Horoskop miłosny 07.07 - 13.07.2014

Czy to lato odmieni Twoje życie miłosne?

Horoskop miłosny 07.07 - 13.07.2014

Horoskop miłosny 07.07 - 13.07.2014


BARAN
Barany powinny zachowywać się wyjątkowo taktowanie wobec swojej drugiej połowy, jeśli zależy im na utrzymaniu relacji. Ich partner nie jest zdecydowany, czy ten związek ma szansę rozwoju czy raczej powinno się pomyśleć się o zmianach. Zbyt mało mówisz Baranie o swoich uczuciach wobec partnera, przez co on czuje się niedoceniony. Pomyśl i zorganizuj dla Was jakiś krótki wyjazd na weekend, to powinno poprawić relację między Wami.
Samotny Baran będzie brylować w towarzystwie. Nie zabraknie rozmów i dyskusji z płcią przeciwną, jednak nie jest to jeszcze czas na wielką miłość. Nadal jesteś na etapie szukania tego jedynego/jedynej.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SZCZĘŚCIA- Obecność tego Anioła pomoże rozwiązać problemy w związku bardziej za pomocą uśmiechu losu niż samodzielne rozwiązanie problemów.

BYK
W relacji może dokuczać nerwowa atmosfera. Razem z partnerem chcecie zmian, ale nic z tego nie wychodzi. Nie dostrzegacie stanu faktycznego. Chcieć zmian, a czynić kroki w jakimś kierunku robi wielką różnicę.
Samotny Byk może odczuć wzrost aktywności w sferze spraw miłosnych. Trudno Ci będzie poznać kogoś, kto spełnia wszystkie Twoje wymagania, a nawet kogoś, z kim będzie Ci się dobrze rozmawiało. W tym tygodniu możesz poznać osobę do flirtu, ale nie do miłości.
ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ STRÓŻ - Obecność Anioła Stróża oznacza zachowanie stabilności i pomoc w zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa między partnerami. Samotnym Anioł Stróż dodaje wsparcia i otuchy do działania.

BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku mogą przeżywać kryzys, ale mimo istniejących trudności oboje z partnerem będą się wspierać wzajemnie by pokonać gnębiące ich niepowodzenie. Oboje będzie starać się utrzymywać związek za wszelką cenę, ale pomyśl czy chwilowe odosobnienie nie było by lepszym rozwiązaniem.
Samotny Bliźniak na swoje drodze spotka osobę, która początkowo będzie proponowała tylko koleżeńskie spotkania. Dopiero potem, z czasem,  może pojawić się coś głębszego. Rozmowy biznesowe między Wami dadzą początek obiecującym kontaktom osobistym.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ - Obecność Archanioł Michała samotnym doda odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odetnie Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

RAK
Jeśli jesteś młodym Rakiem, w Twoim związku pojawią się pierwsze romantyczne uczucia. Relacja stanie się bardziej stabilna i pewna, co da Ci powody do zadowolenia. Wybranek Twego serca wreszcie wyzna Ci miłość.
Samotne Raki, które wcześniej poznały już kogoś czeka wewnętrzne rozdarcie i brak możliwości podjęcia decyzji. Czy warto angażować się w tę relacji czy raczej sobie odpuścić? Jednak ten tydzień może wymagać konieczności podjęcia decyzji.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- Raki będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku, samotnym Anioł wskaże właściwą drogę do miłości.

LEW
Początek tygodnia dla Lwów będących w związku nie będzie łaskawy. Związki, które od dawna kulały może czekać czas próby. Lew zadecyduje o rozstaniu bądź chwilowej rozłące z partnerem. Nie jasno widzisz drogę swego związku wiodącą w przyszłość. Odczujesz niemożność dopasowania się do partnera, dlatego zechcesz ten czas spędzić w samotności.
Samotny Lew przekona się, że szczęście w miłości zacznie mu sprzyjać. Na Twojej drodze będą pojawiać się interesujące osoby, a do tego pewna relacje będzie owiana tajemnicą, co bardzo przypadnie Ci do gustu.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

PANNA
W rodzinie pojawią się przeszkody do pokonania. Brak lojalności i zazdrość, będą przyczyną nieporozumień między Wami. Problemy same nie znikną, więc jeśli chcesz łatwiejszej relacji poszukaj możliwości i rozwiązań. Szczera rozmowa przyniesie tylko złudne obietnice.
Samotne Panny czeka poznanie kogoś, z kim może połączyć ich trwała relacja. Jeśli będzie zależało Ci na rozwinięciu znajomości nie możesz biernie czekać na kontakt , musisz sama czynić pierwsze kroki.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł ten pomoże Ci pozbyć się wszelkich napięć, jakie będą Ci towarzyszyć w tym tygodniu.

WAGA
Wagi będące w związku czeka przyjemny czas zwłaszcza w końcu tygodnia. Rozleniwione Wagi nie będą czynić partnerowi żadnych aluzji typu, że ich druga połowa powinna bardziej się angażować w sprawy związku i rodziny, co będzie korzystne dla rozwoju relacji.
Samotne Wagi będą spędzać czas z osobą, która będzie wobec nich bardzo bezinteresowna, nastawiona na wspólną przyjaźń. Będziecie się często wzajemnie odwiedzać a także robić wiele innych przyjemności jak wychodzenie na koncert czy do teatru, z tego też powodu Twoja samotność nie będzie Ci tak dokuczać.
 ANIOŁ TYGODNIA-ANIOŁ SIŁY- Obecność anioła siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera.

SKORPION
Skorpiony będące w związku czeka poczucie odrzucenia przez partnera. Uznasz Skorpionie, że słowa wypowiadane przez Twoją drugą połowę bywają puste i wcale nie mają potwierdzenia w jego czynach. Ale czy aby na pewno? Pomyśl, czy nie oczekujesz zbyt wiele poświęcania od drugiej osoby. A może tylko zadręczasz się negatywnymi myślami, bo boisz się stracić miłość.
Samotnego Skorpiona czeka miła i przyjemna podróż, zawrzesz interesujące znajomości, które w przyszłości będą Ci pomocne w sprawach zawodowych. Może nie uda Ci się spotkać miłości, ale ta zmiana otoczenia bardzo poprawi Ci nastrój.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ CHAMUEL- Archanioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie tej bezwarunkowej energii, która przepełni całe Twoje serce.

STRZELEC
Potrzebujesz bliskości partnera bardziej niż kiedykolwiek, ale załamujesz się, bo masz wrażenie, że on oddala się od Ciebie coraz mocniej, jednak zamiast płakać zacznij zaspokajać swój głód uczuć, naucz się dobrych relacji z nim, dobrych kontaktów, wy już nawet do siebie nie dzwonicie by porozmawiać.
Samotne Strzelce czeka znajomość, która okaże się tylko romansem. Relacja z tego tytułu będzie burzliwa i do tego jeszcze, możesz obrazić osobę, która właściwie nic nie znaczy dla Ciebie, bo przecież to tylko romans a namiętna przygoda szybko dobiegnie końca i ponownie będziesz sama.
ANIOŁ TYGODNIA –ANIOŁ MIŁOŚCI-Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalają silne i ciepłe uczucie.

KOZIOROŻEC
Możesz mieć wrażenie, że czas w Twoim związku przecieka Ci między palcami. Ty i Twój wybranek właściwie niewiele czasu spędzacie ze sobą razem, mimo, że mieszkacie pod wspólnym dachem, wyjdziesz z propozycją spędzenia weekendu tylko we dwoje, niestety on wykręci się brakiem czasu.
Samotny Koziorożec może przeżyć rozczarowanie miłosne, jakieś nieoczekiwane zdarzenie może sprowadzić go gwałtownie z obłoków na ziemię. Może się okazać, że osoba, którą poznały jakiś czas temu, wcale nie jest tym, za kogo się podaje.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj, zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.

WODNIK
Wodniki będące w związku czeka obojętność, pustka i chłód uczuć, ale tylko na początku tygodnia. Wodniku widać, że świadomie będziesz się izolować od partnera, okazywać mu swoją niechęć, ale będzie też w Tobie chęć zmiany sytuacji i zorganizujesz na weekend wspólny wypad we dwoje w celu naprawy relacji.
Samotny Wodnik będzie czuł się wyjątkowo samotny, nawet w tłumie. Nie jest to dla Ciebie miłe uczucie, dlatego powinnaś się bardziej otworzyć na tworzenie więzi emocjonalnych z osobami, które znasz już od dłuższego czasu i lubisz z nimi spędzać czas.
ANIOŁ TYGODNIA- ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA- Anioły te otworzą Cię Wodniku na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

RYBY
Najbliższy okres przyniesie Ci rozczarowanie samą sobą, dopiero, gdy tracisz osobę, z którą tworzyłaś tak długoletni związek, zaczynasz doceniać. Teraz, gdy go tracisz i poznałaś smak porażki. Chcesz walczyć o Waszą miłość, ale on może już w weekend wprowadzić się do innej.
Samotna Ryba obudzi w sobie wrażliwość i delikatność, bo na jej drodze pojawi się ktoś, kto zechce się nią zatroszczyć. Szybko okaże się, że nadajecie na tych samych falach i nie przestajecie się śmiać nawet w najbardziej szarej rzeczywistości.
ANIOŁ TYGODNIA- ARCHANIOŁ MICHAŁ- Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.


Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 07.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Po 10 lat związku był wreszcie urlop, 5 dni z mezem nad morzem, cud czy tosowanie wkazzówek z horoskopi
Dodano: 2014-07-14 00:08:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×