Horoskop miłosny 01.12 - 07.12.2014

Przed nami nowy miesiąc. Czy przyniesie on zmiany w sferze uczuć? Sprawdźcie!

Horoskop miłosny 01.12 - 07.12.2014

Horoskop miłosny 01.12 - 07.12.2014


BARAN

Związałaś się z osobą, która nie zawsze bierze pod uwagę Twoją niezależność. Uważasz, że pewne zachowania i plany partnera zmuszają Cię do działania w określonym kierunku i może nie jest to zła droga, ale złości Cię to, że Twoja połowa nie pyta Cię o zdanie, wybierając trasę dla Waszej relacji.
Samotny Baran przypomni sobie osobę, która dawno temu zawróciła mu w głowie i teraz znów zechcesz nawiązać z nią bliską relację. Nie wiesz tylko, że ta osoba dawno już żyje swoim życiem.
Może czas zapomnieć o przeszłości i iść ku nowemu.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Najwyraźniej w Twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje.


BYK
Mimo, że nadszedł trudny czas dla Twego związku, kryzys nie potrwał długo. Wspólna weekendowa wycieczka na krótko za miasto rozładowała całe napięcie, jakie było między Wami. Zaczęliście okazywać sobie więcej zrozumienia i Wasze partnerstwo powoli rozkwita na nowo.
Nie lubisz już swojej samotności, dlatego też otworzyłaś się na nowe pomysły znalezienia w swoim życiu miłości – choć boisz się początkowych trudności, wiesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a osoba, którą poznasz niedługo, ma wysokie wymagania.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.


BLIŹNIAK
W związku nastąpi ożywienie uczuć – od swojej drugiej połowy usłyszysz wiele miłych słów i wzruszających komplementów, dzięki czemu odzyskasz wiarę w miłość między Wami. Teraz zamiast myśleć o rozstaniu, skupisz się na swoim rozwoju i karierze. Wiara w siebie i akceptacja swego losu przyniosła efekty.
Samotny Bliźniak raczej nie może w tym tygodniu oczekiwać spektakularnych zmian w miłości. Czeka Cię co najwyżej kilka niewinnych flirtów, jednak to także Cię ucieszy, gdyż to, na co teraz masz ochotę, to robienie czegoś tylko dla siebie. Nie masz ochoty na stabilny związek.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL – Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.


RAK

To czas, kiedy Ty i Twoja połowa będziecie ze sobą naprawdę blisko, padną miłe komplementy, czułe wyznania, a może i nawet poważne deklaracje. To dobry moment, żeby zapomnieć o przeszłości i już o niej nie wspominać, a będzie Wam się coraz lepiej układać. Ciesz się radośnie każdą chwilą między Wami.
Rak bez pary nie będzie narzekać na brak zainteresowania. To wyjątkowy tydzień, gdzie będziesz w magiczny sposób przyciągać do siebie płeć przeciwną, wykorzystaj ten moment, gdyż jedna z nowych powierzchownych jeszcze znajomości ma szanse przerodzić się w trwały związek.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ UZDROWIENIA – Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.


LEW


Jesteś znudzona związkiem, jednak zamiast myśleć o odejściu, otwórz się na nowe emocjonalne doznania ze swoim partnerem. Możesz wprowadzić powiew świeżości do Waszego związku – pomyśl więcej o tym, co możecie robić wspólnie, jakieś hobby, pasje. Naucz się rozpoznawać prawdziwe piękno między Wami. Nabierz dystansu do siebie i do życia.
Samotny Lew zamiast siedzieć w czterech ścianach, powinien pomyśleć o wypadach wieczornych do miasta. Odprężona oraz oderwana od codziennych problemów będziesz miała okazję niejednemu mężczyźnie pokazać się z zupełnie z innej strony.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ – Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.


PANNA

Panny będące w związku czeka próba uczuć – niestety od dawana nie żywisz zbyt bliskiego przywiązania do osoby, z którą tworzysz związek i możesz ją zaskoczyć odejściem w chwili, gdy on będzie Cię najbardziej potrzebować. W Waszej relacji może pojawić się zdrada z Twojej strony, jednak szybko wrócisz, gdyż uznasz opuszczą przystań za najpewniejsze miejsce.
Spotykasz na swojej drodze wielu niezwykłych ludzi, a jednak nie udaje Ci się znaleźć tej właściwej. To tylko z jednego powodu – nie robisz nic, by otworzyć się na miłość. Uważasz, że kieruje nią przeznaczenie i właściwa Ci osoba sama Cię znajdzie. Jeśli Twoje serce jest spragnione uczucia – po prostu kochaj.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


WAGA

To świetny tydzień na poprawienie relacji z partnerem – Twój umysł będzie jasny i otwarty, a Ty znajdziesz przy odrobinie zaangażowania logiczne i błyskotliwe rozwiązania Waszych problemów, zwłaszcza finansowych, gdyż Twoja połowa, poddała się złym myślom. Jego zdaniem lepiej nie robić nic i tym samym uciec od odpowiedzialności.
Samotna Waga na swojej drodze spotka człowieka, z którym będzie miała szansę stworzyć stały i odpowiedzialny związek. Ta osoba tak jak Ty nie pragnie namiętności, a stałego, solidnego i wytrwałego przytulnego gniazdka dla dwojga.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA – Dla osób, które są obecnie w związku, obecność tych Aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość.


SKORPION

Sytuacja, która pojawiła się w Twoim związku, nie jest łatwa. Swoją drugą połowę obdarzasz głęboką miłością, ale pojawił się ktoś jeszcze, kogo darzysz szczerym uczuciem przyjaźni i widać, iż często zastanawiasz się, który z nich jest dla Ciebie ważniejszy.
Nowo poznana osoba może i zauroczy Twoje serce, samotny Skorpionie, ale zanim oddasz się w całości, przyjrzyj się jej bliżej – może się okazać, że to ktoś o mrocznej, złożonej duszy, kto tylko pozornie pokazuje, że szuka trwałego ciepłego związku.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI – Obecność Anioła Miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi w powietrzu.


STRZELEC


W związku wystartujesz z nowymi pomysłami, by ponownie ożywić uczucia między Wami, jednak cokolwiek robisz, przynosi to poprawę, ale na krótką metę. Jeśli tak dalej pójdzie, to wiesz, że Wasze partnerstwo nie ma szans na kontynuację w następnych latach.
Nie bój się roztaczać mocy powodzenia – jeśli jesteś samotnym Strzelcem, odczujesz magiczne przyciąganie płci przeciwnej. Tydzień zapowiada się lekko i beztrosko, a randki okażą się bardziej interesujące, niż się spodziewałaś.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ STRÓŻ – Osoby samotne mają szansę przezwyciężyć swoją niemoc oraz uwolnić się od lęków i nieśmiałości, gdyż Anioł Stróż dodaje im wsparcia i otuchy do działania.


KOZIOROŻEC


Możesz, Koziorożcu, zaskoczyć wszystkich swoją postawą, zwłaszcza swoją drugą połowę – podejmiesz ważne decyzje i zechcesz je zrealizować jak najszybciej, zanim się wycofasz. Te ważne deklaracje wprowadzą poważne zmiany w Waszym związku, ale Twój partner na te zmiany czeka już od dawna i teraz sprawisz mu niespodziankę.
Koziorożce bez pary będą nieco zasmucone swoją sytuacją – widać, że bardzo pragniesz miłości, drugiej połowy, a kolejny tydzień niczego nie zmieni. Samotność zaczyna Cię uwierać, ale zamiast spędzać czas w domu, wyjdź do towarzystwa.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Jeżeli w dalszym ciągu jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że czas pozwolił Ci zdobyć cenne doświadczenie, tak, aby w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.


WODNIK

Drobne przykrości w związku Was nie ominą, ale tym razem Ty pierwsza wyciągniesz rękę do zgody. Wzajemne niesnaski szybko miną i dalej będziesz spokojnie kontynuować podjęte działania polegające na podniesieniu standardu Waszego związku.
To tydzień, kiedy będziesz miała w sobie mnóstwo energii, a to sprawi, że ktoś, kogo znasz tylko z widzenia, nabierze odwagi i zaprosi Cię na romantyczną randkę. Będzie radośnie i bezpiecznie, a wybranek okaże się nie tylko przystojny, ale także niezwykle uprzejmy i życzliwy – tylko się nie zakochaj za szybko.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci otuchy i wsparcia, otwierając jednocześnie Twoje serce na spełnienie i bezwarunkową miłość. Pomaga on również ożywić Twój obecny związek.


RYBY

Zebraliście dużo negatywnych doświadczeń w Waszym związku, a nadal poprawnie nie potraficie ocenić siebie i własnych potrzeb. Być może winą tego jest egoistyczne podejście każdego z Was, a może nieumiejętność skoncentrowania się na konkretnej sprawie. Jednak uda Wam się złagodzić konflikt i doprowadzić do zgody.
Ryba bez pary pozna interesującą osobę, jednak po pierwszej randce Twoje zauroczenie osłabnie i stanie się wątpliwe,czy ogóle masz ochotę na kolejną randkę. Jeśli nie, nie rób niepotrzebnej nadziei drugiej stronie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Obecność tego Anioła wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku.Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/

Zobaczcie także:Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×