Horoskop miłosny: 01.02. - 07.02.2016

Czy szykują się zmiany w waszych uczuciach?

Horoskop miłosny: 01.02. - 07.02.2016

BARAN
Przyda się teraz odrobina dystansu do samej siebie. Dotyczy to zarówno wolnych Baranów, jak i tych zajętych. Dla wolnych jest to martwy sezon, nikogo konkretnego nie poznają, może tylko trafić się osoba do flirtu bez zobowiązań. W związkach zajętych Baranów powiało nudą, czas uatrakcyjnić Wasze najbliższe noce, a dalej rozwinie się samo. 
Twój kamień to awenturyn.

BYK
To jest tydzień dla wolnych Byków, co prawda szanse na spotkanie drugiej połowy są niewielkie, ale będzie obfitość krótkotrwałych znajomości, relaks w czystej postaci. Zajęte Byki odczują, jak to dobrze mieć przy sobie bliską, wspierającą osobę. W tym tygodniu ktoś taki będzie bardzo potrzebny. Przekonasz się, co znaczy prawdziwa miłość.
Twój kamień to kryształ górski.

BLIŹNIĘTA
Wolne Bliźniaki powinny w tym tygodniu bardzo uważać, mogą przytrafić się Wam bolesne przypadki: skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia. Znajdzie się jednak odpowiednia osoba, chcąca pocieszyć w boleści. Natomiast zajęte będą miały okazję wybrać się ze swoją połówką na krótki, dwu-trzydniowy wypad dla wypoczynku, regeneracji i poprawienia Waszych trochę kulejących relacji. 
RAK
Masz wystarczająco dużo swoich problemów osobistych, wolny Raku, postaraj się nie angażować w cudze, nawet jeżeli będziesz proszony, chyba że chcesz mieć dodatkowe. Zajęte Raki, niejako doświadczone życiowo, również nie powinny się pchać z pomocą. Macie w miarę ustabilizowany związek, nie warto angażować się w cudzy. 
Twój kamień to karneol.

LEW
Niby zdrowie wam dopisuje, ale drobne dolegliwości sprawiają sporo kłopotów. Wolne Lwy, zamiast na romanse, powinny wygospodarować czas na lekarza i wypoczynek, zdecydowanie w samotności. Zajęte Lwy nie mają innego wyjścia, bliska osoba się nimi zajmie, muszą tylko uważać i nie pozwolić się zdominować. 
Twój kamień to jaspis.

PANNA
Przed Wami zmiany, ale niekoniecznie na lepsze. Wolne Panny powinny uważać, nowo poznana wielka miłość może okazać się oszustem. Lepiej zachować wobec każdego ograniczone zaufanie. Natomiast zajęte Panny, a przynajmniej ich część, stwierdzi, że partner ma zamiar wymienić je na nowszy model. Właściwie to będziecie zadowolone, w tym samym czasie Wam również się trafi nowy, ciekawy obiekt. 
Twój kamień to jadeit.

WAGA
Wolne Wagi, nie dajcie się wykorzystywać, zamiast zajmować się dziećmi kuzynów, wyjedźcie sobie na krótki wypoczynek, wrócicie zadowolone z poznania interesującej osoby. Dla niektórych będzie to znajomość na całe życie. Zajęte Wagi więcej uwagi powinny skupić na swoim związku, który zaczyna się sypać. Nie powinnaś do tego dopuścić. 
SKORPION
Wolne Skorpiony powinny zająć się sobą, ten jedyny, dopiero co poznany okaże się towarem przecenionym i znajomość skończy się, zanim zacznie. Zajęte Skorpiony, przed Wami uczuciowy renesans, partner stanie na wysokości zadania i powtórzycie (odkurzycie) częste kiedyś (nawet nie tak dawno) gorące noce. 
Twój kamień to rubin.

STRZELEC
Nadchodzi bardzo dobry czas dla Strzelców, część z Was pozna swoje połówki, takie do stałego związku. Część pozostająca w „nielegalnych” związkach podejmie decyzję o legalizacji. Zajęte Strzelce powinny dopieścić swój związek, ostatnio trochę zaniedbałyście  swoje „obowiązki”, jesteście zobowiązane to nadrobić. 
Twój kamień to labradoryt.

KOZIOROŻEC
Powinniście docenić ten ogrom szczęścia, jaki się Wam trafił. Wolne będą miały okazje poznać kogoś bardzo odpowiedniego, takiego do stałego związku. W stałych związkach na nowo zapanuje pożądanie i czekają Was gorące noce. Na partnera możecie liczyć również w innych sytuacjach. 
Twój kamień to oliwin.

WODNIK
Wolny Wodniku, niedawno zawarta znajomość okaże się nietrwała i nic nie znacząca. Na tego właściwego jeszcze musisz trochę poczekać, ale okaże się naprawdę właściwy. Warto być cierpliwą. Zajętym Wodnikom czas upłynie bez wyraźnych zmian. Nudno, byle jako, typowa „mała stabilizacja”. 
Twój kamień to akwamaryn.

RYBY
Wolne Ryby powinny zmienić klimat, choćby na krótko. Poznacie ciekawych ludzi, zwłaszcza jedna okaże się tak interesująca, że będziecie znajomość kontynuować po powrocie. Okaże się mieszkać w pobliżu. Zajęte Ryby również powinny wyjechać na krótki wypoczynek ze swoją połówką, kilka dni tylko we dwoje dobrze Wam zrobi, odpoczniecie, Wasze relacje się poprawią, wyjaśnicie sobie sporne sprawy i z niechęcią wrócicie do codziennych kłopotów. 
Twój kamień to malachit. 

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 488 336 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl
Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.01.2016 (aktualizacja: 2016-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×