Horoskop miłosny 1-7.07.2013

Sprawdź, czy początek wakacji przyniesie Ci prawdziwą miłość!

Horoskop miłosny 1 - 7.07.2013

Horoskop miłosny 1-7.07.2013

BARAN

Barany w związku nie powinny działać zbyt pochopnie, a przed każdym wypowiedzianym zdaniem powinny dać sobie chwile na zastanowienie, bo mogą wprowadzić nerwową atmosferę w partnerstwie. Baranie to dobry czas na wspólną podróż, może ona znacząco poprawić jakość Waszej relacji, zwłaszcza jeśli w ostatnich tygodniach nie mogłeś znaleźć zrozumienia z partnerem. Samotne Barany mogą czuć się rozczarowane znajomościami z tego tygodnia - poznane osoby nie będą spełniać Waszych oczekiwań. Może jeszcze nie nadszedł czas tej właściwej miłości i trzeba jeszcze trochę poszukać, aż znajdziesz tę właściwą osobę.
Anioł Tygodnia - ANIELSKI PRZEWODNIK - Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Pojawia się również moment, w którym dochodzi do ujawnienia prawdy, co partner naprawdę do Ciebie czuje.
KARTA CYGAŃSKA – NADZIEJA - nierealnie patrzysz na problem!

BYK

Byki będące w związku czeka dobry tydzień, który przyniesie bezproblemową relację z partnerem. Będziecie cieszyć się dojrzałością emocjonalną między Wami, na nowo zafascynujecie się sobą wzajemnie a taka bliskość u młodych Byków może zaowocować potomstwem! Samotne Byki czeka poznanie osoby, która będzie chciała nimi manipulować, bądź wykorzystać jednak nie w sensie materialnym. W przypadku tej znajomości miej oczy szeroko otwarte i zaufaj swojej intuicji, bowiem ona ci słusznie podpowie jakie zamiary ma ta osoba.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRÓŻ - Osoby samotne mają szansę aby przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.
KARTA CYGAŃSKA - FAŁSZ - „nie kupuj kota w worku” !

BLIŹNIAK

Bliźniaki w związku będą bardzo radosne, gdyż Ty i partner wybieracie się we wspólną podróż, na którą już czekasz tak wiele miesięcy i nic nic jest w stanie zmącić Twego dobrego nastroju. W tym tygodniu razem z drugą połową będziecie cieszyć się zarówno z małych rzeczy, jak i z tych wielkich. Samotne Bliźniaki będą tęsknić za miłością i jest to możliwe, że ją spotykasz, ale tylko wtedy jeśli nie zboczysz z kursu. Czeka Cię nagroda w postaci spełnionych marzeń.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ UZDROWIENIA - Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić, a Ty na nowo okryjesz spełnienie w miłości i szczęściu.
KARTA CYGAŃSKA - LIST - Oświadczyny!

RAK

Raki będące w związku czeka burzliwa atmosfera. Partner może Cie urazić, a nawet obrazić i niestety trudno Ci potem będzie wybaczyć, bo słowa mogą być zbyt bolesne. Twój partner w tym tygodniu będzie wyjątkowo szukał okazji do zwady tylko dlatego, żeby móc przeżyć namiętną przygodę z osobą nowo poznaną! Samotny Rak może mieć okazje do podróży, więc nie wykręcaj się brakiem czasu lub innymi przeszkodami, jest szansa, że w czasie tego wyjazdu poznasz kogoś, kto naprawdę Cię zauroczy. I to nie tylko na czas lata, ale na dłużej.
Anioł Tygodnia - TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę!
KARTA CYGAŃSKA - OSOBA URZĘDOWA - Bądź odważny!

LEW

Lwy będące w związku czeka rozłąka z partnerem, którą mogą przeżywać bardzo boleśnie, ponieważ Lwie nie jasno widzisz przyszłość Waszego związku. Odejście od czegoś, co wydawało się trwałe, jest na pewno trudne, ale łatwiej będzie podjąć drogę w przyszłości jeśli zrozumiemy, że zostając w złym związku kopiemy sobie własny grób. Samotny Lew będzie pełen życia i energii, będzie realizował swe pragnienia o miłości. Na jego drodze stanie osoba, którą on zechce zachwycić i która bardzo pobudzi go do działania. Jeśli chcesz zdobyć serce tej osoby, to Lwie bądź sobą!
Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.
KARTA CYGAŃSKA - MIŁOŚĆ - Otwórz się na nowe uczucie!

PANNA

Panny będą przeżywać okres wzajemnego zaufania i harmonii. Związki zwłaszcza te, które są już rodziną będą wyjątkowo zgodne, wspólnie z partnerem będziecie realizować zadania, które już dawno były zaplanowane. To dobry moment na ważne życiowe deklaracje bądź decyzje! Samotne Panny czeka wiele nowych znajomości ale to Ty Panno instynktownie musisz wyczuć, która z nowych relacji może być ważna a która tylko przelotna. Jest w Tobie pragnienie przeżycia romantycznej miłości ale jeśli dokonasz złego wyboru miłość stanie się tylko przygodą.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY - Obecność Anioła Siły jest również sygnałem dla osób samotnych – brakuje im odwagi, śmiałości i pewności siebie, aby otworzyć się na poznanie idealnego partnera
KARTA CYGAŃSKA - PODRÓŻ - możesz zaprzepaścić szanse, które się pojawiły!

WAGA

Osoby spod tego znaku które są w związku mogą zdecydować się na zmianę partnera ufając, że los będzie im sprzyjał. Może i towarzyszyć Ci optymizm Wago myśląc, że relacja rozwiąże się sama, jednak nie unikniesz kłopotliwej sytuacji związanej z rozstaniem, bo może się okazać, że druga strona wcale tego nie chce i sytuacja stanie się naprawdę niewygodna. Samotne Wagi czeka otwarta walka z przeciwnikiem do serca osoby, która już dawno wpadła Ci w oko, jednak naprawdę nie wiele uczyniłeś by być z tą osobą i nadejdzie czas, że trzeba będzie zwalczyć o szczęście, inaczej okazja trwałego związku przejedzie ci koło nosa.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ WSPARCIA - Najwyraźniej ostatni okres mógł być dla ciebie dość wyczerpujący, ale nie martw się – pomoc już nadeszła.
KARTA CYGAŃSKA - WDOWA - będziesz próbował realizować coś nowego!

SKORPION

Skorpiony będące w związku czeka trudny tydzień. Mogą pojawić się łzy i cierpienie. Jednak mocne przeżycia między Wami tak naprawdę będą dla Was pomocne, nie tylko przyczynią się do zmian w was samych, ale ponowne scalą nadszarpnięty związek. Samotne Skorpiony powinny być bardziej otwarte w nawiązywaniu nowych znajomości. Wystarczająco długo czekasz już na miłość i czas wyruszyć na jej poszukiwania. Przy odrobienie zapału do walki, drobnych podstępów, zręczności, inteligencji i sprytu możecie wpaść na interesujący pomysł jak zdobyć czyjeś serce tylko dla siebie.
Anioł Tygodnia – ANIOŁ STRACHU - W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać!
KARTA CYGAŃSKA - STRATA - pomyśl, może źle zorganizowałeś sobie życie!

STRZELEC

Strzelce będące w związku czeka okres pogodnego i serdecznego nastroju w relacji. Ty i Twój partner będzie postrzegać swoje uczucia jako coś naprawdę wyjątkowego. Jest też szansa, że podejmiecie decyzje o krótkim wypoczynku co jeszcze umocni Wasz związek. Samotne Strzelce będą miały poczucie przemijania czasu, może im się wydawać, że najlepsze chwile miłości mają już za sobą i już nie spotka ich nic dobrego. Jednak Strzelcu to tylko złudzenie, bo tak naprawdę kończysz pewien etap swego życia i rozpoczynasz nowy.
Anioł Tygodnia - ANIOŁY WŚRÓD LUDZI - Karta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera czy partnerki!
KARTA CYGAŃSKA - ZAZDROŚĆ - silne emocje przy Tobie, może pojawić się niemożność przełamania oporu!

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku zwłaszcza w takim, który rozpoczął się całkiem niedawno, będą czuć się bezpiecznie i na swoim miejscu. Będziesz świadomym tego Koziorożcu, że dokonałeś właściwego wyboru partnera, a to za sprawą głębokiego zaufania jakie się pojawi między Wami. Samotne Koziorożce mogą poznać osobę, która z jednej strony będzie zapewniać Cię o chęci związania się z Tobą na stałe, z drugiej strony w dalszej przyszłości może okazać się, że partner ucieknie w świat i zostawi bez słowa wyjaśnienia. Znajomość może okazać się gorszą pomyłką.
Anioł Tygodnia – ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!
KARTA CYGAŃSKA - DUŻE PIENIĄDZE - czekają Cię dobre wiadomości i bogaty partner!

WODNIK

Wodniki będące w związku mogą być niezbyt uczciwe wobec swego partnera. Niestety Twoja druga połowa będzie wyjątkowo czujna i towarzyszyć będzie jej przeczucie zdrady z Twojej strony. Zastanów się czy warto ryzykować coś trwałego dla chwili przyjemności. Samotne Wodniki czeka okres zatracenia się w uciechach jakie niesie życie. Jednak bądź czujny bo w czasie tych lekkomyślnych zabaw możesz przegapić szanse na prawdziwe uczucie.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ MIŁOŚCI - Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą!
KARTA CYGAŃSKA - KOCHANEK - Przyjrzyj się, być może on/a jest blisko!

RYBY

Osoby spod tego znaku będące w stałym związku mogą czuć się zaniedbane i opuszczone. Będziesz mieć poczucie, że partner nie ma do Ciebie takiego zainteresowania jak dawniej, i że nie ma już miłości z jego strony. Jednak zalecane jest u Ciebie Rybo przeczekanie tego trudnego czasu niż podejmowanie jakichkolwiek działań. Dobre relacje niedługo powrócą! Samotne Ryby będą dobrze czuć się w swojej samotności, nie będzie im spieszno wchodzić w relacje z kimś, do kogo tak naprawdę nie są przekonane, a być w związku tylko po to, żeby nie być samotnym to nie jest argument do podjęcia decyzji o wejściu w relacje.
Anioł Tygodnia - ANIOŁ NAWRÓCENIA - Obecność tego anioła może świadczyć o dawnej nieszczęśliwej miłości. Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerek. 
KARTA CYGAŃSKA - MAŁE PIENIĄDZE - może nie doceniasz tej osoby!Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 01.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×