Horoskop miłosny: 08.02 - 14.02.2016

Czy luty jest dla was miesiącem pełnym miłości?

Horoskop miłosny: 08.02 - 14.02.2016

BARAN

Zajęte Barany, Wasze życie rodzinne może być dla Was źródłem szczęścia i zadowolenia, Wasze relacje z partnerem zdecydowanie się poprawią. Wolne natomiast poznają dużo ciekawych osób, jedna z nich zostanie w ich życiu na dłużej.
Twój kamień to obsydian.

BYK
Wolne Byki mogą liczyć na całkowitą odmianę swojego losu, co prawda na krótko, ale będzie warto. Partnerzy zajętych Byków nie mogą liczyć na wzajemność, zaangażują się one w coś zupełnie innego i po przyjściu do domu będą padać ze zmęczenia.
Twój kamień to malachit.

Zobaczcie także: Jak zadowolić kobietę według mężczyzn?

BLIŹNIĘTA
Zajęte Bliźniaki powinny unikać konfliktów z otoczeniem, zwłaszcza ze swoją połówką, bo niechcący możecie powiedzieć o jedno zdanie za dużo i dłuższy konflikt gotowy. Wolne natomiast też powinny unikać konfliktów z otoczeniem; mogą zniechęcić do siebie potencjalnego kandydata.
Twój kamień to jaspis.

RAK
Dla wolnych Raków każda nowa znajomość może okazać się korzystna, wiele z Was pozna partnera na stałe. Każda, nawet początkowo według Was nieudana znajomość może być początkiem lepszej i ciekawszej. Zajęte Raki odnajdą spokój w rodzinnym gronie, będzie okazja aby okazać czułość, a Ty poczujesz się kochana i doceniona.
Twój kamień to fluoryt.

LEW
Zajęte Lwy czekają miłe, romantyczne chwile sam na sam, skutkiem czego może być powiększenie rodziny za kilka miesięcy. Wolne Lwy natomiast będą miały tak dużo zajęć, że nie będą miały czasu na uczucia. Ten tydzień to dla nich „martwy” tydzień.
Twój kamień to turmalin.

PANNA
Samotne Panny powinny zadbać o swoje sprawy uczuciowe, możecie zawrzeć ciekawe znajomości, jest szansa na udany związek. Zajęte Panny powinny więcej czasu poświęcić partnerowi. Wspólny, nawet krótki wyjazd dobrze zrobi Wam obojgu, zajmiecie się sobą i odpoczniecie od reszty ukochanej rodziny.
Twój kamień to rodonit.

Zobaczcie także: Jeden szczegół, który sprawia, że częściej chodzimy do łóżka

WAGA
Zajęte Wagi powinny zadbać o swój związek i poprawić relacje z partnerem. Wspólne życie to nie tylko rutyna, ale również czułość  i miłość. Zadbaj o romantyczną oprawę wspólnie spędzonych chwil. Wolne Wagi powinny się skupić na sobie, żadna Wasza nowa znajomość nie przetrwa próby czasu.
Twój kamień to jadeit.

SKORPION
Przed Skorpionami korzystna odmiana, wolne będą mogły pokazać się z jak najlepszej strony, a niektóre spotkają miłość swojego życia. Zajęte usłyszą od swojej lepszej połowy dawno już niesłyszane wyrazy uznania i komplementy.
Twój kamień to amazonit.

STRZELEC
Samotne Strzelce czeka ożywione życie towarzyskie, nic jednak z tego nie wyniknie. Żadna znajomość nie okaże się być właściwą. Zajęte Strzelce powinny teraz zająć się sprawami domowymi i rodzinnymi. Przygotujcie się również na nieoczekiwane wydatki.
Twój kamień to opal.

KOZIOROŻEC
Zajęte Koziorożce, trzymajcie swojego partnera na krótkiej smyczy, nie robi on co prawda skoków w bok, ale lepiej uważać. Natomiast wolne Koziorożce mogą korzystać z uroków życia, poradzą sobie z przeciwnościami, ale nikogo konkretnego nie poznają, a przypadkowe związki mogą zakończyć się nieciekawie.
Twój kamień to turkus.

Zobaczcie także: 23 oznaki, że za długo jesteś singielką

WODNIK
W życiu wolnych Wodników pojawi się nareszcie wolny, normalny mężczyzna. Niektóre z Was zatrzymają go przy sobie na stałe. Unikaj szybkich, nieprzemyślanych decyzji. Zajęte Wodniki powinny zająć się zaniedbanym partnerem, Wasze relacje, znudzone rutyną, na skutek tego wyraźnie się poprawią.
Twój kamień to serpentyn.

RYBY
Samotne Ryby będą miały okazję poznać wiele ciekawych osób, ale żadna nie zagości zbyt długo w ich życiu. Owszem, poprawią humor, ale to wszystko. Zajęte Ryby będą miały mało czasu na życie osobiste i rodzinne. Pochłoną je niecierpiące zwłoki sprawy zawodowe.
Twój kamień to agat mszysty.

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdz mmnie na: www.wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockZobaczcie także:


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 07.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×