Horoskop miłosny 1-7.04.2013!

Wróżka Anne specjalnie dla Was przygotowała tygodniowy horoskop miłosny! Zobacz, co czeka Cię w sferze uczuć w tym tygodniu!

Horoskop miłosny 1-7.04.2013!

Horoskop miłosny 1-7.04.2013!
 BARAN
Barany będące w stałym związku będą szukać wyciszenia i samotności, odepchną od siebie wszelkie problemy partnerskie. Nie będą wchodziły w dyskusje z drugą połową, zrezygnują z roszczeń względem partnera, co u nich wydaje się dziwne. Osoby spod tego znaku, które zdecydowały się na rozstanie w związku, odroczą tę decyzje. Będą szukać szansy regeneracji związku.
Samotne Barany czeka kilka spotkań miłosnych, będą zapraszać na randki i będą zapraszane, niestety jakoś tak będzie im czegoś brak w tych osobach. Baran chciałby żeby to uczucie miłosne rzuciło ich na kolana, a te randki wydadzą się takie nudne, delikatne, subtelne, no i znów może się poczuć rozczarowany.


Anioł Tygodnia - ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- Anioł ten przypomina Ci że Ty również możesz cieszyć się lekkością życia. Odpręż się i oczyść swój umysł i ciało z wszelkich niepokojów i lęków.

BYK
Osoby spod tego znaku muszą być czujne, przyjrzeć się w swojej relacji czy wszystko jest w niej tak jak być powinno, są obawy, że niektóre Byki mogą zostać porzucone. Nie bój się prosić bliskiej Ci osoby o wybaczenie, dzięki temu jest szansa że partner nie zechce odejść. Na nowo zaczniecie szukać miłości do samych siebie.
Samotne Byki będą przeżywały rozkwit w sprawach miłosnych, wszystkie osoby spod tego znaku, które kreatywnie szukają miłości mają szansę spotkać miłość życia. Partnera na dobre i złe. Wiele Byków może usłyszeć poważne słowa deklaracji miłosnych. Wreszcie Byku spełnią się Twoje marzenia. Tak długo już szukałeś prawdziwego uczucia.


Anioł Tygodnia - ANIOŁ CHAMUEL- Anioł pokazuje Ci, że na Twojej drodze może pojawić się nieskończona i bezwarunkowa miłość. Pomoże Ci on otworzyć Twoje serce na przyjęcie cudownej energii miłości.

BLIŹNIĘTA
Bliźniaki będące w związku będą miały wrażenie, że życie im przecieka przez palce. Poczują się rozczarowane życiem we dwoje, będą uważać, że ich związek za mało się rozwija, za mało w nim energii. Potrzebują wolności w związku, będą miały żal do partnera, że ich ogranicza. Bliźniak nie będzie robił konfliktu z tego powodu, ale może być nieco uszczypliwy wobec partnera.
Samotne Bliźnięta w tym tygodniu nie będą skupione na poszukiwaniach miłosnych, raczej wycofają się z życia towarzyskiego, dla nich to będzie czas przemyśleń, być może formułowania konkretnych planów miłosnych. Uwaga! Co niektórym samotnym Bliźniakom wróży się powrót ukochanej osoby.


Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ METATRON- on otwiera Cię na wiedzę, twórczość i kreatywność do Twego życia. Rozproszy w nim chaos, wprowadzając ład i harmonię.

RAK

Raki będąc w związku a jeszcze z możliwością posiadania dziecka zaplanują zajście w ciążę, co niektórym uda się to bardzo szybko. Rak może mieć nieco pretensji do partnera o to, że nie angażuje się w zapewnienie ich związkowi lepszych warunków materialnych. To może powodować drobne sprzeczki w związku.
Samotny Rak mam dosyć marzeń o miłości i rzuci się w wir życia towarzyskiego. Bądź uważny Raku, bo wśród tej zabawy możesz poznać kogoś naprawdę wartego Twojej miłości. Nie odmawiaj zaproszeń na randki, uwierz będą dla Ciebie udane.


Anioł Tygodnia - ANIOŁ WSPARCIA- szczególnie w tym tygodniu pomocny samotnym Rakom, bo może Ci Raku otworzyć serce na nową miłość. Związkowym Rakom przyniesie pomoc przy poprawie stabilności relacji.

LEW
Lew będący w związku wraz ze Słońcem na niebie wejdzie w doskonały nastrój, będzie starał się o jak najlepszą relacje w związku tworząc ze swoją drugą połową plany na wakacje. Jedynie co będzie psuć nastrój Lwa to ich wspólny portfel, może się okazać, że wciąż w nim za mało na upragniony urlop gdzieś na wyspie albo choćby nad naszym morzem i znów trzeba wybrać się tylko nad jezioro.
Samotny Lew ruszy na poszukiwania swojej drugiej połowy, a może byś jednak Lwie rozejrzał się wokół, bo obok Ciebie od dawna jest ktoś, kto patrzy na Ciebie maślanym wzrokiem. Zdarza się Lwie, że miłość tuż obok Ciebie a Ty ciągle szukasz, zataczając coraz szczersze kręgi.


Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ GABRIEL- związkowym Lwom pomoże odkryć piękno w dotychczasowej relacji. Samotnym próbuje przekazać cenne informacje o miłości. Pomoże otworzyć Twoje serce.

PANNA

Panny będące w związku spojrzą bardziej krytycznie na siebie, odkryją w sobie to, że już od dawna nie doceniają swego partnera. Zawieszą wszelkie konflikty w związku, będą starały się na nowo odkryć radość życia w ich relacji. Drugiej stronie to się bardzo spodoba. Młode Panny pomyślą o powiększeniu rodziny.
Samotne Panny mogą poznać kogoś z kim łączyć je będzie ta sama wrażliwość i te same potrzeby. Twoja potrzeba Panno dawania i dzielenia się sobą otworzy Ci wszystkie drzwi miłości. Więc nie zamykaj się w czterech ścianach, tylko wyjdź na świat by poznać nowe osoby.


Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRACHU - pozwoli Ci Panno otworzyć twe serce na miłość, pozbyć się lęków i obaw z przeszłości. On mówi Ci, że masz szansę na poznanie prawdziwej miłości tylko nabierz większej pewności siebie i bądź bardziej otwarta.

WAGA
Związkowa Kobieta Waga będzie robić partnerowi wyrzuty o pieniądze, o ich brak lub nadmierne wydawanie. Jednak po kilku konkretnych rozmowach szybko ustalą limit wydatków, stworzą kreatywne plany poprawienia budżetu. Koniec tygodnia przyniesie w ich związku beztroskie relacje.
Samotna Waga może mieć poważny problem w miłości, uda się jej poznać aż dwie osoby do stworzenia poważnego i trwałego związku. Możesz mieć Wago trudność w dokonaniu wyboru w tym kierunku; podjęcia właściwej decyzji, kogo wybrać.


Anioł Tygodnia- ANIOŁ STRÓŻ- obecność tego Anioła pomoże przejść Wagą związkowym trudne i ciężkie dni w ich relacji. Samotnym Wago doda otuchy do właściwych działań.

SKORPION

Osoby spod tego znaku będące w związku mogą być złośliwe wobec swego partnera. Będą naładowane negatywnymi emocjami jak złość, nienawiść, zazdrość i wszystkie te emocje ukierunkują ku swojej połówce. Całe szczęście, że druga strona zachowa spokój i te błyskawice wysłane przez Skorpiona uczynią więcej dymu niż ognia.
Samotny Skorpionie rozważ czy wśród znajomości nawiązanych wcześniej, nie ma naprawdę nikogo, kto nadawałby się z Tobą do trwałego związku. Wiedz, że ktoś od dawna marzy o takiej relacji z Tobą.


Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ MICHAŁ- Anioł ten dla osób w związku pomoże otworzyć serce na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga się odciąć od wszelkich konfliktów i kłótni.

STRZELEC

Strzelce będące w związku nie będą narzekać na atmosferę w relacji. Moc potęgi stabilizacji ich uczucia daje im poczucie bezpieczeństwa, co dla Strzelców jest bardzo ważne. Ten tydzień będzie dla nich doskonale ułożony, wszystko będzie miało swoje miejsce.
Samotne Strzelce będą miały okazję do przeżycia zmysłowej fascynacji, jednak szansę na stworzenie z tą osoba związku są bardzo mizerne. Bycie z kimś, kto ciągle szuka czegoś nowego w swoim życiu, jest trudną sztuką.


Anioł Tygodnia- ANIELSKI PRZEWODNIK- Związkowy Strzelec dzięki temu będzie mógł trafić na silny punkt w życiu, który zbliży relacje. Samotnemu Strzelcowi pomoże trafić na odpowiedniego partnera, uniknąć pomyłki w miłości.

KOZIOROŻEC

Osoby spod tego znaku staną się zaborcze i zazdrosne o partnera jeszcze bardziej choć i tak, to jest ich wada, którą muszą u siebie zwalczać. To jeszcze pogorszy i tak napiętą relację w ich związku. Trzeba w końcu zasiąść do poważnej rozmowy Koziorożcu a nie snuć wizje i domysły rzekomej zdrady partnera.
Samotny Koziorożec skupi się bardziej na pracy niż miłości. Rozmyśla nad zmianami w swoim życiu; ma dosyć ery samotności ale na razie porządkuje przeszłość, pozbywa się wspomnień, wreszcie wie, że trzeba zapomnieć i wejść w nowe życie z nową osobą.


Anioł Tygodnia - TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- pomoże samotnym Koziorożcom bardziej otworzyć się na świat, dzięki czemu uda się im poznać drugą połowę.

WODNIK
Wodnik będący w związku może nadużyć zaufanie swego partnera. Ktoś, kto pojawi się w Twoim życiu przypadkowo wyda Ci się bardziej ciepły i uczuciowy niż Twoja druga połowa. Obdarzysz tę osobę radosnym uśmiechem i znakiem, że może chciałbyś czegoś więcej. No cóż Wodniku, staraj się przynajmniej to zachować w tajemnicy.
Osoby samotne urodzone w znaku Wodnika będą miały za mało wiary w siebie. Staną się oschłe i posępne a nawet nieco nudne, co na pewno nie przysporzy im szczęścia w miłości. A miłość jest już blisko!


Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ- Samotnym Wodnikom wskaże drogę, którą mogą iść by doznać spełnienia w miłości. Związkowym przypomni, że miłość jest jak zdrowie, dlatego trzeba o nią dbać by nigdy nie wygasła.

RYBY
Związkowe Ryby będą starały się umocnić swoją dominację w związku, z reguły to partner decyduje o ważnych sprawach w ich relacji; one ze strachu przed rozstaniem bądź niepotrzebnym konfliktem godzą się na wszystko, a potem milczeniem okazują swoje niezadowolenie. Tylko zastanów się Rybo, czy to dobra taktyka.
Samotne Ryby, te które poznały już kogoś nieco wcześniej, może czekać przyjemna niespodzianka. Okaże się, że nowa relacja całkiem dobrze się rozwija, idzie w dobrym kierunku i nic nie będzie wskazywało na to, że mogłoby się nie udać.


Anioł Tygodnia - ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- dla samotnych Ryb dają sygnał by bardziej się otworzyć na relacje z innymi. Dla Ryb będących w związku pomogą podbudować relację między sobą by stała się bardziej stabilna.

Rozkłady tarota, karty klasyczne i anielskie, miłość, zdrowie i pieniądze oraz inne porady
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz na: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Marietta Figa , Czwartek 04.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
poczekamy zobaczymy
Dodano: 2013-04-05 14:10:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×