Horoskop miłosny 06-12.05.2013

Sprawdź, jakie niespodzianki w życiu miłosnym przyniesie Ci ten tydzień!

Horoskop miłosny 06-12.05.2013

Horoskop miłosny 06-12.05.2013

BARAN
Początek tygodnia dla Baranów będących w związku nie będzie łaskawy, związki które od dawna kulały może czekać czas próby. Baran zadecyduje o rozstaniu bądź chwilowej rozłące z partnerem. Barany nie jasno widzą drogę swego związku wiodącą w przyszłość. Odczujesz niemożność dopasowania się do partnera, dlatego zechcesz ten czas spędzić w samotności.
Samotne Barany czeka znajomość, która okaże się tylko romansem. Relacja z tego tytułu będzie burzliwa i do tego jeszcze Baranie możesz obrazić osobę, która właściwie nic nie znaczy dla Ciebie, bo przecież to tylko romans a namiętna przygoda szybko dobiegnie końca i ponownie będziesz sam.
Anioł Tygodnia- ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci Baranie pozbyć się wszelkich napięć jakie będą Ci towarzyszyć w tym tygodniu.

BYK
Byki będące w związku będą starały się uświadomić partnerowi jaka jest ich rola w tej relacji. Nie podoba im się zepchnięcie przez partnera ich osoby do roli wasala. Też chcą mieć władzę w podejmowaniu decyzji a nie tylko wykonywać powierzone mu przez swoją drugą połowę obowiązki.
Samotne Byki czeka czas niepewności i niezdecydowania. Pojawiły się nowe znajomości w Waszym życiu ale żadna relacja nie daje pewności że może być z tego coś trwałego. Tylko zdolność przetrwania nowych relacji daje nadzieje, że uda Ci się Byku przestać być osobą samotną.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ MICHAŁ - Obecność Archanioł Michała samotnym Bykom doda odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odetnie Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.


BLIŹNIAK
U bliźniaków będących w związku zapowiada się burzliwa atmosfera. A im bardziej będziecie zdawać sobie sprawę ze swoich błędów tym bardziej będziecie zapalczywi w stosunku do partnera i będzie szukać okazji do zwady. Przemyśl Bliźniaku czy krzywdzące sady o bliskiej ci osobie to właściwy sposób rozwiązywania problemów w związku.
Samotne Bliźniaki czeka zmysłowa fascynacja nowo poznaną osobą, może wyniknąć z tego silny związek seksualny ale po bliższym poznaniu okaże się ze jesteście sobie wzajemnie potrzebni i macie wspólne cele. Kto wie Bliźniaku może to właśnie miłość puka do tych drzwi.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA- Anioły te otworzą Cię Bliźniaku na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

RAK
Raki będące w związku czeka poczucie odrzucenia przez partnera. Uznasz Raku, że słowa wypowiadane przez Twoją drugą połowę bywają puste i wcale nie mają potwierdzenia w jego czynach. Ale czy aby na pewno Raku? Pomyśl, czy nie oczekujesz zbyt wiele poświęcania od drugiej osoby. A może tylko zadręczasz się negatywnymi myślami, bo boisz się stracić miłość.
Samotne Raki czeka poznanie kogoś kto łatwo się zakochuje lecz nie daj się Raku zwieść grze pozorów, bo możesz przeżyć gorzkie rozczarowanie. Pragniesz miłości ale cierpliwość w rozwoju relacji pomoże Ci zatrzymać tę osobę na dłużej a może na stałe już.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- Raki będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku, samotnym Anioł właściwą wskaże drogę do miłości.

LEW
Lwy będące w związku czeka walka o partnera, walka o zachowanie trwałości relacji. Ale To Ty Lwie popełniasz błąd, ostatnio za bardzo miałeś potrzebę dominacji w związku przez co Twój partner czuł się osaczony. W tej sytuacji konieczne są ustępstwa a koniec tygodnia spędzicie na
uroczej kolacji tylko we dwoje.
Samotne Lwy czeka poznanie kogoś z kim może połączyć ich trwała relacja. Ale jeśli będzie zależało im na rozwinięciu znajomości nie mogą biernie czekać na kontakt tylko samemu czynić pierwsze kroki.
Anioł Tygodnia – ANIOŁ STRÓŻ - Obecność Anioła stróża czuwa nad zachowaniem stabilności i pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między partnerami. Samotnym Anioł Stróż daje dodaje wsparcia i otuchy do działania.

PANNA
Panny będące w związku czekają zahamowania seksualne wobec swego partnera. Warto w takiej sytuacji zająć się też sfera duchową w związku, oboje z partnerem dawno straciliście cel tego związku i właściwie trudno Wam rozpoznać na czym tak naprawdę zależy wam obojgu na romantyczności czy praktyczności?
Samotne Panny czeka czas poznawania nowego towarzystwa, raczej w tym tygodniu na szczególne znajomości z których wynikło by coś trwałego nie ma co liczyć ale zawarte kontakty mogą okazać się bardzo przydatne w przyszłości.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Wciąż przy tobie Panno pokazuje że nadal go potrzebujesz. Obecność tego Anioła pomoże rozwiązać problemy w związku bardziej za pomocą uśmiechu losu niż samodzielne rozwiązanie problemów.

WAGA
Wagi będące w związku czeka obojętność, pustka i chłód uczuć, ale tylko na początku tygodnia. Wago widać, ze świadomie będziesz się izolować od partnera, okazywać mu swoją niechęć, ale będzie też w Tobie chęć zmiany sytuacji i zorganizujesz Wago na weekend wspólny wypad we dwoje w celu naprawy relacji.
Samotne Wagi będą miały w sobie intensywniejsza tęsknotę za miłością niż za zwykle, jednak poznanie kogoś, kto spełni ich oczekiwania niestety nie będzie łatwym do zrealizowania zadaniem, a może Wago wystarczy obniżyć poprzeczkę.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

SKORPION
Skorpiony będące w związku czeka pogodny i serdeczny nastrój. Widać, że będziesz czuł szczególny spokój Skorpionie dzięki odwzajemnionej miłości swego partnera. Ten tydzień będzie szczególnie udany a młodym Skorpionom przyniesie szanse na powiększenie rodziny.
Samotne Skorpiony, które wcześniej poznały już kogoś czeka wewnętrzne rozdarcie i nie możność podjęcia decyzji czy warto angażować się w tę relacji czy raczej sobie odpuścić. Jednak ten tydzień może wymagać konieczności podjęcia decyzji w tym kierunku.
Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni

STRZELEC
Strzelce czeka okres pełen napięć wynikłych wskutek przeżytego wcześniej nieszczęścia, jednak będziesz Strzelcu starał się za wszelka cenę złagodzić i zredukować sutki następstwa poniesionej klęski i ponownie odbudować wiarę i zaufanie w Wasz związek.
Samotne Strzelce czeka opóźni e w realizacji celu znalezienia miłości w swoim życiu, jednak bądź ostrożny i nie pchaj się na sile w związek tylko po to by kogoś mieć, bo potem możesz przeżyć gorzkie rozczarowanie nową poznaną osobą.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ MIŁOŚCI - Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

KOZIOROŻEC
Koziorożec będący w związku może mieć powody nie do niepokoju wskutek pojawienia się kogoś z przeszłości w obecnym życiu jego drugiej połowy. Zachowaj ostrożność i delikatnie obserwuj partnera bo może on przeżyć malutki romans wracając wspomnieniami do przeszłości.
Samotne Koziorożce czeka poznanie partnera poprzez załatwianie spraw zawodowych. Wspólna praca zbliży Ciebie i nowo poznaną osobę, warto Koziorożcu być baczniej przyjrzał się temu koledze/koleżance.
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek

WODNIK
Dla młodych Wodników przychodzi czas na zmiany w rodzinie. Stabilizacja materialna jaka się u Was pojawi przyniesie czas bezpieczeństwa założenia rodziny. Zbyt długo już Wodniku unikałeś podejmowania decyzji o zmianach w tym kierunku.
Samotny Wodnik może odczuć zawieszenie spraw miłosnych. Trudno mu będzie poznać kogoś kto spełnia wszystkie ich wymagania a nawet kogoś z kim będzie mu się dobrze rozwiać. W tym tygodniu możesz poznać osobę do flirtu co najwyżej ale nie do miłości.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera

RYBY
Ryby będące w związku mogą przeżywać kryzys ale mimo istniejących trudności oboje z partnerem będą się wspierać wzajemnie by pokonać gnębiące ich niepowodzenie. Oboje będzie strać się utrzymać związek za wszelką cenę a pomyśl Rybo czy chwilowe odosobnienie nie było by lepszym rozwiązaniem.
Samotne Ryby czeka szczególnie dobra pasa, widać, że mają szanse na swojej drodze spotkać pokrewna duszę. Z nowa poznana osobą czeka ich harmonia i zgoda w relacji, a także wspólne pragnienie poznania siebie bliżej
Anioł Tygodnia - ANIOŁ METATRON - Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje. Metatron pomaga Ci otworzyć się na dobrobyt życia, jaki daje udany związek.

Zapraszam na wróżbę! Tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 08.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×