Horoskop miłosny 01.09 - 07.09.2014

Za oknem trochę chłodniej... teraz już nie słoneczne promienie będą naszym wybawcą... a jak nie one, to może jakaś ciepła dusza? Co jest nam zapisane w gwiazdach?

Horoskop miłosny 01.09 - 07.09.2014

Horoskop miłosny 01.09 - 07.09.2014BARAN
Baran będący w związku będzie miał okazję wyjechać z partnerem w odległe miejsce. Będzie to bardzo udany wyjazd, gdyż czekają Was chwile namiętności, szaleństw i romantycznych wzruszeń.
Baran bez pary pozna osobę, z którą zapragnie dzielić życie na dobre i na złe. Nowa miłość będzie jednak wymagała czasu  ̶ niech Cię to nie zniechęci do rozwijania znajomości. To dobry tydzień, żeby spędzić czas na łonie natury, w gronie przyjaciół, dzięki czemu poprawi się Twoje samopoczucie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA  ̶  Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku.

BYK
To czas, kiedy Ty i Twój partner będziecie nadrabiali wakacyjną rozłąkę. Wybranek Twego serca większość lata spędził na wyjazdach służbowych, a ty nudziłaś się w długie, samotne letnie wieczory. Teraz Twoja druga połówka zechce Ci to wynagrodzić.
Samotny Byk spotka na swojej drodze osobę, która bardzo przypadnie mu do gustu  ̶tak bardzo, że zapomnisz o subtelności w swoich działaniach, co Ci się rzadko zdarza, i z tego powodu możesz spłoszyć obiekt swoich westchnień.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA  ̶  Anioły Złotego Promienia pomagają rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

BLIŹNIAK

Pod wypływem nowych wydarzeń Twoje kryteria dotyczące uczuć i wspólnej przyszłości ulegną zmianie. Nie będzie Cię już zadowalać niepewna, mglista przyszłość. Chcesz otwartości i stabilizacji. Ważna jest dla Ciebie głębia uczuć i oddanie.
Bliźniak bez pary odzyska reputację i werwę  ̶ w iście bohaterskim stylu zawalczysz o swoje marzenia i ukochanego, który od dawna grzeje miejsce w Twoim sercu. Choć on nadal nie zwraca na Ciebie uwagi, tym razem Twoje działania okażą się bardzo skuteczne.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ STRÓŻ  ̶Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy.

RAK
Wrześniowe randki zapowiadają się bardzo namiętnie, co oczywiście nie pozostanie bez wpływu na Twoją urodę  ̶Twoi przyjaciele będą widzieć w Tobieosobę, która kwitnie, a świat stoi przed nią otworem. Będziesz dosłownie promienieć.
Samotny Rak może nie mieć zbyt wiele szczęścia w miłości. Owszem, pojawi się dość przystojny obiekt, ale tylko jego „opakowanie” będzie piękne  ̶wnętrze już na pierwsze randce okaże się nieciekawe. Podczas spotkania wytknie Ci każdy błąd, a w dodatku wyolbrzymi Twoje zaniedbania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA  ̶  Jeżeli jesteś osobą samotną, pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

LEW
To lato sprowadziło Cię na ziemię  ̶wprawdzie nic złego się nie stało, ale wspólny wyjazd, o którym tak bardzo marzyłaś, pozostał niezrealizowany. Będziesz się teraz zastanawiać nad przyszłością swojego związku, bo bycie ze sobą, a jakby obok siebie wcale Cię już nie cieszy.
Samotny Lew może liczyć na uczucia, które spadną na niego jak grom z jasnego nieba. Przypadkowo poznana osoba wzbudzi w Tobie silne emocje, na dodatek znajomość szybko nabierze tempa i żywiołowości.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ UZDROWIENIA  ̶  Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

PANNA
Panny będące w związku małżeńskim czeka trudny moment. Zdecydowanie nie będzie kolorowo  od początku tygodnia przeżywać będziecie trudne chwile, a zachowania partnera będą Cię irytować. Druga połowa tygodnia przyniesie szansę na dogadanie się.
Panna bez pary, która już od jakiegoś czas prowadzi konwersacje, wreszcie zdecyduje się na spotkanie. Owszem, będzie miłe i udane, ale uważaj, możesz nie być w stanie obiektywnie ocenić sytuacji i spojrzysz na przyszłego partnera przez różowe okulary.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ PIĘKNA  ̶  Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.

WAGA
W tym tygodniu uświadomisz sobie siłę uczuć w Twoim związku. Zrozumiesz, co jest dla Ciebie ważne i co daje Ci partner  ̶ prawdziwą przyjaźń, troskę, poczucie bezpieczeństwa i pożądanie. To czas, kiedy odkryjesz, że jesteś na właściwym miejscu i z właściwą osobą.
Waga bez pary powinna bacznie się rozglądać  ̶  w Twoim otoczeniu już na początku tygodnia pojawi się osoba, która okaże się Twoim spełnieniem marzeń. Jest jednak mały haczyk  ̶poznanie owego kandydata będzie zależało od Twojej inicjatywy.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ CHAMUEL  ̶  Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

SKORPION
To czas, kiedy pojawi się u Ciebie więcej obowiązków związanych z Twoimi pociechami, z tego też powodu nie będziesz miała zbyt wiele czasu dla swojej miłości. Doba będzie dla Ciebie za krótka, a Twój partner będzie marudził i prowokowałspory między Wami.
Skorpion bez pary nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać się w dobrym towarzystwie i nawiązać interesujące znajomości. Pojawi się nawet szansa na miłość, jeśli powstrzymasz się przed stawianiem ewentualnym kandydatom zbyt wysokich wymagań.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO  ̶ Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że Los pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, dzięki któremuuda Ci się w przyszłości stworzyć udany i odpowiedzialny związek.

STRZELEC
Żeby nauczyć się kochać drugą osobę, trzeba najpierw pokochać siebie, a z tym nie jest u Ciebie najlepiej. W sposób widoczny odbija się to na Twoim związku. Wydaje Ci się, że partner nie spełnia Twoich oczekiwań i masz ciągłe żale i pretensje. A może sama siebie zawiodłaś i przenosisz teraz złość na partnera? Nie zapomnijcie o krótkim odpoczynku na łonie natury.
Jeśli do tej pory nie znalazłaś swojej drugiej połówki, to zamiast skupiać się na tym, kiedy wreszcie kogoś znajdziesz, może pomyślisz, co zmienić w swoim wyglądzie? Metamorfoza doda Ci uroku i pewności siebie.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ URIEL  ̶  Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

KOZIOROŻEC
Przed Tobą czas, kiedy okaże się, jak bardzo bliska jest Wasza relacja.Niewykluczone, że wybranek Twego serca będzie potrzebował Twojej pomocy w bardzo ważnej sprawie i chętnie przejmiesz inicjatywę, ale gdy w grę wejdą pieniądze, dobrze się zastanów, czy branie na siebie jego zobowiązań finansowych jest oznaką miłości.
Samotne Koziorożce raczej nie będą miały ochoty na miłosne igraszki  ̶wieczory spędzą w domu z przyjaciółmi i odrzucą zaproszenia na randki. Jeśli to sytuacja chwilowa, to nie ma się czym martwić. Jeśli jednak potrwa dłużej, pomyśl, jak to zmienić.
ANIOŁ TYGODNIA:ANIOŁY FIOLETOWEGO PŁOMIENIA  ̶Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku.

WODNIK
Wodniki będące w związku będą cieszyć się wspaniałą atmosferą w relacji z partnerem  ̶ciekawe pomysły urozmaicą Wasze życie, wzmocnią łączącą Was wieź i wzniecą na nowo pożądanie. To będzie naprawdę udany tydzień.
Samotny Wodnik nie powinien teraz liczyć na miłość od pierwszego wejrzenia. Uczucia, które z czasem się narodzą, zaczną się od przyjaźni. Nie zabraknie w tym tygodniu licznych spotkań towarzyskich, nie myśl więc o samotności, tylko dobrej zabawie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA  ̶Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że brakuje im bliskości w relacji z partnerem.

RYBY
Ten tydzień niesie wiele spokoju. Jeśli miałaś wcześniej kłopoty z dochowaniem wierności, staniesz się teraz istnym ucieleśnieniem wszelkich cnót, gdyż Twoje uczucia wobec partnera charakteryzować będzie głębia.
Samotne Ryby zakochane bez wzajemności powinny przemyśleć swoją sytuację. Twierdzisz, że Los się do Ciebie nie uśmiecha, ale może sama blokujesz swoje szanse na miłość, skupiając myśli na kimś, kto ich nie chce.
ANIOŁ TYGODNIA:ARCHANIOŁ RAFAŁ  ̶  Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 01.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×