Horoskop miłosny 27-2.06.2013

Sprawdź, co czeka Cię w tym tygodniu w sferze uczuć!

Horoskop miłosny 27-2.06.2013

Horoskop miłosny 27-2.06.2013


BARAN
Baran będący w związku może czuć się nieco wypalony w dążeniu do urzeczywistnienia pewnych planów związanych ze swoją drugą połową. Dominujący Baranie zwrócić uwagę, że to co jest dobre dla Ciebie nie musi być dobre dla Twego partnera i nie dziw się, że stawia on opór. Ustalcie we dwoje swoje oczekiwania względem partnerstwa i wzajemnie je zweryfikujecie dopiero wtedy stwórzcie wizje wspólnego szczęścia.
Samotnego Barana czekają związki nie jasne i nie pewne relacje z nowo poznaną osobą, bądź osobą poznaną już nieco wcześniej. Niespodziewanie pojawią się okoliczności utrudniające bliższe poznanie siebie i znów możesz czuć się samotny Baranie.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ UZDROWIENIA - Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek

BYK
Bykom będącym w związku będzie się wyjątkowo układać harmonijnie w relacji z partnerem. Sam Byk będzie czuł nie bywały przypływ energii co korzystnie wpłynie na jego relacje z drugą połową. Ciesz się i raduj, rozpływaj w miłości, po prostu kochaj bo nie wiadomo kiedy po raz kolejny Twoje partnerstwo będzie takie radosne.
Samotny Byk pozna kogoś, kto będzie prowadził z nim gierki miłosne tyle, że Byk nie lubi takiej przepychanki i zamiast myśleć o tej osobie jak o kimś z kim mógłby wejść w nowy związek poczuje do niej zniechęcenie. Może okazać się, że Ty i ta osoba macie różne sposoby pojmowania świata.
Anioł Tygodnia – ANIOŁY STRACHU-Osoby samotne muszą przełamać swoje wewnętrzne słabości, jeżeli chcą poznać swoją wymarzoną miłość.

BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku w tym tygodniu swoje problemy z partnerem zepchną na boczny tor skupiając się na korzystaniu z uciech życia i zatraceniu w dobrej zabawie. To jest pewien sposób regeneracji Waszej relacji, bo ostanie tygodnie potwierdzają, ze stała się ona jałowa i zbyt nerwowa, ale mniej na uwadze, że partner tylko na chwilę założył pokojową maskę i wcale na dłuższy czas nie zamierza ustąpić z pola walki by osiągnąć swoje zamierzenia względem Ciebie.
Samotny Bliźniak może mieć chwilowa słabość, nie w głowie będą mu podboje ani flirt miłosne. Twoje osłabienie aktywności Bliźniaku jest tylko przejściowe i ten stan jest całe szczęście odwracalny już na koniec tygodnia poczujesz chęć do przeżywania zmysłowych podniet.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRÓŻ - Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

RAK
Raki będące w związku mogą poczuć zahamowanie rozwoju swojej relacji, ich energia związkowa będzie przeżywać zmienne sytuacje typu ekstaza- oziębłość, walka - pokój, kłótnia- harmonia. Jednak Raku zamiast zamykać się w sobie weź to pod uwagę, że z każdego nawet najbardziej nie miłego uczucia trzeba wyciągnąć jakieś wnioski i uzyskać drogowskaz postępowania by na przyszłość unikać takich nieporozumień.
Samotne Raki będą miały szanse poznać kogoś komu będą mogły zaufać, w przyszłości może okazać się, że z tą osobą czeka ich trwała relacji a nawet powiązanie węzłem małżeńskim. Ale jeśli Raku zamiast poddać się urokowi chwili dopadną Cie wątpliwości możesz zaprzepaści swoja szanse.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ POCIESZENIA- Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia . Anioł ten otula Cię swoim ciepłem otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

LEW
Lwy będące w związku czeka utknięcie w martwym punkcie jeśli chodzi o rozwój Twojej relacji. Już zbyt długo Lwie bronisz się przed bólem, zaprzeczasz emocjom a w Tobie zastyga nie utulony żal. Musisz zrozumieć Lwie konieczność zmian które nachodzą. Niektórym Lwom uda się naprawić jeszcze relacje, gruntownie przebudować inne czeka nieuniknione rozstanie z partnerem. Ale pamiętaj Lwie życie toczy się dalej i od Ciebie będzie zależeć, jak będzie wyglądać.
Samotne Lwy czeka czas miłosnych unieść ale rozwój relacji w którą teraz wejdziesz Lwie może przemienić się w rodzaj „uwięzienia” w silnym związku seksualnym. Gdy zabawa się skończy zapłatą za bal staną się kajdany!
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

PANNA
Panny będące w związku muszą uważać na własną emocjonalność, robieniem z igły wideł, stwarzaniem problemów tam gdzie ich nie ma. Początek tygodnia może przynieść zbyt nerwową atmosferę w związku, więc lepiej wstrzymaj się Panno z podejmowaniem decyzji dotyczącej Waszej relacji.
Samotne Panny czeka nowa znajomość z kimś kto jest majętny ale nie stroni od towarzystwa i zabaw. Dla Ciebie Panno lepiej będzie potraktować tego kogoś jak przyjaciela niż osobę z którą mogłabyś planować dalsze życie.
Anioł Tygodnia- ANIOŁ PRZEMIJANIA- Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

WAGA

Wagi będące w związku może czekać kryzys w relacji, widać Wago, że musisz się nauczyć nowego sposobu widzenia relacji Twoich i partnera. Jeśli nie porzucisz starego sposobu patrzenia na Was i nie stworzysz nowych myśli oraz uczuć, będących podstawą przyszłości czeka Was stagnacja i skostniały układ nie przynoszący nikomu satysfakcji.
Samotna Waga powinna być gotowa na spotkanie miłości swego życia, nie unikaj towarzystwa, przyjmuj zaproszenia, to uczucie może Cie zaskoczyć wszędzie. To dla Ciebie wyjątkowy tydzień, zadbaj o swój wygląd.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ NAWRÓCENIA - Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera!

SKORPION
Skorpionom będącym w związku początek tygodnia może przynieść szarpaninę w relacji. Zbyt chaotycznie Ty i Twoja druga połowa będzie tłumaczyć swoje potrzeby w związku i tak naprawdę żadne z Was nie będzie wiedziało o co chodzi drugiej stronie. A Ty zamiast dążyć do dalszego wyjaśnienia może podjąć decyzje o gotowości zerwania związku, zamiast rozważyć możliwości pobudzenia uczuć między Wami a to nadal jest możliwe do zrealizowania.
Samotny Skorpion pozna kogoś młodszego od siebie, kto wzbudzi w nim uczucia pożądania ale zanim podejmiesz decyzje o związaniu się z ta osobą zwrócić uwagę czy ta osoba ma uczciwe zamiary wobec Ciebie czy chodzi jej tylko o przelotne chwile rozkoszy.
Anioł Tygodnia – ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.

STRZELEC
Strzelce będące w związku w tym tygodniu będą ponosić konsekwencje swych czynów nie lojalności bądź niewierności wobec partnera w całkiem odległej już przeszłości. Właściwie to już zapomniałeś o swym wybryku Strzelcu ale teraz będziesz musiał się natrudzić że partner Ci wybaczył. Może zaskoczysz go zorganizowaniem wyjazdu na weekend?
Samotny Strzelec będzie wyjątkowo towarzyski w tym tygodniu, wszędzie będzie go pełno, wprawdzie na spotkanie miłości nie masz co liczyć ale dobra zabawa w towarzystwie skutecznie poprawy Ci nastój i wzrośnie Twoja życiowa energia.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SZCZĘŚCIA- W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku będą tworzyć wyjątkowo harmonijną relacje ze swoim partnerem.
To przełomy tydzień dla ich związku, młodym Koziorożcom może przynieść owoce z uciech życia miłosnych między nim a drugą połową. Poczujesz, ze Ty i Twój partner odnaleźliście wspólnym mianownik i wyzwoliliście wiele pozytywnej energii między Wami.
Samotny Koziorożec może mieć okres smutku w swoim życiu, właściwie wciąż rozpamiętujesz związek z przeszłości mając świadomość, że i tak powrót nie jest już możliwy a przez to tylko blokujesz się na nowe uczucie.
Anioł Tygodnia–ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnera.

WODNIK
Wodniki będące w związku czeka czas dobrego porozumienia z partnerem oraz właściwe rozpoznanie potrzeb między nimi. To będzie dla Was szczęśliwy czas bo będziecie mieli głęboką pewność przeżywanej miłości oraz gotowość do okazania sobie wzajemnej pomocy.
Samotny Wodnik może poznać kogoś, kto będzie gotowy by tworzyć z Tobą satysfakcjonującą relacje. Ty i nowa poznana osoba będziecie mieli w sobie pragnienie bycia razem, nie zaprzepaść więc swojej okazji Wodniku poprzez zbyt długie rozważanie czy to jest to czy nie?
Anioł Tygodnia - ANIOŁ ŚWIATŁA- Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości, i zacząć nowe życie!

RYBY
Ryby będące w związku czeka tydzień pełen uciech i radości, będzie im towarzyszyć pogoń za dobra zabawą i komfortem. To dobra metoda na oderwanie się od kłopotów codzienności ale zwrócić uwagę na wierność swoją i partnera, bo jedno z Was może się zapomnieć.
Samotne Ryby czeka czas spełniających się życzeń w miłości. Jeśli na Waszej drodze już dawno pojawiła się pewna znajomość ale do tej pory jakoś nie ruszyła z miejsca ten tydzień przyniesie zadziwiające zmiany w tym kierunku, nagle ta osoba zechce nawiązać z Tobą bliższą relacje i może stać się miłością Twego życia.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA - Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 29.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×