Horoskop miłosny 30.06 - 06.07.2014

Co czeka Cię w miłości w tym tygodniu?

Horoskop miłosny 30.06 - 06.07.2014

Horoskop miłosny 30.06 - 06.07.2014


BARAN
Barany w związku powinny pomyśleć o tym jak znaleźć więcej czasu dla wybranka swego serca, po to, by to, co Was łączy, nie osłabło. Doceń swoją drugą połowę i nie dopuść do tego, aby w Wasze życie wkradła się rutyna.
Baran bez pary ma szanse na swojej drodze spotkać nowych ciekawych ludzi, którzy odmienią Twoje życie i pokażą je w innym, zaskakującym świetle, pod warunkiem, że samodzielnie ruszysz się z domu.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁY WŚRÓD LUDZI-Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera, czy partnerki.

BYK
Przeżywacie trudny okres. Wasze pragnienia, priorytety nieco się rozmijają. Ty pragniesz stabilizacji, a Twoja połowa chce się cieszyć życiem i nieustanie niesie go w nowe miejsca. Warto jednak przetrwać te trudne chwile, które z czasem miną by na nowo móc cieszyć się miłością.
Jeśli jesteś Bykiem szukającym drugiej połowy w tym tygodniu Twój książę się nie zjawi. Przygotuj się na najwyżej niezobowiązujący flirt, miłą i uroczą kolację i na tym koniec. Tak samo jak niespodziewanie pojawił się w Twoim życiu, tak samo zniknie.
ANIOŁ TYGODNIA-TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA-Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

BLIŹNIAK
W miłości będzie zmiennie. Początkowo piękny tydzień, wzajemne zrozumienie i harmonia a potem czar jakby prysł i pojawi się ochłodzenie. Nie podejmuj jednak żadnych radykalnych decyzji, niekorzystna sytuacja sama minie, nawet nie zauważysz, kiedy i jak znów wszystko wróci do normy.
Bliźniak szukający swojej drugiej połowy spotka na swojej drodze kogoś, kto przyprawi ją o przyspieszone bicie serca. Znów poczujesz się jakbyś miała naście lat i przeżywała swoją pierwszą miłość.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

RAK
W tym tygodniu Ty i Twoja druga połowa macie czas wolny, dzięki czemu postanowicie nadrobić zaległości z ostatnich tygodni i spędzić ten czas w łóżku. Problem jest w tym, że Ty wolisz sypialnie w Waszym domu a on w hotelowym pokoju gdzieś na morzem.
Gwiazdy obdarzą Cię samotny Raku wyjątkową charyzmą i urokiem, z tego też powodu przeciągniesz wzrok mężczyzny, którego codziennie mijasz w drodze do pracy. Jeśli poślesz mu szczery uśmiech, może się okazać, że lato w mieście wcale nie jest takie nudne.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ UZDROWIENIA-Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić.

LEW
Nie mogłaś się dogadać ze swoim partnerem od dłuższego czasu, wreszcie się to zmieni. Coś zrozumiesz, dogadacie się, a Ty dowiesz się jak osiągnąć swój cel, zwłaszcza, jeśli zależy Ci na legalizacji związku. Może sytuacja będzie od Ciebie wymagała błyskawicznego działania jednak nie będziesz sama. Twoja połowa też tego pragnie, tylko się boi.
Samotny Lew ma czas, aby zebrać siły by już niedługo ostro ruszyć do przodu. Teraz w miłości niczego nie wskórasz, więc zajmij się sobą, zrelaksuj i poświęć czas na swoje hobby.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY STRACHU-W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość.

PANNA
Twój związek nie jest w najlepszej kondycji. Zdradą z Twojej strony zrujnowała bliskość między Wami, choć Twój partner nie ma pojęcia, co się wydarzyło. Ty sama widzisz, że już nic nie jest takie samo, brakuje więzi emocjonalnej, na której Ci zależy.
Panna bez pary będzie dobrze się bawić na imprezach plenerowych, zapomnisz wreszcie o swoich kompleksach i staniesz się duszą towarzystwa, więc nie zdziw się, jeśli zostaniesz zasypana miłymi propozycjami spędzenia wspólnego czasu.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ WSPARCIA-Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam/sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

WAGA
Wpakowałaś się w związek gdzie jest Was troje, Ty, on i jego żona. Wiesz, że dłużej nie jesteś w stanie wytrzymać takiej sytuacji. Ciągle pytasz, kiedy podejmie decyzje by wybrać jedną z Was, a on stale te chwilę odkłada na potem. Tym razem Ty wybierzesz za niego i zrezygnujesz z Was.
Waga bez pary zauważy kogoś, kto będzie kusił Cię wzrokiem, lecz będzie zbyt onieśmielony, żeby zbliżyć się do Ciebie. Nie naciskaj na adoratora, ale okaż mu delikatnie także swe zainteresowanie jego osobą.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

SKORPION
Ty i Twój partner od dłuższego czasu mijacie się, każde zajęte swoimi sprawami i nawet w weekendy trudno się Wam spotkać. Jeśli nie zaczniesz pracować nad tym by to zmienić, nawet nie zauważysz, kiedy Wasze drogi się rozejdą.
Na Twojej drodze samotny Skorpionie pojawi się ktoś warty grzechu, raczej nie będzie to ktoś na długie lata, ale taki romantyczny i namiętny romans może na długo zapaść Ci w pamięć i być miłym wspomnieniem w czasie długich zimowych wieczorów.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

STRZELEC
Strzelce będące w stałych związkach postanowią zawalczyć z rutyną i wybrać się w szaloną podróż na Mazury pod namiot lub zechcecie wybrać się do schroniska w Bieszczady gdzie na nowo przeżyjecie drugi miodowy miesiąc.
Jeśli jesteś samotnym Strzelcem a na dodatek takim, który nie szuka miłości i skutecznie od długiego czasu opiera się porywom serca to tym razem Ci się to nie uda. Miłość wtargnie do twego życia jak burza i zupełnie stracisz głowę.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ MIŁOŚCI- Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

KOZIOROŻEC
Twoja połowa i Ty przeżywacie renesans uczuć. Randki między Wami będą bardzo romantyczne, co z tego, że jesteście parą z długoletnim stażem, Wam też należy się odrobina luzu i powiewu świeżości w związku.
Koziorożcowi bez pary w tym tygodniu nie grożą nowe znajomości i poważniejsze flirty. W ogóle może zabraknąć spotkań towarzyskich, ale nic się nie martw, to tylko pozwoli Ci zregenerować siły, by potem ruszyć na intensywniejszy podbój.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

WODNIK
To nie jest najlepszy czas dla Waszego związku, ale tylko, dlatego, że przenosisz sprawy zawodowe do domu i wyładowujesz stres na innych, przez co stwarzasz nie najlepszą atmosferę. Zastanów się nad tym i pomyśl jak to zmienić.
Samotny Wodnik pozna kogoś, kto wyda się jej idealny. Na horyzoncie pojawi się bardzo intrygująca postać, ale nie zabiegaj o niego pierwsza, postaw na uwodzenie z wdziękiem i delikatnością, a on także dojrzy Cię w tłumie, więc pozwól mu się wykazać a będzie jadł Ci z ręki.
ANIOŁ TYGODNIA-ARCHANIOŁ RAFAŁ- Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

RYBY
Nie pozwól żeby Twoje serce ogarnęły czarne myśli. Wasze kłopoty to stan przejściowy i niedługo sytuacja się wyjaśni. Wasze relacje wrócą do normy, a wy odpracujecie zaległości zwłaszcza w sypialni. Do tego czasu dopracuj szczegółowo pewne pomysły, które od dawna masz chęć zrealizować.
Samotna Ryba spotyka na swojej drodze kogoś, kto doda jej skrzydeł, może on nie będzie spełnieniem Twoich marzeń, ale z pewnością porwie Cię do przeżywania romantycznych chwil u jego boku.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO-Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 30.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×