Horoskop miłosny: 28.12.2015 - 03.01.2016

Co przyniesie ostatni tydzień 2015 roku?

Horoskop miłosny: 28.12 - 03.01.2016

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)
Mężatki w tym okresie poczują, że dostały coś, na co czekały bardzo długo. Wreszcie odpoczniecie od nerwowych sytuacji. Szczególnie pod koniec tygodnia.
Singielkom żaden mężczyzna się nie oprze. Dostaniecie wiele propozycji i same będziecie musiały zadecydować, którą opcję wybierzecie.
Zbliżenie najbardziej prawdopodobne w środku tygodnia.

WODNIK (20.01-18.02)
Wodniczki z parą będą w tym tygodniu bardzo zadowolone. Partner będzie przelewał na Was falę uczuć. Nawet jak do tej pory był skryty, teraz otworzy przed Wami swoje serce.
Jeśli spotykacie się już dość długo z jakimś chłopakiem, to możecie liczyć na zaręczyny. Jeśli jesteście bez pary, to prawdopodobnie pojawi się w tym okresie mężczyzna, który zdrowo zawróci Wam w głowie.
Jeśli planujecie powiększenie rodziny, jest to znakomity czas dla Was, by zacząć starania. W tym okresie także pojawi się na świecie wiele dzieci.

RYBY (19.02-20.03)
W Waszym domu zapanuje zmiana na lepsze. Poczujecie się jak prawdziwe matki broniące domowego ogniska z mężem przy boku. Magia Świąt będzie Wam nadal towarzyszyć.
Samotne Rybki będą wyglądały na nową miłość. Będzie Wam troszkę smutno, jeśli przyjdzie Wam spędzać Sylwestra w samotności. Lepiej spędźcie go ze znajomymi lub z rodziną.
Uważajcie, aby nie dać się zaciągnąć do łóżka osobie, z którą robić tego nie chcecie. Mogą być z tego później problemy.

BARAN (21.03-20.04)
Barany w związkach spędzą ten czas bardzo radośnie. Zasiądziecie z rodziną przy stole. Być może wyjedziecie gdzieś, gdzie są Wasi najbliżsi. 
Singielki mogą spotkać majętnego Pana: w podróży lub przyjezdnego.
Na romantyczny seks możecie liczyć na początku tygodnia.

BYK (21.04-21.05)
Jest to dobry czas na rozliczenie poprzedniego roku i odcięcie się od starych problemów. Teraz wszystko nabierze pozytywnych barw. Będzie wszystko układało się po Waszej myśli.
Singielki będą cieszyły się z przelotnych romansów. Niczego więcej teraz Wam nie będzie potrzeba.
W tym tygodniu będziecie zaspokojone seksualnie. Możecie liczyć na spełnienie każdej Waszej zachcianki na wszelkie możliwe sposoby.

BLIŹNIĘTA (22.05-20.06)
Możecie poczuć się teraz jak w potrzasku. Radości dodadzą Wam dzieci. Dzięki nim każdy dzień wydaje się prostszy.
Singielki nie będą chciały wchodzić w nowe relacje z obawy przed ich przebiegiem. Być może postawicie na wyjazd na Sylwestra poza miejsce zamieszkania.
Na spełnienie wszelkich seksualnych marzeń przyjdzie czas w środku tygodnia.

RAK (21.06-22.07)
W obecnym partnerze odkryjecie drugą miłość. We wspólnym gronie za miastem będziecie hucznie obchodzić Sylwestra.
Jeśli aktualnie nie macie partnera, będziecie wybierać pomiędzy dwoma osobami. Trudny będzie to wybór, gdyż żadnej z nich nie będziecie znały dostatecznie dobrze.
W łóżku możecie liczyć na spełnienie wszelkich życzeń.

LEW (23.07-22.08)
Dla mężatek jest to okres, w którym na chłodno zrobicie rachunek sumienia własnego małżeństwa. Będziecie marzyć o tym, co chciałybyście aby przyniósł Nowy Rok.
Jeśli jesteś aktualnie singielką możesz liczyć na wiernych przyjaciół oraz tłum wielbicieli.
Dobry czas na starania o dziecko.

PANNA (23.08-22.09)
Panny w związkach odkryją na nowo miłość swojego życia. Będziecie zadowolone, że Wasze życie potoczyło się właśnie tak, a nie inaczej.
Samotne Panny pod wpływem przeszłych wydarzeń nie będą poszukiwały nowych wrażeń miłosnych. Jest to dobry czas na przeczekanie.
Na zbliżenie możecie liczyć późnym wieczorem pod koniec tygodnia.

WAGA (23.09-22.10)
Wagi powinny skupić się teraz na tym, że partner Wam służy pomocą w wielu przypadkach. Nie powinnyście analizować go jako człowieka, którego nie ma go w domu gdy potrzeba, szczególnie jeśli ma taką pracę.
Samotne Wagi powinny przetańczyć tydzień. Bawić się. Spędzić ten czas z przyjaciółmi.

SKORPION (23.10-21.11)
Mimo, że czasami związek z partnerem Was przerasta i stwarza problemy, to i tak jest on na tyle silny, że ciągniecie tą relację. Podświadomie jesteście sobie bardzo potrzebni.
Jeśli rozstałyście się niedawno z jakimś panem, to postarajcie się poświęcić więcej czasu przyjaciółce. Znajdziecie w niej wsparcie, i nie będziecie tak bardzo przeżywały tego, co się stało.
Jeżeli chodzi o zbliżenia, to może Wam czegoś brakować. Przekonajcie partnera, by bardziej się otworzył.

STRZELEC (22.11-21.12)
Uświadomicie sobie jak bardzo znaczy dla Was partner w momencie, gdy go nie będzie w domu i zostaniecie w nim same. Nada to sensu Waszemu życiu i dostrzeżecie to, co jest naprawdę ważne.
Singielki będą czuły się dobrze same w swoim towarzystwie. Pora zadbać o siebie… iść do fryzjera, kupić nowy ciuszek. Nie będziecie chciały już dłużej tkwić w przeszłości. Zapragniecie się odciąć od związków przynoszących same zmartwienia i problemy.
Od strony intymnej będziecie zadowolone. Poczujecie się jak księżniczki w raju rozkoszy.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia


Numer do wróżki : 700 788 338 ( Koszt dla klienta:4.92 zł/min z VAT)
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.MIA. treść pytania do eksperta pod numer 74068 Np.: TC.MIA.19.08.1983r.Marek,co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 4.00 zł netto (4.92 zł z VAT)

http://wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 09.12.2015 (aktualizacja: 2016-01-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×