Horoskop miłosny: 26.01.2015 - 01.02.2015

Sprawdźcie, co czeka wasze serca w najbliższych dniach.

Horoskop-miłosny

BARAN

Całą duszą i ciałem twierdzisz, że kochasz swego partnera, a jednak nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie, a tym bardziej przy nim w relacji sam na sam. Rozpoznajesz w sobie nerwowość ruchów, sztywniejesz, gdy partner próbuje Cię przytulić i czas zastanowić się, czy tworzysz z nim związek z miłości czy z rozsądku? Bo Twoje zachowanie jest sygnałem, że coś tu jest nie tak.
Samotny Baran, który niedawno rozpoczął znajomość, może mieć mały problem, który spędza Ci sen z powiek - zadzwoniłaś ostatnio, a ta osoba nie oddzwoniła, zadzwonić dwa razy z rzędu uderza w Twoja dumę, więc czekasz i nieustannie zerkasz na telefon.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.


BYK

Czekają Cię nieuniknione zmiany, ale nie przejmuj się tym – jeśli Ty i Twoja druga połowa od dawna nie czujecie się dobrze w tym związku, decyzja o rozstaniu będzie dla Was słuszna. Ważne jest, żebyście nie rozstali się w gniewie, bo może się okazać, że za jakiś czas zapragniecie wrócić do siebie po chwili odosobnienia.
Samotny Byk poczuje się zagubiony - pragniesz miłości, ale nie wiesz, gdzie jej szukać. Owszem bywasz w nowych miejscach, poznajesz nowe osoby, ale dalej nic się nie dzieje. A nie pomyślałeś o tym, że od dawna nie przeczytałeś żadnej inspirującej książki i z tego powodu między innymi nie masz o czym rozmawiać z nowo poznaną osobą dłużej niż pięć minut?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości.


BLIŹNIAK

Ktoś, kto żywi niechęć sam do siebie, nie może czuć się dobrze w związku. To prawda, zawiniłaś i wdałaś się w romans, którego żałujesz, ale ciągłe zadręczanie się błędną decyzją nie odbija się pozytywnie na Twoim partnerstwie, tylko pogłębia kryzys między Tobą a ukochaną osobą. Uporządkuj swoje życie.
Twoje pogodne usposobienie przyciągnie do Ciebie ciekawą osobę. Połączą Was wspólne zainteresowania. Może to nie będzie miłość od pierwszego wejrzenia, ale macie szansę na naprawdę fajną relację.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.


RAK

Rak będący w związku zamarzy o zakupie czegoś trwałego. Jej marzenia zadecydują właściwie o przyszłości relacji, bo jeśli okaże się, że partner nie jest w stanie spełnić jej oczekiwań bądź nie ma zamiaru podejmować wyzwania, zechce zmienić partnera, byle tylko zrealizować swoje marzenia.
Samotny Rak będzie miała w tym tygodniu mnóstwo pokus, by wyjść na randkę. Niewiele osób naprawdę Ci się spodoba i nie zdecydujesz się na żadną rozrywkę w towarzystwie. W weekend pojawi się propozycja wyjazdu w towarzystwie przyjaciół – nie powinnaś odrzucać tego zaproszenia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Anioły pomagają Ci odnaleźć ponownie szczęście w miłości.


LEW
W tym tygodniu otworzy się nowy rozdział w Waszym związku – wydarzenia tego tygodnia ponownie scalą Wasz nadszarpnięty związek. Mocne przeżycia wydobędą na zewnątrz to, jakie naprawę łączą Was uczucia. Uważajcie na drodze.
Samotny Lew może być zaskoczony swoimi odczuciami, bo Twoje serce może zabić do osoby, której w ogóle nie brałaś pod uwagę. Lwy z pierwszej dekady powinny bardziej otworzyć się na flirt miłosny.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relacje między sobą.
PANNA
Twój związek zaczyna Ci ciążyć, ale nie robisz nic, by to zmienić, zamiast tego masz nadzieję, że wszystko samo jakoś się ułoży. Nie potrafisz już rozróżnić, jakie są Twoje potrzeby w związku, od tych, jakie narzuca Ci partner. Jeśli poważnie się nad tym zastanowisz, w tym związku może się jeszcze odrodzić spełnienie.
Jeśli nadal jesteś singielką, wkrótce ta sytuacja może się zmienić. Na Twojej drodze pojawi się osoba, która będzie dla Ciebie jak bratnia dusza – codziennie będziesz odkrywać, jak wiele Was łączy. Cóż, może właśnie znalazłaś miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON
– Metatron pomaga Ci otworzyć się na uroki życia, jakie zapewnia udany związek.


WAGA

Zapragniesz za wszelką cenę postawić na swoim, w tym celu będziesz uciekać się do mniej lub bardziej etycznych sposobów, by zdobyć to, na czym Ci zależy. Twoja druga połówka nawet się nie zorientuje, że stosujesz wobec niej uczuciowe manipulacje. Na koniec tygodnia poruszycie temat dotyczący zmiany miejsca zamieszkania. Zdajecie sobie sprawę, że staje się to już nieuniknione.
Samotna Waga może spodziewać się szczęścia w miłości, nawet jeśli po bliższym poznaniu okaże się, że to tylko miłość fizyczna. Jednak ta znajomość na długo zapadnie Ci w pamięć, gdyż stwierdzisz, że już dawno ktoś nie traktował Cię jak prawdziwą królową, tak jak na to zasługujesz.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Twój partner może się poczuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować decyzje, nie zważając na jego zdanie.

SKORPION

Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci całkowite oddanie, będzie nieustannie utwierdzał Cię w przekonaniu, jak bardzo jesteś dla niego ważna. Kto wie, istnieje szansa, że on zechce spędzić z Tobą życie.
Samotną panią Skorpion czeka tydzień wzlotów i upadków - co z tego, że on przetańczył i rozmawiał z Tobą przez całą imprezę, skoro od tygodnia milczy i nie dzwoni? No cóż, pocieszające powinno być to, że wciąż masz szanse na odnalezienie swego szczęścia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.


STRZELEC
Strzelce będące w związku czeka ciężki tydzień. Może okazać się, że nadzieje, na których opierasz strukturę związku, przerodzą się w bolesne rozczarowanie. Lękasz się zmian w relacji, stwarzasz pozory miłości, unikając realiów. Zagubiliście się we własnym związku, poświęcając się bez reszty szukaniu romantycznej przygody, zamiast na nowo odnaleźć siebie.
Samotny Strzelec powinien na chwilę zatrzymać się i posłuchać swojej intuicji, która najtrafniej mu pomoże w szukaniu miłości, a także w zrozumieniu uczuć, jakie wzbudzają w Tobie nowo poznane osoby - może któraś z nich okaże się wielką miłością?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który poprowadzi ich ku spełnionej miłości.


KOZIOROŻEC

Początek tygodnia niesie wiele chłodu w relacji – będziecie żyć ze sobą, a jakby obok siebie. Zmień to – zaplanuj weekend tylko dla Was, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżycie. Szukanie nowego uczucia to nie jest dobry sposób na rozwiązywanie problemów miłosnych.
Samotne Koziorożec będą przeżywały rozkwit w sprawach miłosnych - wszystkie osoby spod tego znaku, które kreatywnie szukają miłości, mają szansę spotkać miłość życia. Partnera na dobre i złe. Wreszcie spełnią się Twoje marzenia. Tak długo już szukałeś prawdziwego uczucia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.


WODNIK
Wodniki będące w związku będą zastanawiać się nad zmianami w swoim życiu prywatnym. Spróbujesz określić, czego tak naprawdę oczekujesz od swego partnera i czy on Ci to daje. Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich oczekiwań, po poważnej rozmowie możesz zdecydować się na chwilową rozłąkę.
Samotny Wodnik ma dosyć marzeń o miłości i rzuci się w wir życia towarzyskiego. Bądź uważna, bo wśród tej zabawy możesz poznać kogoś naprawdę wartego Twojej miłości. Nie odrzucaj zaproszeń na randki, uwierz, że będą dla Ciebie udane.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś nie mieć w ostatnim czasie zbyt dużo szczęścia.


RYBY

Ryby będące w stałym związku będą marzyły o pojawieniu się osoby, która by nieco podniosła adrenalinę w ich nudnym i ustabilizowanym związku. Dla swego partnera będziesz bardzo miła, pomocna we wszelkich sprawach, jakbyś już czuła się winna wejścia w romans.
Samotna Ryba marzy o miłości od pierwszego wejrzenia, ale żaden kandydat, który pojawi się na Twojej drodze, nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. W tym tygodniu pojawi się kolejny wielbiciel, jednak odrzucisz jego zaloty, bo nie będzie wystarczająco bogaty.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość lub odbudować relację w Twoim obecnym związku.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 26.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×