Horoskop miłosny: 21.03. - 27.03.2016

Sprawdźcie, co was czeka.


ThinkstockPhotos-513544876.jpg

BARAN

W stałych związkach odnowienie więzi małżeńskich, ożywienie uczuć, wzrost ognia w sypialni. Czeka Was spełnienie i pełna akceptacja od drugiej osoby.
Samotny Baran nie będzie zainteresowany znajomością, która nie ma przyszłości – chcesz przeżywać uczucia, bezpiecznie je okazywać, kochać i być kochanym, a ta osoba, choć zabiega o Ciebie, nie da Ci poczucia bezpieczeństwa. To może być świetna relacja na gorącą przygodę.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Gabriel - Obdarzy Was łaską uniwersalnej miłości, dzięki której zyskacie siłę, aby zmierzyć się z własnymi negatywnymi emocjami, które blokują od dziecka Wasze serca i dusze.

BYK
W stałych, wieloletnich związkach znowu ogień i namiętność zagoszczą na dłużej, nastąpi odświeżenie.
Samotnego Byka ogarnie nieco lęk i niepokój przed przyszłością i szansą na znalezienie miłości, możesz więc być bardzo bierna w tym tygodniu wobec życia. Rutyna – to słowo będzie Ci teraz bardzo bliskie. Do miłości podejdź bardziej optymistycznie, a wiele się zmieni.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Muriel - Będzie Was zachęcał do odnalezienia pełnej równowagi i harmonii na każdym poziomie Waszego życia.

BLIŹNIĘTA
W Twoim partnerstwie jest wiele niedomówień i to jest dla Ciebie dosyć krępująca sprawa. Twoja połowa za każdym razem, gdy próbujesz poruszyć ten temat, wpada w złość, czujesz jej wewnętrzny opór i nie wiesz, co z tym zrobić. Czasem lepiej się wycofać.
Osoby spod tego znaku niebędące w związku będą kontynuować znajomość zawartą jakiś czas temu – nowo poznana osoba popadnie jednak w jakieś kłopoty i to będzie dla Was próba. Okaże się, na ile jesteś w stanie jej pomóc. On to doceni, jednak nie wyskakuj na początku z pomocą finansową – zamiast tego użycz samochodu lub zawieź go we wskazane miejsce.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Chamuel - pomaga odnieść sukces w pracy polegającej na pomocy innym, ale musisz upewnić się, że przed podjęciem takiej pracy wystarczająco dobrze zatroszczyłaś się o siebie.

Zobaczcie także: Jakie zdania powinnaś słyszeć od swojego partnera?

RAK
W Twojej relacji uczucia zejdą na dalszy plan – skupiona na karierze, zarabianiu i dbaniu o siebie, nie masz czasu na miłość. Realizujesz własne ambicje, na co Twoja druga połowa zareaguje pretensjami, że w ogóle o niego nie dbasz. Może ma trochę racji? Myśląc o sobie, nie zapominaj o bliskich.
Rak bez pary odetnie się w końcu od przeszłości, od dawnych przyzwyczajeń i związków, co pozwoli mu otworzyć swoje serce na przyjęcie miłości. Będziesz szczęśliwa, pomimo że nadal jeszcze przez jakiś czas sama. Zapłonie w Twoim sercu nadzieja na lepszą przyszłość.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Haniel - wesprze Was w poszukiwaniu duchowej oraz twórczej inspiracji.

LEW
Jesteś osobą o gorącym sercu i płomiennej duszy, czego bardzo często nie docenia partner. Pora więc może nie tyle na skok w bok, gdyż to nie byłoby dobre rozwiązanie, ale na pewne postanowienia, rozmowy, coś, co pozwoli Ci uzewnętrznić swoje rozterki serca.
Lew bez pary może uwikłać się w trudną sytuację, z której nie wyjdzie zwycięsko – świadomie wejdziesz w romans z kimś zajętym, licząc, że rozkochasz go w sobie tak, iż zapragnie być tylko z Tobą. Niestety, szybko okaże się, jak bardzo Twoje życzenia były złudne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

Zobaczcie także: Czym nie martwią się mężczyźni? (i Ty też nie powinnaś!)

PANNA
To moment, w którym stoisz na rozstaju dróg, wiesz, że musisz dokonać wyboru, zdecydować się - być w obecnym związku, czy odejść do nowego partnera? To dla Ciebie trudna decyzja, bo tak naprawdę nie wiesz, która droga zaprowadzi Cię do szczęścia. Poradź się kogoś doświadczonego w tej sprawie lub serca i rozumu.
Samotna Panna, która wcześniej była w związku, może się spodziewać próśb o wybaczenie ze strony osoby, którą kiedyś bardzo kochała, ale teraz nie jest pewna, czy chce jeszcze przeżywać z nią wspólne chwile.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Rafał to opiekun prawdy w najwyższej formie, czyli bez egoistycznych masek, bez iluzji.

WAGA
Z niewielką pomocą partnera uda Ci się zakończyć etap posuchy. Skorzystaj z dobrych wibracji planet. Tylko nie bój się ryzykować! To będzie udany tydzień pod względem sfinalizowania Waszych relacji, co rokuje na przyszłość nierozerwalną więzią i spełnieniem w uczuciach.
Dla samotnych: Zagoisz złamane serce, zapomnisz o bólu i przeszłości. Nie przyjdzie to od razu, jednak mimo to, stopniowo, krok po kroku, dojdziesz do upragnionej równowagi wewnętrznej i stabilizacji emocjonalnej po dość burzliwej przeszłości.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Bariel. To Boski opiekun duchowej służby oraz duchowego poczucia odpowiedzialności. Uczy nas, że zbieramy to, co zasiejemy.

SKORPION
Osoby będące w stałych związkach mogą zrozumieć, jak wielką rolę odgrywa dla nich miłość i wzajemne zaufanie. Będzie różnie, ale jeśli uda Wam się szybko dojść do porozumienia, nie musicie się obawiać najgorszego.
Dla samotnych: Miłość to dla Ciebie dar od Losu w tym roku. Nie walcz ze sobą, tylko rusz wreszcie na podbój tej jedynej osoby!
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Natanael - Dzięki Niemu otrzymacie inspirację, w jaki sposób pełniej włączyć Wasze dotychczasowe duchowe doświadczenia, praktyki oraz wiedzę w życie codzienne.

Zobaczcie także: 5 rzeczy, które robią WSZYSCY faceci, a które zniechęcają kobiety do seksu

STRZELEC

Związek na odległość stanowi dla Ciebie nie lada wyzwanie. Początkowo czułaś się fajnie, zyskałaś nieco wolności, jednak otrzymałaś wiadomość, że Twój mężczyzna nie wróci przez kolejne miesiące – to odpowiednia chwila, by zastanowić się, czy jest wart czekania.
Dla samotnych: Nadszedł czas, aby otworzyć się bardziej na kontakty z ludźmi, gdyż to właśnie przez nich będzie działać cudowna, anielska siła. Być może pojawi się osoba z Twojego otoczenia, która wyciągnie w Twoim kierunku dłoń.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Michał - obdarzy Was inspiracjami oraz da szansę na zrozumienie, że wszystkich obowiązują te same reguły i prawa Wszechświata.

KOZIOROŻEC
W stałych związkach będą małe zawirowania, jednak nie potrwają one długo, gdyż jesteś bardzo kochana przez małżonka lub partnera i będzie on w stanie wiele Ci wybaczyć.
Dla samotnych: Jeśli naprawdę zależy Ci na szczęśliwej miłości, warto wreszcie wykonać ten śmiały krok naprzód. Pojawi się dobry moment na nawiązanie nowych znajomości!
ANIOŁ TYGODNIA: Anioł Odwagi - wspiera szczególnie osoby samotne, które czują się niepewnie, nie wierzą w siebie i brakuje im śmiałości.

WODNIK
Zagrzej wreszcie miejsce przy jednym partnerze, gdyż wszystko wskazuje na to, że nadarzy się okazja do zawiązania i sfinalizowania związku. Dostaniesz bonus od Losu w postaci bardzo zakochanej w Tobie osoby.
Dla Wodnika bez pary to dobry czas, by zdobyć zainteresowanie osoby, która już od jakiegoś czasu zaprząta jego myśli. Los da Wam szansę razem realizować jakiś projekt – od Ciebie zależy, czy wzbudzisz jego pożądanie.
ANIOŁ TYGODNIA: Sophia - Matka Archaniołów. Jej opieka to szczodry dar inspiracji oraz szansy na zjednoczenie męskich i kobiecych pierwiastków na każdym poziomie energetycznym.

RYBY

W stałych związkach zacieśnienie więzi, przypieczętowanie małżeństwa potomstwem. Czeka Was wiele ciepłych chwil. Złap motyla w serce i idź na żywioł!
Dla samotnych: Nie możesz się teraz zamykać w sobie – otwórz się na nowe kontakty, jak również spróbuj ożywić obecne relacje z ludźmi. Pamiętaj, że Twoje negatywne emocje mogą niekorzystnie wpływać na innych, dlatego zrzuć z siebie ten cały ciężar i spróbuj żyć w radości i szczęściu.
ANIOŁ TYGODNIA: Archanioł Raziel - obdarzy Was inspiracjami oraz szansami na rozwiązanie trudności dotyczących partnerstwa, seksualności, a także materialnych podstaw bytu.

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 01.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×