Horoskop miłosny 29.09 - 05.10.2014

Co wydarzy się w Twoim życiu miłosnym?

gł.jpg

Horoskop miłosny 29.09 - 05.10.2014


BARAN
Wymagania, jakie zacznie Ci stawiać partner, mogą pobudzić Cię, Baranie, do działania. Pozbędziesz się wszelkiej bierności i pokażesz swojej drugiej połowie, że potrafisz być spontaniczna i pełna radości.
Samotne Barany w tym tygodniu poczują, że bardziej przyciągają płeć przeciwną. Warto korzystać z zaproszeń na spotkania i randki, bo istnieje szansa na poznanie swojej drugiej połowy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Anioł ten przypomina Ci, że wydarzenia, które miały miejsce w Twoim życiu uczuciowym w przeszłości, mogą do teraz uniemożliwiać Ci otwarcie nowego rozdziału.

BYK
Byki będące w związku czeka walka o partnera, walka o zachowanie trwałości relacji. Ale to Ty, Byku, popełniasz błąd – ostatnio za bardzo odczuwałeś potrzebę dominacji w związku, przez co Twój partner poczuł się osaczony. W tej sytuacji konieczne są ustępstwa, a koniec tygodnia spędzicie nauroczej kolacji tylko we dwoje.
Single Byki czeka znajomość, która okaże się tylko romansem. Relacja z tego tytułu będzie burzliwa. Do tego możesz, Byku, obrazić osobę, która właściwie nic nie dla Ciebie nie znaczy, bo przecież to tylko romans, a namiętna przygoda szybko dobiegnie końca i ponownie będziesz sama.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech Losu. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku poczują spadek sił witalnych – energia miłości zablokuje się i partner stanie się dla nich mniej atrakcyjny niż do tej pory. Do związku wkradnie się nuda, a to wzbudzi tylko u Bliźniaka apatię względem partnera.
Samotne Bliźniaki czeka szczególnie dobra passa – widać, że mają szansęspotkać na swojej drodze pokrewną duszę. Z nowo poznaną osobą czeka ich harmonia i zgoda w relacji, a także wspólne pragnienie poznania siebie bliżej.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ CHAMUEL – Obecność tego Anioła pokazuje, że wszelkie problemy i trudności zaczną powoli znikać, a Ty odkryjesz radość i spełnienie, jakie niesie ze sobą udany związek.

RAK
Raki pozostające w związku będą w pogodnym i serdecznym nastroju. Poczujesz szczególny spokój dzięki odwzajemnionej miłości swego partnera. Ten tydzień będzie szczególnie udany, a młodym Rakom przyniesie szansę na powiększenie rodziny.
Samotne Raki mają szansę spotkać miłość swojego życia – ten ktoś stanie na ich drodze przypadkowo i w najmniej przewidywalnych okolicznościach. Nie zaszywajcie się w domu, jeśli nie chcecie przegapić tej okazji.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

LEW
Osoby spod znaku Lwa będące w związku łatwo dopasują się do wymagań partnera. Ten związek ma dobre podstawy, widać tu zrozumienie wzajemnych potrzeb.Zapowiada się miły, sielski tydzień.
Samotne Lwy czeka zmysłowa fascynacja nowo poznaną osobą – może wyniknąć z tego ognisty związek o charakterze seksualnym, ale po bliższym poznaniu okaże się, że jesteście sobie potrzebni i macie wspólne cele. Kto wie, Lwie,może to właśnie miłość puka do Twych drzwi?
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby samotne nie powinny izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza.

PANNA
Panny będące w związku mogą przeżywać kryzys, ale mimo istniejących trudności będą się z partnerem wspierać, by pokonać gnębiące ich niepowodzenia. Oboje będziecie próbowali utrzymać związek za wszelką cenę, a Ty pomyśl, czy chwilowe odosobnienie nie byłoby lepszym rozwiązaniem.
Samotne Panny mogą nosić w sobie tęsknotę za niespełnioną miłością, ale zamiast wyruszyć na poszukiwania swego przeznaczenia, spędzą ten tydzień w domowym zaciszu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA – W związku pomoże pozbyć się wszelkich napięć, jakie mogły się między Wami pojawić.

WAGA
Waga będąca w związku może mieć powody do niepokoju – w obecnym życiu jej drugiej połówki pojawi się ktoś z przeszłości. Zachowaj ostrożność i delikatnie obserwuj partnera, bo może on przeżyć krótki romans, wracając wspomnieniami do przeszłości.
Samotne Wagi będą miały szansę poznać kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości założą rodzinę. Nie bój się zaangażować w tę relację – nie oceniaj mężczyzny zbyt pochopnie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRACHU – Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.

SKORPION
U Skorpionów będących w związku zapowiada się burzliwa atmosfera – im bardziej będziecie zdawać sobie sprawę ze swoich błędów, tym częściej będziecie szukać okazji do zwady. Zastanów się,Skorpionie, czy krzywdzące osądy o bliskiej Ci osobie to właściwy sposób rozwiązywania problemów w związku.
Samotne Skorpiony po raz kolejny utracą szansę na wejście w trwałą relację, a powodem tego są okoliczności, wskutek których nie dochodzi do realizacji zamierzeń. Sama też źle oceniasz nową znajomość, z góry skazując ją na niepowodzenie. Warto w końcu zmienić swoje nastawienie w tej sprawie.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Anioły wskazują Ci, że to dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

STRZELEC
Dla młodych Strzelców przychodzi czas na zmiany w rodzinie. Stabilizacja materialna, jaka się u Was pojawi,przyniesie ze sobą poczucie bezpieczeństwa niezbędne do założenia rodziny. Zbyt długo już unikałaś podejmowania decyzji w tym temacie.
Samotne Strzelce poznają kogoś, z kim może połączyć ich trwała relacja. Ale jeśli będzie Ci zależało na rozwinięciu znajomości, nie możesz biernie czekać – sama wykonaj pierwsze kroki w tym kierunku.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że brakuje Wam bliskości.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku zaczną na nowo impulsywnie i namiętnie spędzać czas ze swoją miłością. Ten tydzień będzie dla nich bardzo udany, szczególnie że zaczniesz na nowo imponować swojemu partnerowi swoją energią i przebojowością.  Nie zapomnijcie o codziennych spacerach.
Samotne Koziorożce, które wcześniej poznały już kogoś, czeka wewnętrzne rozdarcie i niemożność podjęcia decyzji, czy warto angażować się w tę relacje, czy raczej sobie odpuścić. Decyzja ta może się jednak okazać niezbędna.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ METATRON – Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawi się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WODNIK
Dla Wodników w związku początek tygodnia nie będzie zbyt łaskawy –związki, które od dawna kulały, może czekać czas próby. Zadecydujesz o rozstaniu bądź chwilowej rozłące z partnerem. Czarno widzisz przyszłość swojej relacji. Odczujesz niemożność dopasowania się do partnera, dlatego zechcesz ten czas spędzić w samotności.
Samotne Wodniki mogą przegapić okazję do poznania miłości swojego życia. W tym samym czasie poznasz aż dwie nowe osoby, ale możesz dokonać niewłaściwego wyboru. Pamiętaj, żeby słuchać swego wewnętrznego głosu!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – pozwoli Ci uwierzyć, że właśnie teraz tworzysz nowe, lepsze życie!

RYBY
Ryby będące w związku mogą przeżyć załamanie, a w ich relacjach pojawią się łzy i cierpienie. Pojawią się problemy, z którymi trudno będzie się uprać, jednak wiedz, że trudne przeżycia mogą Was zmienić i ponownie scalić nadszarpnięty związek.
Samotne Ryby poznają partnera, załatwiając sprawy zawodowe. Wspólna praca zbliży Ciebie i nowo poznaną osobę, warto więc baczniej przyjrzeć się nowemu koledze.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA – Stoisz przed dość ważnym momentem w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 29.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×