Horoskop miłosny: 27.04-03.05.2015

Czy najbliższe dni przyniosą ciekawe doświadczenia? Sprawdźcie.

Horoskop miłosny: 27.04-03.05.2015

Wodnik
Osoby będące w związkach są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć twoja relacja z partnerem wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala ci lepiej poznać partnera i samą siebie. Twój związek jest pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości. 
Wolne wodniki niekoniecznie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia. 
W sferze intymnej wodniki pragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Ryby
Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Docenicie ciepło, oddanie i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje wam ukochany. Przy tym wszystkim musicie uważać by nie dać się ponieść zazdrości, gdyż brak zaufania może urazić waszego mężczyznę. 
Wolne ryby zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli trafią na odpowiedniego mężczyznę, pomyślą nawet o założeniu rodziny. Uważajcie jednak, by nie pochłonęła was zazdrość. 
W sferze intymnej ryby postawią na ciepło i bliskość. Miłe i spokojne chwile we dwoje będą znaczyły dla was więcej niż ryzykowne przygody. Skupicie się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności.

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Zobaczcie także: Aplikacja randkowa połączyła... rodzeństwo!

Baran
Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.
Wolne barany będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję. 
W sferze intymnej barany otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojego partnera. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.  

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Byk
Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.
Wolne byki będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani zmian.
W sferze intymnej osobiste rozterki powodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest by byki do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Bliźnięta
Osoby będące w związkach będą czuły się stabilnie, ich relacjom nic nie zagraża.  Jedyne, co może stanowić kłopot, to może wam brakować ognia namiętności. Choć w związku stawiacie na wierność i jesteście oddane rodzinie, to czasem wasze uczucia bywają nieszczere.
Wolne bliźnięta zdadzą sobie sprawę, że trwały i stabilny związek będzie znaczyła dla nich więcej niż motyle w brzuchu i szaleńcze zakochanie. Być może zdecydują się na związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.
W sferze intymnej u bliźniąt wkradła się rutyna i bliskość z partnerem może nie sprawiać im już takiej satysfakcji. Warto ożywić atmosferę, rozbudzić zmysły i przypomnieć sobie jak ekscytujące mogą być wspólnie spędzone chwile. 

Zobaczcie także: Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany?

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Rak
Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem Przed wami ścieranie poglądów, pełna emocji wymiana zdań, będzie to jednak dla was bardzo oczyszczające i budujące. Po wyjaśnieniu wątpliwości możecie zatracić się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.
Wolne raki mają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Zapowiada się u nich duże ożywienie i jeśli nawiążą z kimś bliższą relacje, to będzie ona pełna wzajemnego zachwytu. 
W sferze intymnej będzie panowała u raków gorąca atmosfera. Wasze emocje przekładają się idealnie na życie seksualne, zatem jeśli w waszym życiu wiele się dzieje, to również w sypialnie nie będziecie się nudzić. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Zobaczcie także: Pary, które się przytulają, są szczęśliwsze!

Lew
Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie. 
Wolne lwy być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne. 
W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Panna
Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zapragną gruntownie do przebudować związek. Będzie to jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą pannom oczekiwane rezultaty. 
Wolne panny będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują, na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.
W sferze intymnej u osób spod znaku panny nastąpi znaczna poprawa stacji. Być może zdecydujecie się na to by zmienić coś w waszych zwyczajach i może to przynieść bardzo dobre rezultaty. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Waga
Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.
Wolne wagi będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy. 
W sferze intymnej uda wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego wam trzeba, aby wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Skorpion
Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Dla waszego związku nastaną nowe, lepsze czasy, będziecie w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.
Wolne skorpiony czekają nowe znajomości. Warto przewartościować swoje wymagania i dać szansę na nawiązanie kontaktu z nieco bardziej stabilną i spokojną osobą. 
W sferze intymnej będzie spokojnie, ale z pewnością przyjemnie. Jesteście teraz otwarci na nowe doznania zmysłowe, może zapragniecie nieco zmienić swoje zwyczaje, ale tylko wtedy, gdy wam obydwojgu będzie to naprawdę pasowało. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Strzelec
Osoby będące w związkach będą zmagały się z kompleksami, które będą się brały z ich niskiego poczucia własnej wartości. Dzięki parterowi uda wam się przełamać, nieco zmienić własne nastawienie. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.
Wolne strzelce skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach i będą walczyły z poczuciem samotności. Dużą pomocą w walce ze złym nastrojem okażą się najbliżsi przyjaciele. 
W sferze intymnej musicie popracować nad akceptacją siebie. Zasługujecie na ciepło, miłość i radość. Jeśli obawiacie się bliskości, pomówcie o tym z partnerem. Właściwa osoba pomoże wam się otworzyć i na nowo cieszyć się seksem. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.

Koziorożec
Osoby będące w związkach powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera, to rozstanie może być dla was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.
Wolne koziorożce, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać. 
W sferze intymnej koziorożce zapragną być dominująca stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z waszej władczej postawy. 

Wykorzystaj kupon WROZBA1 i odbierz darmową poradę dla nowych użytkowników.Zobaczcie także: Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 26.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×