Horoskop miłosny: 28.03-03.04.2016

Cz na horyzoncie pojawi się miłość?

Horoskop miłosny: 28.03-03.04.2016

BARAN

Wolny czas najlepiej spędzić poza domem, jest to również czas sprzyjający nowym znajomościom. Wolne Barany (niektóre) będą miały możliwość poznania odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku. Zajęte Barany poznają grono nowych znajomych, niektóre znajomości okażą się przyjaźniami na całe życie. Cieplejsze dni sprzyjają rekreacji, skuście się więc na piesze wycieczki.
Twój kamień to malachit.

BYK

Cieplejsze dni sprzyjają miłosnym podbojom, nie obawiaj się nowych znajomości, weź sprawy w swoje ręce i nareszcie zakochaj się, wolny Byku. Powoli życie osobiste zacznie się układać, a nowo poznany partner okaże się tym na całe życie. Zajęte Byki przeżyją renesans swojego związku. To, co miało być niemożliwe okaże się jak najbardziej realne, zawładnie Wami pożądanie.
Twój kamień to akwamaryn.

Zobaczcie także: Jakie zdania powinnaś słyszeć od swojego partnera?

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta powinny teraz uważać, oczaruje je wspaniały na pozór mężczyzna, ale, uwaga, to oczarowanie na krótki czas, później czar pryśnie. Bardzo dobrze, na dłuższą metę „czaruś” okaże się ciężkostrawny. Lepiej więc uważać. Zajętym Bliźniętom również wzburzy się krew, w związku zaiskrzy i te z nich, które będą miały taką możliwość, przeniesie się z amorami na świeże powietrze. Coś dla ciała i dla ducha.
Twój kamień to awenturyn.

RAK
Wolne Raki, pamiętajcie, wiosenna pogoda sprzyja miłości i zbudzi do życia nawet te zakopane w mule. Aby poznać kogoś nowego musisz się ruszyć, a nie siedzieć w domu czy też w pracy. Zajęte Raki będą miały podobne dylematy, ale związane z partnerem, on również powinien się ruszyć i powitać wiosnę w swoim życiu.
Twój kamień to ametyst.

LEW
Wszystkie Lwy powinny pomyśleć o zmianie wizerunku (fryzjer, kosmetyczka) i zacząć porządkować swoje sprawy. Wolne będą miały możliwość poznać miłość swego życia, co prawda kilkutygodniową, ale zawsze to miłość. Bez żalu się z nią pożegnacie, jak już wypełni swoje zadanie. Zajęte Lwy powinny uważać, przelotny, teoretycznie niewinny romans może Was dużo kosztować. Nie „zgłupiejcie” przez tę wiosnę
Twój kamień to topaz.

Zobaczcie także: O co zapytać partnera, gdy wiążesz z nim swoją przyszłość?

PANNA
Wolna Panno, nie działaj pochopnie, nie szukaj miłości, ona przyjdzie do Ciebie sama w najmniej oczekiwanym momencie. W tym tygodniu nareszcie poznasz odpowiedniego pod każdym względem partnera. Zajęta Panno, kochasz i jesteś kochana, masz stabilizację uczuciową, ale w tym tygodniu dostaniesz ciekawą propozycję zawodową. Podejmij wyzwanie.
Twój kamień to rubin.

WAGA
Wolne Wagi jeszcze poczekają na miłość, żadna z zawartych ostatnio znajomości nie okaże się trwała. Nie rozpaczaj, wkrótce pojawią się inni, będzie w czym wybierać. Zajęte Wagi docenią stabilizację uczuciową, partner stanie na wysokości zadania i przeżyją wspólnie wspaniałe, romantyczne chwile. Będzie co wspominać.
Twój kamień to kwarc dymny.

SKORPION

Wolne Skorpiony, przed Wami spokojny tydzień wypełniony pracą/nauką. Wiosna szaleje za oknem, a Wy macie obowiązki, których nie da się uniknąć ani przesunąć w czasie. Zajęte Skorpiony, stabilizacja uczuciowa zapewni Wam komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Możecie spokojnie się zająć karierą zawodową.
Twój kamień to jadeit.

Zobaczcie także: Czy trzeba spowiadać się z masturbacji?

STRZELEC
Wolny Strzelcu, nie działaj pod wpływem emocji, nic na siłę. Sama przyciągniesz do Siebie odpowiedniego mężczyznę, ale jeszcze nie teraz. Teraz to jest „materiał” na flirt bez zobowiązań. Zajęte Strzelce powinny mieć świadomość stabilizacji uczuciowej. Wasz parter jest w Was bezgranicznie zakochany, ale o taką miłość trzeba dbać.
Twój kamień to jaspis.

KOZIOROŻEC
Wolny Koziorożcu, zacznij działać metodycznie, co prawda uczucia nie da się przewidzieć i choć ta naprawdę bliska osoba pojawi się już w tym tygodniu, to jednak miłość Cię zaskoczy. Zajęte Koziorożce nie będą miały podobnych dylematów, w ich miejsce pojawią się inne, pamiętaj jednak, aby w nawale zajęć nie zapomnieć o bliskiej osobie.
Twój kamień to cytryn.

WODNIK
Wolnego Wodnika zaskoczą nowe znajomości, jedna z nich okaże się szczególnie wartościowa i owocna w skutkach. Wolny Wodnik przestanie być wolny. Zajęte Wodniki, bezpieczne i stabilne uczuciowo, będą mogły poświęcić więcej czasu na pracę (kariera) i odpoczynek we dwoje. Nic w ich związku nie potrzeba zmieniać.
Twój kamień to kwarc różowy.

RYBY
Niezdecydowana wolna Rybo, pamiętaj, to Twoje życie i Ty o nim decydujesz. Odpowiedni partner, taki do stałego związku, dopiero się pojawi. Na razie nikogo konkretnego nie ma w Twoim życiu i taki w najbliższym czasie się nie pojawi. Zajęte Ryby nie mają już podobnych dylematów. Ich związki są w miarę udane, a one już przestały wierzyć w cuda, że coś się zmieni. Będzie po prostu stabilnie i bardzo spokojnie.
Twój kamień to nefryt.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

ZNajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 01.03.2016 (aktualizacja: 2016-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×