Horoskop miłosny: 29.12.2014 - 04.01.2015

Sprawdźcie, czy w najbliższych dniach coś się zmieni w sferze waszych uczuć.

Horoskop miłosny: 29.12 - 04.01.2015

Horoskop miłosny: 29.12 - 04.01.2015


BARAN
Powiało nudą. Pomyśl, kto odpowiada za taki stan rzeczy. Wprowadź nieco zmian do Waszej relacji, a zaiskrzy na nowo. Już teraz zaplanuj miły wyjazd Sylwestrowy tylko we dwoje, wspólnie spędzony czas zbliży Was do siebie. Miłość zaiskrzy jak za dawnych lat.
Samotnego Barana ogarnie nieco lęk i niepokój przed przyszłością i szansą na znalezienie miłości, możesz więc być bardzo bierna w tym tygodniu wobec życia. „Rutyna” – to słowo będzie Ci teraz bardzo bliskie. Do miłości podejdź bardziej optymistycznie, a wiele się zmieni.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Samotne Panny nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


BYK
W Twoim związku powieje wiatrem z północy – Twój partner przestraszy się, że chcesz mu zabrać wolność i będzie próbował wytworzyć między Wami większy emocjonalny dystans. Gdy poczujesz, że się od Ciebie oddala, nie wpadaj w panikę – on nie chce Cię rzucić.
Życie uczuciowe przesłoni Ci całą resztę, postanowisz zerwać ze swą samotnością i zabierzesz się za intensywne szukanie miłości, dzięki czemu Twoim przyjaciele poznają Cię z kimś naprawdę interesującym – tylko pamiętaj, żeby zrzucić swoją barierę ochronną.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.


BLIŹNIAK
W stałych związkach nie zabraknie przyjemności i dużo radości, gwiazdy mówią o nowych narodzinach, być może Wasza miłość zrodziła się na nowo, a Ty i Twoja połowa jesteście dla siebie znów interesujący, nie nudzicie się w swoim towarzystwie.
Samotna Bliźniaczka ma szansę spotkać na swojej drodze osobę, która będzie jej odpowiadać zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Od pierwszego spotkania dojdziecie do wniosku, że wiele Was łączy i pojawi się propozycja spotkania na kolejną randkę. Nie bój się marzyć, wtedy odkryjesz drogę, którą chcesz podążać!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.


RAK

W najbliższym czasie łatwo Ci będzie urazić bliską Twemu sercu osobę, więc waż słowa – nie myśl o tym, czego Ci brak w tym związku, to nie jest odpowiedni moment na robienie gruntowanego remanentu. Ciesz się chwilą i życiem i tym, co macie, a nie martw się tym, czego Wam brak.
Samotny Rak nie będzie zainteresowany znajomością, która nie ma przyszłości – chcesz przeżywać uczucia, bezpiecznie je okazywać, kochać i być kochanym, a ta osoba, choć zabiega o Ciebie, nie da Ci poczucia bezpieczeństwa. To może być świetna relacja na gorącą przygodę.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.


LEW
To czas, kiedy będziesz musiała uważać na pokusy – znajomi namówili Cię na ten wyjazd, Twój partner nie był chętny jechać z Tobą, teraz musisz pilnować swojej ochoty na przeżycie romantycznej przygody. Jeśli uczynisz coś nie tak, na pewno się wyda.
Samotna Lwica powinna przestać zabiegać o osobę, która nie reaguje na jej starania. Zbyt długo trwonisz energię na kogoś, kto nie jest Tobą zainteresowany i jest szansa, że dotrze do Ciebie, że jesteś na straconej pozycji, gdyż dowiesz się, że ta osoba weszła w związek z kimś innym.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.PANNA
Sprawy, które do tej pory się komplikowały, przybiorą szczęśliwy obrót – udało się Wam wyjechać, co oczywiście bardzo korzystnie wpłynie na Wasz związek. Dopisze Wam zdrowie, humor, a w Waszym partnerstwie nastąpi ożywienie, zwłaszcza w sypialni. Nie będziesz się nudzić!
Samotna Panna ma szansę na poznanie kogoś naprawdę interesującego – nowo poznana osoba bardzo mocno zaangażuje się w bliższe poznanie między Wami, a Ty oczywiście z radością docenisz jego starania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które mogą Cię do teraz blokować i nie pozwalać otworzyć się na nowy początek.


WAGA
To dobry czas, żeby chwilę się zatrzymać i pomyśleć o romantycznym wyjeździe na Sylwestra – to bardzo Was zbliży i nabierzecie w ten sposób dystansu do codziennych problemów. Jesteście teraz zbyt skoncentrowani na wspólnych pieniądzach, co może rodzić nieporozumienia i awantury i przekreśli miłosne uniesienia.
Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu – nie robisz nic, by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – po prostu kochaj.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku. Jeżeli jesteś samotny, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.


SKORPION
Przed Tobą szczęśliwa podróż – zaproponuj partnerowi, by wybrał się z Tobą, to może być najbardziej romantyczny wyjazd dla Was obojga. Wasze partnerstwo ożyje na nowo, a Wy będziecie mieli o czym rozmawiać w nudne zimowe wieczory.
Dylematy za i przeciw to Twoja specjalność, więc chociaż raz poddaj się chwili i nie zastanawiaj się, co Ci to da i na jak długo – kochaj i żyj tym, co jest tu i teraz. Nawet jeśli z tej walki nie wyjdziesz zwycięsko, będziesz długo wspominać tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech Losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.


STRZELEC
Czeka Cię rozstanie z kimś bliskim – być może nie jest to dla Ciebie przyjemne wydarzenie, ale Ty tak naprawdę od dawna męczysz się w tym związku. Cierpienie po stracie ukochanego będzie trwało tylko chwilę, a potem do życia wrócisz ze zdwojoną mocą.
Czasem wydajesz się chłodna, ale w środku kryje się pragnienie silnych więzi, jeśli jednak nadal jesteś samotna, nie bój się otworzyć bramy miłości przed osobą, która zacznie zabiegać o Twoje względy – postaraj się o miłą i ciepłą atmosferę między Wami.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Archanioł ten pomaga otworzyć serce na lepsze, wzajemne zrozumienie między partnerami, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.


KOZIOROŻEC
Przed Tobą poważna rozmowa z partnerem – wiesz, że Twoja połowa od dawna szukała pracy i teraz dostała interesującą propozycję, niestety Ciebie to nie ucieszyło, gdyż partner będzie przebywał z dala od Ciebie, jednak ze względu na stan Waszych finansów nie możesz powiedzieć nie.
Samotny Koziorożec będzie miał okazję poznać w towarzystwie osobę oryginalną o szerokich zainteresowaniach. Od razu wpadnie Ci w oko, tyle że ta osoba nie do końca odwzajemni Twoje uczucia. Musisz się wykazać większą inicjatywą, by zdobyć jej przychylność. Przekrocz granice swych zasad!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku.


WODNIK
Jesteś osobą, która jest indywidualistą w związku i z tego też powodu między Tobą a partnerem po raz kolejny dojdzie do konfliktu. Twoja połowa dobrze się czuje, mogąc pełnić rolę rodzica względem Ciebie, niestety Tobie to zupełnie nie odpowiada. Czasem masz ochotę zwiać gdzie pieprz rośnie.
Samotna Wodniczka będzie miała w obecnym czasie szansę przeżycia fantastycznej przygody i nawiązania interesującej znajomości – poczujesz się w swoim żywiole, gdyż od dawana czujesz, że w Twoim życiu wieje nudą.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Samotny Wodniku, pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, niezbędne, by w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.


RYBY
Na swoje relacje zerknij z dystansu, pewne sprawy przemyśl na logikę lub poddaj intuicji, którą masz całkiem niezłą. To z Twojego wnętrza przyjdzie odpowiedź, co dalej – czy warto podsycać ledwie tlącą się iskrę, czy zapalić nową. Nie możesz dłużej trwać w niepewności i marzyć tylko o wielkim szczęściu, zamiast dążyć do niego.
Samotna Ryba zyska pomoc od przyjaciela, Ty jednak spojrzysz teraz na niego innym okiem i staniesz przed dylematem z gatunku: „Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?” Nie wahaj się zbyt długo, taka szansa może się nie powtórzyć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA – Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 29.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×