Horoskop miłosny: 09.11 - 15.11.2015

Czy jesień będzie sprzyjać waszym uczuciom?

horoskop miłosny

Skorpion
W stałych związkach na początku tygodnia będzie różnie. Nie będziecie zdecydowani na plan działania w Waszych relacjach z partnerem. Mogą zbliżyć Was do siebie wspólne projekty. W weekend szykuje się dla Was wspaniała zabawa.
U singielek chwilowy zastój. Postarajcie się wyluzować, gdyż to nie jest czas na rozpamiętywanie przeszłych związków. Postarajcie się od nich uwolnić, wyciągając z nich odpowiednią naukę.
W sferze intymnej będziecie teraz bardzo wrażliwe drogie Skorpionice. Zapragniecie, by partner Was przytulał, pieścił, spełniał najskrytsze życzenia.

Zobaczcie także: 5 naukowych powodów, dla których warto się często przytulać

Strzelec
W małżeństwach nastąpi rozkwit uczuć. U Partnera znajdziecie tyle aprobaty i zrozumienia, że dawno taki nie był. Rozmawiaj dużo ze swoim facetem, bo jest to czas, gdy możesz dużo wynegocjować.
Osoby, którym nie przeszkadza stan wolny, mogą się zdziwić. Na Waszej drodze może stanąć mężczyzna hojny, przedsiębiorczy i inteligentny, któremu nie będziecie mogły się oprzeć.
Ten tydzień będzie dla Was bardzo sensualny i seksualny. Partner stanie na wysokości zadania. Nie będziecie miały na co narzekać.

Koziorożec
U par ze stażem początek tygodnia może przynieść pewne rozczarowanie. Zaczniecie wątpić, czy wybrałyście odpowiedniego dla siebie partnera. Jednak ten stan nie będzie trwał wiecznie. Koniec tygodnia przyniesie znowu pożądanie i miłość. Odzyskacie wiarę, że wszystko się ułoży. Przecież jest świetnie!
Singielki teraz dadzą czadu! Kochane! To jest Wasz czas. Zrealizujecie się najbardziej w środku tego tygodnia. Wasze marzenia mają okazję się spełnić.
Dopiero pod koniec tygodnia dacie się namówić na odrobinę czułości. Wcześniej raczej będziecie unikały zbliżeń.

Zobaczcie także: Udawany ślub? Żaden problem, możesz go sobie kupić

Wodnik
Poniedziałek to będzie czas, gdy będziecie chciały odpocząć od partnera. Ale spokojnie, po krótkim czasie zaczniecie zauważać i doceniać swoją obecność i to, że macie siebie nawzajem. Odkryjecie w sobie rzeczy, których nie byliście świadomi przez wiele lat.
U singielek telefony będą się urywały. Dostaniecie zaproszenie na kolację we dwoje, lub pójdziecie z koleżankami na imprezę, gdzie będzie pewien przystojniak, który zawróci Wam w głowie. Świetny okres na zabawę.
W seksie będziecie chętne do spróbowania "nowości". Wasz partner będzie zachwycony Waszą delikatnością, a zarazem odwagą w realizowaniu pragnień. Na to czekał.

Ryby
Nie pozwól, aby na obecnym związku odbiły się zdarzenia z przeszłości. Tamto już było i minęło. Jeśli będziesz o tym pamiętać, osiągniesz równowagę i pełnię szczęścia.
Singielki mogą w tym tygodniu zechcieć żyć w parach i odkryją, że życie z facetem u boku też ma swoje plusy. Waszą uwagę przykuje jakiś brunet, który nie będzie mógł się powstrzymać od rozmów z Wami.
Będziecie bardzo tkliwe w tym tygodniu, partner będzie musiał Wam dać dużo ciepła, abyście poczuły się beztrosko i bezpiecznie. Jeśli osiągniecie ten stan, przyjdą Wam do głowy nowatorskie pomysły jak poprawić namiętną sferę życia.

Baran
Jeśli jesteś z facetem, to początek tygodnia zapowiada się bardzo dobrze. Będziecie się razem świetnie bawić. Będziecie odczuwać „przyciąganie”. Pod koniec tygodnia może być różnie. Mogą dopaść Was zmienne nastroje, które mogą trochę namotać w Waszym życiu.
Dziewczyny przyzwyczajone do tego, że wszystko robią same, i tak jak same sobie zaplanują, zaczną w tym tygodniu odczuwać silną tęsknotę za partnerem, za stabilizacją. Zaczną myśleć o ślubie, o kimś kto wesprze w trudnej chwili. Pod koniec tygodnia jednak odczujecie chęć walki i znowu zaczniecie działać na wysokich obrotach.
W sprawach miłosnych odnajdziecie w sobie moc dominatorki. To partner będzie zmuszony Wam ulec. Oboje będziecie czerpać z tego stanu ogromną przyjemność. Będziecie obopólnie zachwyceni.

Byk
W związki wkradnie się nuda. Lepiej będziesz bawiła się sama ze sobą, niż z partnerem. Ten tydzień nie sprzyja miłości. Będziecie chciały przycupnąć gdzieś w kąciku, by zanurzyć się we falę własnych myśli, by kontemplować, by nikt nie zakłócał Wam spokoju.
To samo tyczy się samotnych kobiet. Nie w głowie będą Wam absztyfikanci i lowelasi. Teraz potrzebujecie spokoju i wytchnienia. Czasami człowiek po prostu potrzebuje pobyć sam, i to jest ten czas dla Was.
Jedyne co może zbliżyć Was do partnera, to kontakt cielesny. Z tego raczej nie zrezygnujecie.

Zobaczcie także: 10 faktów na temat całowania

Bliźnięta
Bliźnięta pokażą swoją podwójną twarz. Będziecie chciały żyć w parach i jak singielka jednocześnie. Niestety tak się nie da. Wasz partner może mieć do Was pretensje o to, że nie poświęcacie mu wystarczającej ilości uwagi. Może to wywołać sprzeczki. W weekend między Wami znowu zaiskrzy – w pozytywnym sensie.
Singielki będą się zastanawiały nad zmianą swojego trybu życia… Ale… Ale chyba raczej pozostaniecie przy tym co macie, bo nikt nie zawróci Wam w głowie wystarczająco mocno, by dla niego zmienić swoje życie.
Jeśli chodzi o zbliżenia, to zabraknie w nich Wam "tego czegoś". Będziecie rozczarowane. Z drugiej strony da Wam to popuścić wodze fantazji i odkryć w sobie nowe potrzeby.

Rak
W miłości jak na karuzeli. Sama nie będziesz wiedziała co zrobić z jednym Panem. Wchodzić głębiej w ten związek, czy sobie odpuścić. Totalny mętlik w głowie w tym tygodniu masz zagwarantowany. Jedno jest pewne, może namieszać trochę w Twoim życiu.
Samotne Raki pozostaną w swoim stanie. Początek tygodnia to taki okres, w którym będziecie chciały pobyć same ze sobą. W weekend ktoś skusi Cię propozycją randki. Uważaj, żeby niepotrzebnie od razu zbyt mocno się nie zaangażować.

Lew
Lwice w tym tygodniu będą chciały pokazać otoczeniu kto tu naprawdę rządzi. Uważajcie jednak, by swoimi słowami nie urazić partnera, gdyż mogą z tego wyniknąć konflikty, które później trzeba będzie jakoś załagodzić.
Singielki nie będą miały takich problemów. Będą same sobie szefową… W każdej sferze, nawet tej sercowej. Odkryjecie przyjemność z tego, jak dobrze nie być zależną od drugiej osoby. Zaczniecie spełniać marzenia, które odkładałyście z miesiąca na miesiąc.
W sferze intymnej pełen sukces. Poczujecie się jak ryba w wodzie. Nie będzie monotonnie.

Panna
Osoby w związkach przeżyją ich odnowienie. Poczujecie, jakby los zesłał na Was drugą miłość. Możecie liczyć na romantyczne wyznania, dopieszczanie zmysłów. Będziecie kwitnące.
Singielki nie będą chciały dostrzec nowych możliwości, jeśli chodzi o zupełnie nowe relacje. Będą jeszcze chciały korzystać ze swojego wolnego stanu.
Aby Was przekonać do zbliżeń na początku tygodnia, partner będzie musiał wykazać się pomysłowością i inicjatywą, bo łatwo nie będzie. Pod koniec tygodnia pod tym względem sytuacja się poprawi.

Zobaczcie także: Mężczyźni naprawdę boją się inteligentnych kobiet? Oto wyniki badań

Waga
Drogie Wagi! Ludzie, ludzie, ludzie… Mnóstwo spotkań przed Wami szykuje ten tydzień. Uważajcie, aby ktoś przypadkiem nie zawrócił Wam w głowie. Nie możecie lekceważyć też konkurencji i dbać o to, by ukochany nie otrzymywał zbyt wiele uwagi od koleżanki. Generalnie będziecie szczęśliwe. Harmonia zapanuje w Waszym domu.
W seksie będziecie oczekiwały od partnera zaangażowania i pomysłowości. Jeśli tego nie dostaniecie, nie będziecie zbyt zadowolone.


Horoskop w oparciu o rozkłady tarota przygotowała
Wróżka Mia
Foto: Thinkstock

Zobaczcie także:
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 30.10.2015 (aktualizacja: 2015-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×