tak ślicznie wygląda, ale w gruncie rzeczy to bufon i egocentryk dbający tylko o siebie. Poczekaj, niedługo pojawi się ktoś odpowiedni dla Ciebie. Zajęte Wagi powinny zadbać o siebie i o swój wygląd, trochę się zaniedbałyście. Ma to negatywny wpływ na Wasz związek.
Twój kamień to fluoryt.

SKORPION
Nowy obiekt Twojego zainteresowania nie traktuje Cię poważnie, jesteś dla niego kolejną zdobyczą. Lepiej już zostań przy swoim „starym” partnerze, nie ma sensu go zmieniać na wątpliwej jakości „nowszy” model. Samotne Skorpiony pozostaną nadal samotne, na ten czas nie poznacie nikogo wartościowego.
Twój kamień to fossil.

Zobaczcie także: Czy wiesz jakie są najbardziej erogenne miejsca kobiecego ciała?

STRZELEC
Nie czekaj na gwiazdkę z nieba, nic tak nie przyciąga ludzi jak szczery uśmiech. Wolne Strzelce będą miały okazję poznać ciekawą osobę, możliwe że na dłużej. Zajęte Strzelce zaczną z pożytkiem dla siebie wzmacniać swój związek. Naprawdę warto.
Twój kamień to chalcedon.

KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce same muszą poradzić sobie z rodzinnymi problemami, chociaż zmęczenie karnawałowe pokrzyżuje Wam plany. Natomiast zajęte Koziorożce będą miały do pomocy swoich partnerów, możecie na nich liczyć, poprą Was w kwestiach spornych. Postaraj się odpocząć, wyjedźcie razem na dwa, trzy dni.
Twój kamień to lapis lazuli.

WODNIK
Wolne Wodniki będą miały okazje poznać kogoś wyjątkowego na dłużej, a być może i na całe życie. Oczywiście musisz się ruszyć, wyjść z domu do ludzi. Wrażeń Ci nie zabraknie. Dla zajętych Wodników to czas stabilizacji związku, pełnego zrozumienia i harmonii. To bardzo dobry czas dla Was, a przede wszystkim dla Waszego związku.
Twój kamień to awenturyn.

Zobaczcie także: Mity o seksie, które psują zabawę w łóżku

RYBY
Zajęta Rybo, nie staraj się zmienić partnera, mężczyzny i tak nie naprawisz. Przyzwyczajenie jest drugą naturą, a te wszystkie mankamenty wyniósł z domu. Przyzwyczaj się, pamiętaj, zawsze możesz spotkać gorszego. Wolne Ryby nie poznają nikogo odpowiedniego i pozostaną samotne, przynajmniej sobie odpoczną.
Twój kamień to turmalin.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 03.01.2016 (aktualizacja: 2016-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Dla tych którzy się odchudzają polecam zastosowanie naturalnego preparatu figurena slim który znacznie przyśpiesza proces utraty wagi. Udało mi się dzięki niemu schudnąć przez cały okres kuracji (3 miesiące) 15 kg.
Dodano: 2016-01-25 13:31:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×