Horoskop miłosny 08.12 - 14.12.2014

Czy w Waszym życiu uczuciowym coś się zmieni? Sprawdźcie!

Horoskop miłosny 08.12 - 14.12.2014

Horoskop miłosny 08.12 - 14.12.2014


BARAN

Barany będące w związku mogą czuć się nieco zagubione w swojej relacji, pojawi się więcej obowiązków dla Ciebie, co może Cię nieco przygniatać. Z tego też powodu będziesz uciekać w świat iluzji i wyobraźni, marząc o romantycznej przygodzie – uważaj tylko, by nie uzależnić się od tych marzeń.
Dla Barana, który do tej pory nie znalazł swojej połowy, pojawi się możliwość zawarcia nowej interesującej znajomości. Rozbudzona ciekawość świata i błyskotliwe poczucie humoru sprawią, że wzbudzisz sympatię i zainteresowanie otoczenia. Jeżeli jesteś spragniona miłości, wieści są dla Ciebie pomyślne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA – Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.


BYK

Byki będące w związku czeka okres próby i pokonania bądź nie wewnętrznych trudności w relacji – zbyt długo traktowałaś z przymrużeniem oka zachowanie swego partnera. Tym razem chcesz się przyjrzeć Waszej relacji i zrozumieć, ile tak naprawdę dla niego znaczysz. Poddasz Wasze partnerstwo próbie i albo on się sprawdzi, ale okaże się niewłaściwy dla Ciebie i odejdziesz.
Byki single czeka czas troski o własne ciało, troski o życie wewnętrzne – praca nad samym sobą to świadome gospodarowanie własną energią. Dbając o siebie, będziesz promieniować wewnętrznym blaskiem, a taki blask przyciąga płeć przeciwną i jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, odnajdziesz swoją drugą połowę.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera – niedługo coś się zmieni.


BLIŹNIAK

Bliźniaki będące w związku mogą zostać zmuszone do podjęcia szybkiej decyzji, która zaważy o ich dalszej wspólnej przyszłości. Twoja wojownicza natura powinna być wyciszona w tym momencie, inaczej pojawi się poważny konflikt w Waszej relacji, który może doprowadzić do rozstania. Nie chcesz być sama, unikaj miłosnych kłopotów.
Samotny Bliźniak na swojej drodze spotka osobę, z którą niestety mimo porozumienia w sferze intelektualnej nie znajdzie zrozumienia w sferze łóżkowej. Gwałtowne podejście do seksu tej osoby wystraszy Cię na zawsze. Lubisz przygodę, ale bez uszczerbku dla swojej psychiki.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.


RAK

To czas podjęcia ważnej decyzji w Twoim związku – naucz się otwarcie mówić o uczuciach, nie tłum w sobie emocji. Druga strona czeka na Twoje decyzje, zależy jej na związku z Tobą, ale nie może Cię zmusić do tego, byś ją kochała. Pojawią się okazje do częstszych spotkań, zadbaj o ich oprawę.
Samotny Rak będzie zaskoczony rozwojem sytuacji – od jakiegoś czasu utrzymujesz z kimś relację internetową, postrzegając ją jako przyjacielską. On jednak wyzna Ci uczucia, których się nie spodziewałaś – będzie to dla Ciebie kompletnym zaskoczeniem, ale coś z tym fantem trzeba będzie zrobić.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ – Jeżeli nadal jesteś samotna, to obecność Archanioła Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków.


LEW


Miłość powinna dostarczać Ci energii, a w Twoim przypadku działa to odwrotnie – trwonisz ją na jałowe rozważania. Nie musisz wszystkiego analizować – słów wypowiedzianych przez drugą połowę w złości lub co grosza, pod Twoim naciskiem. Zamiast tego zacznij cieszyć się wspólnymi chwilami tu i teraz.
Samotny Lew zdecyduje się na znajomość, która przyniesie szansę na przygodę. Niektóre spotkania będą miały szczególny charakter, i bez względu na to, czy ta znajomość przerodzi się w trwały związek czy nie, wniesie to do Twego życia nowe doznania, coś Ci uświadomi.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy, bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.


PANNA
Między Tobą a Twoim partnerem od dawna zaczęło się coś psuć, teraz nadchodzi świetny moment, by coś sobie wyjaśnić, o czymś rozstrzygnąć czy zadecydować. Kosmos obdarzy Cię teraz zaletami dyplomacji, więc jest nadzieja, że zdarzenia i rozmowy będą układać się po Twojej myśli.
Samotna Panna poczuje się zagubiona – pragniesz miłości, ale nie wiesz, gdzie jej szukać. Owszem, bywasz w nowych miejscach, poznajesz nowe osoby, ale dalej nic się nie dzieje. A nie pomyślałaś o tym, że od dawna nie przeczytałeś żadnej inspirującej książki i z tego powodu między innymi nie masz o czym rozmawiać z nowo poznaną osobą dłużej niż pięć minut?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRACHU – W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać.


WAGA
Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci swoje całkowite oddanie, będzie nieustannie utwierdzał Cię w przekonaniu, jak bardzo jesteś dla niego ważna. Kto wie, istnieje szansa, że on zechce spędzić z Tobą życie.
Wagi samotnie wędrujące po świecie będą miały okazje do zawarcia bliższej znajomości z osobą, która wyda się powściągliwa i niezwykle interesująca intelektualnie. Jednak zanim pozwolisz tej osobie zbliżyć się do siebie, będziesz się jej długo przyglądać i oceniać – tylko nie strać okazji.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.SKORPION

Nawet jeśli jesteś związku, naucz się przebywania w samotności i odczuwania z tego powodu radości, bo ta radość ma zasadnicze znaczenie dla bycia z drugim człowiekiem. Jeśli wciąż będziesz narzekać partnerowi, że czujesz się samotnie bez jego towarzystwa, on zamiast dążyć do tego, by poświęcać Ci więcej czasu, będzie uciekał od Ciebie i Twej apatii.
Samotny Skorpion będzie wewnętrznie rozdarty. Owszem, osoba, którą niedawno poznałaś , wzbudza Twoje pożądanie, ale w żaden sposób nie możesz znaleźć z nią porozumienia. Będziesz zmuszona dokonać wyboru – albo kontynuujesz relację albo rezygnujesz.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA – Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania.


STRZELEC


Strzelce będące w związku będą rozważać nad zmianami w swoim życiu prywatnym. Będziesz się zastanawiać, czego tak naprawdę oczekujesz od swego partnera i czy on Ci to daje. Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich oczekiwań, po poważnej rozmowie z nim możesz zdecydować się na rozłąkę na jakimś czas.
Samotny Strzelec ma szansę poznać bardzo interesującą osobę i jak najbardziej powinnaś się skupić na dalszym rozwijaniu relacji, pod warunkiem, że znasz prawdziwą odpowiedź na pytanie: "Czy jest to osoba wolna od zobowiązań?".
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Obecność tych Aniołów oznacza, że wszelkie problemy po prostu zaczną znikać, a Ty zaczniesz powoli odkrywać szczęście i radość.


KOZIOROŻEC

W relacji między Tobą a partnerem nastąpi przyjemne ożywienie. Najbliższy czas będzie sprzyjał zacieśnieniu więzów, a Wasza relacja stanie się jeszcze bardziej trwała. Młode Koziorożce mogą podjąć decyzję o założeniu rodziny po tym, jak uświadomią sobie, że tworzą partnerstwo z idealną dla siebie osobą.
Koziorożec bez pary na swojej drodze spotka osobę, z którą znajdzie wspólny język. Uda Ci się połączyć serce i rozum, co dla Ciebie okaże się niezwykle ciekawą propozycją do wejścia w tę znajomość. Jeśli się zakochasz, zadbasz nie o tylko o połączenie serc, ale i interesów.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.


WODNIK

Związek, który tworzysz, niby jest w porządku, a jednak w Twoim sercu gości jakiś smutek, przez co Twoja relacja nie może się rozwijać. Zamiast rozważać, dlaczego nie możesz się otworzyć się na swojego partnera, zacznij od zlokalizowania, gdzie tkwi Twoja psychiczna rana, a następnie postaraj się ją zrozumieć.
Samotny Wodnik pozna osobę, która bardzo zafascynuje jej serce – będzie Ci się wydawało, że droga do związku jest prosta i łatwa, jednak przyszłość pokaże, że będzie zupełnie inaczej. Cokolwiek robisz, nie oczekuj rezultatów od zaraz.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ CHAMUEL – Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

RYBY


Uczucia staną się źródłem Twego niepokoju – z jednej strony Ty i partner, z drugiej nieodparta chęć na choćby krótkotrwały romans, jednak tym razem taka zabawa może okazać się dla Ciebie nieprzewidywalna w skutkach, więc dobrze kontroluj sytuację. Własne fantazje możesz też zrealizować z partnerem, nie zawsze musi to być ktoś obcy.
Ryba bez pary ma szansę poznać kogoś, na kim będzie mogła polegać. Tylko zrób dobry plan rozwoju tej znajomości krok po kroku, inaczej zgubicie siebie wzajemnie gdzieś po drodze.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY – Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku. Mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Nie możesz się jednak poddawać – uwierz w siebie i w swojego partnera, a zbudujecie szczęśliwy związek.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/Zobaczcie także:
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 08.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×