Horoskop miłosny 06.10 - 12.10.2014

Czy złota polska jesień będzie sprzyjała Twojemu miłosnemu życiu?

Horoskop miłosny 06.10 - 12.10.2014

Horoskop miłosny 06.10 - 12.10.2014


BARAN
Twoje serce zabije mocniej, ale nie do osoby, z którą tworzysz związek. Wchodzisz na niebezpieczny teren – jeśli boisz się, że z łatwością przekroczysz granicę niewinnego flirtu, zastanów się, czy warto ryzykować długotrwałe partnerstwo dla chwilowej przyjemności.
Samotny Baran powinien bardziej się rozglądać – zbyt bardzo skupiasz się na sobie i samorozwoju, przez co możesz nie zauważyć kogoś, komu wpadłaś w oko.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Ich obecność jest dobrym znakiem dla osób samotnych, gdyż pomagają oderwać się od niepowodzeń w miłości i zacząć nowe życie!

BYK

Twoja praca stanowi ważny punkt Twego życia, ale nie zaniedbuj bliskich kosztem obowiązków zawodowych, bo tego nie da się już później cofnąć. Jeśli w tygodniu spędzasz w pracy więcej niż osiem godzin, to przynajmniej na weekend zaplanuj dla Was wspólne wyjście.
Samotność zaczyna Ci ciążyć, a tu kolejny tydzień, gdzie nie pojawi się nikt, kto zawładnie Twoim sercem. Osoby, które poznajesz, może i są atrakcyjne, ale nie dostrzegasz w nich możliwości realizacji wspólnych zainteresowań, a tego właśnie oczekujesz po przyszłym wybranku.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje nowy początek!

BLIŹNIAK
Ty i Twoja druga połowa podejmiecie ważną decyzję dla Waszego związku. Jesteście ze sobą już bardzo długo i w końcu zdecydujecie o wspólnym zamieszkaniu. Wasze partnerstwo zostanie wystawione na próbę – jeśli uda Wam się wytrzymać ze sobą rok czasu, postanowicie wziąć ślub i założyć rodzinę.
Chwilowo zwiększy się Twój potencjał energii – zapragniesz przygody, namiętności. W głębi duszy marzysz o stabilizacji, ale jeśli się nie pojawi, nie pogardzisz również jakimś nieskomplikowanym romansem – a będzie okazja, by taki przeżyć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości wiele dobrego. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać nacisku na swojego partnera!

RAK

Twój związek od dawna pozostawia wiele do życzenia – robisz co w Twojej mocy, by ożywić Wasze relacje, ale nic się nie poprawia. To może być ważny moment – zdecydujesz się na rozstanie z nudnym i niereformowalnym partnerem, który twierdzi, że wszystko, co najlepsze, jest już za Wami.
Samotny Rak na swojej drodze spotka osobę, z którą najpierw się zaprzyjaźni, a dopiero z czasem z tej relacji zrodzi się prawdziwe uczucie. Nie wahaj się prosić o radę i pomoc tej osoby, także w sprawach zawodowych.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej energii, która przepełni Twoje serce. Szykuje się zatem pozytywny okres w sferze uczuć.

LEW
To był strzał w dziesiątkę – weszłaś w związek, w którym każdy dzień jest przygodą, przynosi nowe emocje i romantyczne chwile, Twój wybranek ma w sobie wiele fantazji, a Twoje życie biegnie torem, o jakim nawet nie śniłaś. Dbaj tylko o stabilizację między Wami, a związek okaże się trwały.
Jeśli należysz do Lwów niemających pary, w tym tygodniu masz szansę poznać osobę, przy której poczujesz się bezpieczna. Być może nie zaiskrzy między Wami od pierwszego wejrzenia, ale znajdziecie wiele wspólnych tematów do rozmowy.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Anioł Stróż czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Osoby samotne mają szansę, aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków.

PANNA
Gdyby Twoje serce nie uciekało przed życiem i gdybyś poszła za jego głosem, nie byłabyś już w tym związku. Trzymasz się tej relacji, bo boisz się, że sobie nie poradzisz, zwłaszcza finansowo, ale to odpowiednia chwila, by zadać sobie pytanie, czy nie nadszedł czas na zmiany.
Samotna Panna będzie miała w tym tygodniu mnóstwo pokus, by wyjść na randkę. Niewiele osób naprawdę Ci się spodoba i nie zdecydujesz się na żadną rozrywkę w towarzystwie. W weekend pojawi się propozycja wyjazdu w towarzystwie przyjaciół – nie powinnaś odrzucać tego zaproszenia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

WAGA
Twoja druga połowa w ostatnim czasie nie była w stosunku do Ciebie zbyt szczera, ale nie dlatego, że rzeczywiście miała coś na sumieniu, a raczej bała się powiedzieć prawdę, gdyż przeczuwała Twoją reakcję. Jeśli nie nauczysz się ufać partnerowi, sprawy przybiorą niekorzystny obrót.
Przed Tobą czas, kiedy dopadną Cię rozważania nad życiem – będziesz się zastanawiać, co robisz nie tak, gdzie tkwi błąd, że Twoje związki nie trwają dłużej niż kilka miesięcy. Może brakuje Ci cierpliwości i zbyt szybko pragniesz mieć partnera na własność?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie.

SKORPION
Twój związek jest w dobrej kondycji, ale już pod koniec tygodnia będziesz musiała bronić się przed plotkami, jakie wynikły z powodu spotkania z dawno niewidzianym przyjacielem. Zamiast się tłumaczyć, zaproponuj sobotnie spotkanie w większym gronie.
Jeśli nadal jesteś singielką, wkrótce ta sytuacja może się zmienić. Na Twojej drodze pojawi się osoba, która będzie dla Ciebie jak bratnia dusza – codziennie będziesz odkrywać, jak wiele Was łączy. Cóż, może właśnie znalazłaś miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Anioł Uzdrowienia pomaga również osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

STRZELEC
Momentami trudno Ci będzie wybrać pomiędzy rodziną a życiem towarzyskim, bo jedna okazja będzie gonić następną, a Ty przecież jesteś w związku i nie możesz tak latać z imprezy na imprezę. Nawet jeśli są to spotkania na gruncie towarzysko-zawodowym, Twoja druga połowa będzie Ci robić wyrzuty.
Strzelec bez pary powinien wreszcie zmobilizować siły i ruszyć na aktywne poszukiwania miłości. Nie spiesz się jednak z podejmowaniem ważnych decyzji, jak tworzenie z kimś związku – raczej flirtuj i umawiaj się na randki.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły się pojawić między Wami.

KOZIOROŻEC

W sprawie miłości los zaleca rozsądek i dzielenie się z bliskimi nie tylko radościami, ale i troskami, które ostatnio spędzają Ci sen z powiek. Twoja druga połowa kocha Cię nie tylko wtedy, gdy Ci się wiedzie, ale także wtedy, gdy Los Ci nie dopisuje.
Samotny Koziorożec połączy przyjemne z pożytecznym – będzie się dobrze bawił, a przy okazji nieco zarobi. Tylko nie przegap okazji do rozwinięcia bliżej znajomości z kimś, komu od dawna na Tobie zależy – Ty sądzisz, że to tylko przyjaźń, on natomiast widzi szansę na miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Obecność tego Anioła uświadamia, że teraz jest dobry moment, aby odbudować relacje w Twoim obecnym związku.

WODNIK

Problemy finansowe, które od dawna Was meczą, z każdym dniem coraz bardziej oddalają Was od siebie – nikt z Was już nie walczy, nie widzi ratunku, a Ty uważaj, by nie pocieszyć się w ramionach kochanka, bo to będzie początek końca.
Samotny Wodnik stanie przed ważnym wyborem w sferze uczuciowej. Dla jednej osoby będziesz bardzo ważna i potrzebna, dla drugiej bardzo atrakcyjna, zmysłowa i pełna życia. Przy wyborze kieruj się intuicją, bo będzie to sprawdzian, jak dużo wiesz o samej sobie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich relacji.

RYBY

To nie jest dla Ciebie dobry czas, ale postaraj się niczego nie ukrywać przed swoim partnerem – nie podejmuj samodzielnie ważnej decyzji, która mimo tego, że dotyczy tylko Ciebie, może zaważyć na przyszłości Waszego związku.
Nadszedł czas, by wyrzucić z serca wszystkie dawne miłości, pamiątki po eks, zdjęcia, pocztówki czy prezenty, inaczej ciągle będziesz sama. Rozpamiętując przeszłość, trudno Ci będzie otworzyć się na nową miłość, a czy nie tego właśnie pragniesz?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 06.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×