Horoskop miłosny 8.09 - 14.09.2014

Jakie niespodzianki czekają Cię w życiu uczuciowym...

Horoskop miłosny 8.09 - 14.09.2014

Horoskop miłosny 8.09 - 14.09.2014


BARAN
Zachowuj się ostrożnie, gdyż pojawi się u Ciebie niepewność i chaos emocjonalny. Możesz zakończyć związek, a potem tego żałować. Jeśli Twoja druga połówka w czymś Cię zawiedzie, nie rób mu od razu karczemnej awantury – pomyśl, czy jednym wybuchem warto zepsuć cały związek.
Wolne Barany będą mogły przebierać w propozycjach, ale koniec końców nie zrezygnujesz jeszcze ze swej ukochanej wolności. Może i on bardzo o Ciebie zabiega, ale nie czujesz, żebyście rozumieli się bez słów i wątpisz, że przeżyjesz z nim coś wyjątkowego.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz podążać, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje.

BYK
Chciałabyś, by partner kochał Cię taką, jaka jesteś, dlatego postanowisz przestać udawać. Przestaniesz grać rolę, która Ci nie pasuje, a którą odgrywasz tylko po to, aby Twoja druga połówka była zadowolona. Dla niego zrobiłaś się sztywna i zasadnicza, bo chciałaś, żeby Cię pokochał. Teraz trudno mu będzie zrozumieć, że nie jesteś taka, jaką on chciałby Cię widzieć.
Wolny Byk powinien być otwarty na nowe znajomości – w Twoim otoczeniu pojawią się ciekawe osoby, które nakręcą Cię do pewnych zmian. Jeśli czujesz się na siłach, daj się namówić na randkę z nieznajomym.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

BLIŹNIAK
Początek tygodnia niesie wiele chłodu w relacji – będziecie żyć ze sobą, a jakby obok siebie. Zmień to – zaplanuj weekend tylko dla Was, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżycie. Szukanie nowego uczucia to nie jest dobry sposób na rozwiązywanie problemów miłosnych.
Samotne Bliźniaki będą szukały wsparcia i pomocy u najbliższych przyjaciół. Bliźniaku, drzemie w Tobie wielki potencjał i nie lękaj się odkryć swe serce przed kimś, kogo już znasz i o kim myślisz od dawna.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PŁOMIENIA – Dla osób w związku może to być przyjemny okres dobrobytu i miłości. Pozbędziecie się wszelkich napięć, jakie mogły pojawić się między wami.

RAK

Raki będące w związku mogą czuć się nieco zagubione w swojej relacji. W Twoim życiu pojawi się więcej obowiązków, co może Cię nieco przytłaczać.  Z tego też powodu będziesz uciekać w świat iluzji i wyobraźni, marząc o romantycznej przygodzie. Uważaj tylko, by nie uzależnić się od tych marzeń.
Samotne Raki będą nieufne i wycofane. Trudno będzie wyciągnąć Cię z domu, a okazji do spotkań nie zabraknie – w Twoim gronie odbędą różne uroczystości, więc przełam swoje opory i wyjdź do ludzi, ciesz się życiem razem z nimi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera.

LEW
Zapragniesz za wszelką cenę postawić na swoim, w tym celu będziesz uciekać do mniej lub bardziej etycznych sposobów, by zdobyć to, na czym Ci zależy. Twoja druga połówka nawet się nie zorientuje, że stosujesz wobec niej uczuciowe manipulacje. Na koniec tygodnia poruszycie temat dotyczący zmiany miejsca zamieszkania. Zdajecie sobie sprawę, że staje się to już nieuniknione.
Lew, który do tej pory nie znalazł swojej drugiej połówki, stanie się bardzo spostrzegawczy – wśród tłumu dojrzysz Wybranka, który sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Będzie Ci jednak trudno zaskarbić jego uczucia, gdyż okaże się wyjątkowo oporny na Twe uroki.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ NAWRÓCENIA – Obecność tego Anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą powstrzymywać Cię przed spotkaniem właściwego partnera.

PANNA
To czas, kiedy obudzą się w Tobie gorące emocje wobec swojego partnera – będziesz miła i serdeczna, zapragniesz uchylić mu nieba, spełnić każdą jego zachciankę, a krytykę skierowaną w Twoim kierunku puścisz mimo uszu. To wróży Wam szansę dogadania się na dłuższy okres czasu.
Samotna Panna spotka osobę, która wywrze na niej ogromne wrażenie. Będziesz zauroczona jego radością życia i znajomościami, jakie miewa w świecie. Już po pierwszej randce będziesz zdecydowana wyruszyć za tą osobą w świat.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIELSKI PRZEWODNIK – Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Dojdzie również do ujawnienia prawdy na temat tego, co partner naprawdę do Ciebie czuje.

WAGA
Ktoś, kto czuje niechęć do samego siebie, nie może czuć się dobrze w związku. To prawda, zawiniłaś i wdałaś się w romans, którego żałujesz, ale ciągłe zadręczanie się błędną decyzją nie odbija się pozytywnie na Twoim zawiązku,a tylko pogłębia kryzys. Uporządkuj swoje życie.
Samotna Waga zrozumie, jak bardzo bliska jest jej osoba, która przez wiele miesięcy starała się być na każde zawołanie. Gdy jednak zauważyła, że nie zyskuje Twojego zainteresowania, zrezygnowała i skupiła się na kimś innym – teraz żałujesz, że nie dałaś mu szansy.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

SKORPION
Skorpiony będące w związku będą zastanawiać się nad zmianami w swoim życiu prywatnym. Spróbujesz określić, czego tak naprawdę oczekujesz od swego partnera i czy on Ci to daje. Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich oczekiwań, po poważnej rozmowie możesz zdecydować się na chwilową rozłąkę.
Samotny Skorpion nie będzie miał dobrego nastroju z powodu braku zainteresowaniajego osobą. Choć początkowo wydawało się, że oboje wpadaliście sobie w oko, on nagle dzwoni, żeby odwołać kolejne spotkanie. Może lepiej darować sobie tę znajomość.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ POCIESZENIA – Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci otuchy i wsparcia i otwierając Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość.

STRZELEC
Aż do czwartku nie będziesz przypominać idealnej partnerki – skupisz się wyłącznie na pracy i zadaniach domowych, zapomnisz o swoim ukochanym, ale w weekend na nowo powrócisz do świata ludzi i razem z nim wybierzecie się na wspólna imprezę. Zabawa będzie przednia.
Strzelec bez pary w tym tygodniu nie będzie miał ochoty na przelotne miłostki, więc na randkę dasz się zaprosić tylko i wyłącznie komuś, kto ma wobec Ciebie poważne zamiary. Odpuścisz sobie małolatów i zaczniesz szukać partnera dojrzalszego od Ciebie, który zaimponuje Ci doświadczeniem, mądrością i pozycją społeczną.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ SZCZĘŚCIA – W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym rozwiązaniu wszelkich trudności i problemów miłosnych.

KOZIOROŻEC
Miałaś błędne wyobrażenie o miłości, a teraz cierpisz, bo parter zupełnie nie spełnia Twoich oczekiwań. Zanim jednak podejmiesz decyzję o rozstaniu, dobrze się zastanów, czy miłość, której pragniesz, istnieje w realnym świecie, czy tylko w filmach. Daj Wam jeszcze czas.
Samotnego Koziorożca czeka wiele interesujących znajomości, jednak jeśli zależy Ci na tym, by kogoś bliżej poznać, zachowaj subtelny dystans i nie manipuluj tą osobą. Jeśli on to wyczuje, stracisz wszelkie szanse.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA – Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który poprawi jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

WODNIK
Między Wami nie jest najlepiej – zawiniłaś i weszłaś w romans. Choć Twoja druga połówka ciągle się na Ciebie dąsa, zaczynasz odczuwać, że wybaczyła Ci już Twój haniebny błąd, choć jeszcze Ci tego nie powiedziała. Mimo tego nie przestawaj się starać – dbaj o wskrzeszenie namiętności między Wami.
Wodniczka singielka może być trochę niespokojna, gdyż w jej otoczeniu pojawi się osoba, wobec której będzie czuła się naprawdę bezbronna. Zrób pierwszy krok – od niego zależy następny etap tej znajomości. Podejdź do niej ze szczerym zainteresowaniem.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że przez ten czas zdobyłaś cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

RYBY
Czeka Was bardzo zmienny tydzień. Czasem będzie całkiem cicho i spokojnie, choć nie zabraknie też wzajemnych docinek i złośliwości. Bez względu na to, czy jest Wam ze sobą dobrze czy źle, nie grozi Wam rozstanie. Przeciwnie – zaczniecie szukać kompromisów i sposobów na poprawę sytuacji.
Samotna Ryba może poznać osobę, która na pierwszy rzut oka będzie się wydawać olśniewająca pod każdym względem, jednak po drugiej randce możesz stwierdzić, że potrzebujesz czasu, by przemyśleć, czy istnieje sens kontynuowania tej znajomości. Wszak „nie wszystko złoto, co się świeci”.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRACHU –W Twoim życiu jest za dużo lęku i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 08.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×