Horoskop miłosny: 29.02. - 06.03.2016

Jak się zacznie nowy tydzień?

Horoskop miłosny: 29.02. - 06.03.2016

BARAN
Ten tydzień Baranom upłynie bardzo rodzinnie, pomyślcie o poprawieniu relacji z najbliższymi. Zajęte Barany powinny równo podzielić swój czas między pracę, a rodzinę. W ten sposób wszyscy będą zadowoleni. Wasze futrzaki również. Wolne Barany nie będą miały aż tylu dylematów, ale też powinny zarezerwować więcej czasu dla najbliższych. 
Twój kamień to topaz.

BYK
Wolne Byki będą miały okazję poznać kilka interesujących osób, wśród nich może być ten jeden jedyny. Posłuchaj głosu serca, postaraj się być bardziej spontaniczna. Zajęte Byki czeka tydzień spokojny, bez niepokojących wydarzeń. Rodzina jednak nie pozwoli na nudę, szykuje się krótki weekendowy wyjazd ze znajomymi. 
BLIŹNIĘTA
Partner sprawi Ci miłą niespodziankę, zajęta Bliźniaczko, będziesz zaskoczona i zadowolona. Długo na nią czekałaś. Nikt i nic nie zdoła zepsuć Twojego dobrego nastroju. Wolne Bliźniaczki również powinny być przygotowane na małą niespodziankę, co prawda nieco inną, ale równie radosną.
Twój kamień to malachit.

RAK
Zajęty Raku, swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem możesz zranić swojego partnera, unikaj więc niezobowiązujących flirtów i mocnych wrażeń. Załóż raczej metaforyczny habit zakonnicy, ale nie rób z siebie idiotki. Wolne natomiast mogą sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, w niczym sobie nie zaszkodzą. 
Twój kamień to bronzyt.

LEW
Zajęte Lwice nie powinny opuszczać domowych pieleszy, chyba że do pracy. Najlepiej by było wziąć sobie parę dni zaległego urlopu. Wasz związek nabierze nowych barw. Wolne Lwice nie będą miały takich możliwości, ale będą mogły wybierać, brak powodzenia Wam nie zagraża. Niewykluczone, ze pojawi się ten właściwy. 
PANNA
Zajęta Panno, wieje nudą w Waszej sypialni, czas wprowadzić trochę innowacji. Spodoba się Wam obojgu, Wasz związek odświeży się i nabierze odpowiedniego blasku. Wolne Panny czekają niezapomniane przeżycia pełne namiętności. Szkoda tylko, że trwają tak krótko.
Twój kamień to unakit.

WAGA
Wagi nie powinny narzekać na brak powodzenia, pomoże to w załatwieniu spraw urzędowych i w trakcie rozmów służbowych. Tylko nadmiernie tego nie wykorzystuj, Twój partner stanie się o Ciebie zazdrosny. Wolne, samotne Wagi będą miały w tym tygodniu szansę na poznanie odpowiedniego partnera. 
Twój kamień to fluoryt.

SKORPION
Nie myl uczucia z namiętnością i zauroczeniem, Twój partner Cię kocha i zawsze ma ochotę na seks z Tobą. Nie zawiedź jego uczuć, flirtując z innymi. Wolne, samotne Skorpionice poznają mężczyznę odpowiedniego tylko do krótkiego romansu bez zobowiązań. 
STRZELEC
Zajęte Strzelce czeka następny zwykły do bólu tydzień, nic się specjalnego i ciekawego nie będzie działo, po prostu mała stabilizacja. Wolne Strzelce powinny zwrócić uwagę na cichego, niepozornego wielbiciela, który przy bliższym poznaniu okaże się wyjątkowo interesujący. 
Twój kamień to granat.

KOZIOROŻEC
Nie zmarnuj szansy na spokojne życie u boku kochanego i kochającego mężczyzny, on jest przy Tobie i zawsze będzie, jeżeli mu na to pozwolisz. Nic tak nie poprawia humoru, jak udany związek, pamiętaj o tym. Wolne Koziorożce poznają w tym tygodniu odpowiednią osobę, taką do stałego związku. Będzie to ktoś na długie lata. 
Twój kamień to rodonit.

WODNIK
Wodniki cenią sobie wolność, dlatego niechętnie dają się zaobrączkować, chyba że spotkają kogoś wyjątkowego. Wolna Wodniczko, będziesz miała okazję spotkać kogoś takiego, połączy Was również gorące uczucie. Zajęte Wodniki, przed Wami spokojne, wypełnione obowiązkami dni, takie jak zawsze. 
RYBY
Wolne Ryby przeżyją chwile namiętności. Przed Wami krótki, intensywny romans bez zobowiązań, ale do zapamiętania na długo. Zajęte Ryby czeka w ich, z lekka przesiąkniętym rutyną, związku krótki renesans. Długo go zapamiętacie, następny trafi się nie wiadomo kiedy. 
Twój kamień to rubin.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 28.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×