Horoskop miłosny: 04.01. - 10.01.2016

Co przyniesie pierwszy tydzień nowego roku?

Horoskop miłosny: 04.01. - 10.01.2016

BARAN
Jesteś w stałym związku? Większość tygodnia upłynie ci na podejrzeniach partnera. Będziesz chciała go dyskretnie kontrolować. Będziesz się pilnie przysłuchiwała jego rozmowom telefonicznym, zastanawiała się, czy późniejszy powrót z pracy na pewno był spowodowany dużą ilością pracy czy może romansem?
Dla samotnych: Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody i kogoś, kto od dawna jest w Ciebie wpatrzony.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY NAWRÓCENIA: Obecność Anioła Nawrócenia oznacza, że musisz na chwilę zatrzymać i zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem.

BYK
Byki będące w związku mogą być niezbyt uczciwe wobec swego partnera, niestety Twoja druga połowa będzie wyjątkowo czujna i towarzyszyć będzie jej przeczucie zdrady z Twojej strony. Zastanów się, czy warto ryzykować coś trwałego dla chwili przyjemności. Skup się bardziej na życiu domowym i rodzinnym.
Jeśli jesteś samotna, potrwa to już niedługo. Musisz tylko wymazać z głowy wzór idealnego mężczyzny, bo z takim podejściem nigdy nikogo nie znajdziesz. Idź na żywioł. Pozwól, żeby rozwinęła się znajomość nawet z kimś, kto początkowo nie będzie w twoim typie.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA: Do Twojego życia wkraczają aniołowie, którzy pragną Twojego szczęścia i spełnienia. Próbują pomóc Ci w trudnej sytuacji oraz dodać otuchy w razie napotkanych kłopotów.

BLIŹNIAK
To czas, kiedy razem ze swoją połową będziecie cieszyć się życiem, Wasze wspólne problemy rozwiązały się szybciej niż się spodziewaliście. Kredyt spłacony przed czasem – wolni od zobowiązań finansowych poczujecie pełnię życia. Dbaj o to, by nie zgubić po drodze partnera, on nie zawsze dorównuje Twoim krokom.
Dla samotnych: Nie musisz już dłużej czuć się przegranym - uwierz w siebie! Jesteś prawdziwym kowalem swojego losu i nie możesz już dłużej obwiniać innych za swoje niepowodzenia. Teraz jest właściwy moment, aby odważnie ruszyć na przód i nie martwić się tym, co wydarzyło się kiedyś.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL: Archanioł Gabriel pomoże Ci również dotrzeć do mądrości i prawdy, odkryć w sobie wartość i miłość, jak również otworzyć się na nowy początek życia.

RAK
W tym tygodniu spróbuj spędzać więcej czasu wśród rodziny i przyjaciół. Zastanów się również, czy Twoje zachowanie jest odpowiednie w stosunku do osób z otoczenia, zwłaszcza chodzi o Twoją połowę, czy doceniasz jej osobę równie mocno jak ona Twoją.
Dla samotnych: Jeśli jesteś samotna powinnaś być w tym tygodniu czujna. Może ci umknąć ktoś, z kim mogłabyś stworzyć szczęśliwy związek, pod warunkiem, że rezygnujesz z maski niedostępnej kobiety, przystojny mężczyzna zaprosi cię na kolację albo do kina.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ODWAGI: Anioł Odwagi wspiera Cię w procesie radzenia sobie z przeróżnymi zadaniami, które masz przed sobą. Anioł pragnie Cię podbudować i dać do zrozumienia, że jesteś w stanie przetrwać każdą sytuację.

LEW 
Będzie to dla związku, w którym jesteś tydzień bardzo trudny. Trochę się pogubisz, nie będziesz czuła zrozumienia i akceptacji. Zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy ten mężczyzna, z którym jesteś, to ten właściwy. Będą Cię nachodziły myśli związane ze zmianą partnera, ale nie podejmuj pochopnych decyzji.
Dla samotnych: W twoim życiu mogą się również pojawić różne znaki z otoczenia, w których znajdziesz odpowiedź na wiele pytań. W tej chwili powinnaś/powinieneś po prostu iść przed siebie, nie patrząc na problemy z przeszłości i teraźniejszości.  Odnajdziesz miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA: Obecność tego Anioła pocieszenia oznacza, że nawet w najtrudniejszej i beznadziejnej sytuacji możesz liczyć na anielskie wsparcie.

PANNA
Twoje życie uczuciowe będzie kwitło, co bardzo Cię zaskoczy po ostatniej monotonii. Warto wykorzystać ten czas na ponowne zbliżenie się do siebie. Możesz poczuć się znowu tak, jak wtedy, kiedy wasza miłość była w początkowym etapie.
Dla samotnych: Na Twojej drodze pojawi się ktoś, z kim na początku czeka Cię wielkie oczarowanie, potem rozczarowanie. Ta relacja ma niewiele szans na to, żeby zamieniła się w coś trwałego. Każda próba sił może być ostatnia.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ: Uzdrowi Twoje życie uczuciowe. Pomoże Ci zacząć Twoje życie na nowo, rozwiązując wszelkie problemy z przeszłości i teraźniejszości.

WAGA
Zapomnij o problemach z przeszłości w swoim związku, otwierając Cię na nowe, szczęśliwe życie. Pamiętaj, że nawet nieprzyjemne sytuacje w życiu dają cenną lekcję, z której możesz wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Wagi single będą mało spontaniczne. Rzadko gotowe są do błyskawicznych podbojów, brak im wyczucia i refleksu. Ale kiedy już wszystko sobie przemyślisz, weźmiesz pod uwagę każde za i przeciw, staniesz się niezwyciężony.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI: Anioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która całkowicie zmieni Twoje życie.

SKORPION
Skorpion będący w związku partnerskim będzie starał się sobie uświadomić, jaką rolę w nim pełni, a jaką chce pełnić. Czeka go tydzień rozważań i rozmyślań, bo tak naprawdę nie akceptujesz reguł tej gry. Twój partner zepchnął Cię do roli podwładnej, a sam zajął rolę szefa. Nie pozwól, by wprawiał Cię w kompleksy!
Dla samotnych: W życiu towarzyszy Ci nieustanny bieg, przez który ciągle jesteś w ruchu. Zdarza się, że natłok obowiązków wywiera tak silny nacisk, że zapominasz o pewnych ważnych rzeczach, a tą rzeczą jest właśnie Miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WALKI: Należy walczyć o swoje szczęście. Nie poddawaj się, kiedy coś Ci nie wychodzi.

STRZELEC
Twoje wewnętrzne rozbicie Strzelcu nie powinno odbijać się na związku, bo będziesz później tego żałować. Zamiast się nad sobą użalać, pomyśl o tym, żeby coś zmienić w sobie. Jeśli ty poczujesz się ze sobą dobrze, twój związek na tym zyska i znowu wszystko wróci do normy.
Dla samotnych: Jeśli naprawdę zależy Ci na szczęśliwej miłości, warto wreszcie wykonać ten śmiały krok na przód, nie bój się pierwsza zaprosić na randkę lub zadzwonić. Gdy tylko pokonasz bariery, miłość może zawitać do Ciebie bardzo szybko.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA: Anioły błękitnego płomienia przypominają Ci, że Ty również możesz cieszyć się lekkością życia.

KOZIOROŻEC
To czas dla Ciebie i wybranka Twego serca. Warto wspólnie zaszaleć, zorganizować wyjazd do miejsca, które wylosujecie palcem na globusie, wybrać się do największego parku rozrywki, pojechać stopem na drugi koniec Polski. To wasz czas. Nie zmarnujcie go!
Samotne Koziorożce powinny być bardziej otwarte w nawiązywaniu nowych znajomości. Wystarczająco długo czekasz już na miłość i czas wyruszyć na jej poszukiwania. Przy odrobienie zapału do walki, drobnych podstępów, zręczności, inteligencji i sprytu możesz wpaść na interesujący pomysł, jak zdobyć czyjeś serce tylko dla siebie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA: Anioł Uzdrowienia pomoże Ci wyleczyć całe życie – począwszy od naprawy drobnych problemów, kończąc na całkowitym uzdrowieniu zdrowia i doznaniu spełnienia w miłości.

WODNIK
W tym tygodniu przed wszystkim postaraj się dostrzec potrzeby partnera, nawet, jeśli on głośno o nich nie mówi. Jeżeli to dla ciebie za trudne, usiądź i porozmawiaj z nim szczerze. Pojawi się, bowiem wiele niedomówień i pretensji.
Dla samotnych: Życie w szczęściu, spełnieniu i miłości to marzenie każdego z nas. Często jednak istnieją w Nas pewne blokady, które nie pozwalają nam otworzyć się na nowy początek, nie bój się zaryzykować spotkania z osobą poznaną w sieci.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA: Obecność Aniołów światła oznacza, że musisz zwrócić uwagę na swoje postępowanie. Anioły pomagają Ci oderwać się od złych energii, które często nie pozwalają Ci zrobić ważny krok w życiu.

RYBY
Ryby będące w związku czeka rozłąka z partnerem, którą oboje mogą przeżywać bardzo boleśnie, ponieważ niejasno widzisz przyszłość Waszego związku. Odejście od czegoś, co wydawało się trwałe, jest na pewno trudne, ale łatwiej będzie podjąć drogę w przyszłości, jeśli zrozumiemy, że zostając w złym związku, kopiemy sobie własny grób. Tym razem to Ty dyktujesz warunki, Ty decydujesz, Ty wybierasz.
Dla samotnych: Być może nie odczuwasz szczęścia w miłości, ponieważ masz zbyt negatywny stosunek do ludzi. Rozchmurz się, zacznij emanować szczęściem i miłością - wszystko zależy od Ciebie, czy będziesz chodzić na randki czy nie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK: Każdy z nas posiada swojego osobistego anioła, który pełni rolę przewodnika. Pomaga nam iść ścieżką swojego przeznaczenia, próbując tym samym ostrzec nas, kiedy zdarza nam się z niej trochę zboczyć.

Wróżka Anne Bell
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 04.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×