Horoskop miłosny 10-16.06!

Sprawdź, czy spotkasz w tym tygodniu miłość swojego życia!

Horoskop miłosny 10-16.06!

Horoskop miłosny 10-16.06!BARAN
Barany będące w związku czeka udany tydzień, ty i twój partner na nowo odkryjecie silne uczucia emocjonalne względem siebie, zdasz sobie Baranie sprawę ze zobowiązań jakie niesie ze sobą każdy związek. Ogólnie będzie Cię cechować pragnienie bycia ze swoja drugą połową.
Samotne Barany będą miały okazje do poznania kogoś, kto wzbudzi w nich silny pociąg fizyczny, namiętność, wzbudzi w Tobie emocje które tłumisz od dawna. Ta znajomość może się gwałtownie rozwinąć ale równie nagle zakończyć.

Anioł Tygodnia - ANIOŁY BIAŁEGO PROMIENIA- Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

BYK
Osoby spod tego znaku będące w związku mogą w tym tygodniu posmakować powiew niewierność. Twój partner łatwo się zakochuje ale tak naprawdę dobrze się czuje w wolnym związku, które są do niego idealne by stworzyć w partnerstwie bogatą osobowość. Może Twój partner ma racje od dłuższego czasu wkradła się nuda w Waszą relacje. Czas przejąć inicjatywę.
Samotny Byk może w towarzystwie spotkać na swojej drodze kogoś, kto bardzo pięknie i rozważnie opowiada o życiu. Zauroczysz się Byku ale po bliższym poznaniu może się okazać, że nie da się stworzyć intymnej relacji z tą osobą, bo tkwią w niej zahamowanie seksualne, które są zakorzenione gdzieś głęboko.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów.


BLIŹNIAK
Bliźniak będący w związku może się przekonać, że jego relacja jest tak naprawdę powierzchowna i nie trwała, że Ty i partner tworzycie układ na zasadzie gry miłosnej. To czas kiedy, kiedy musisz sobie uświadomić, że tak naprawdę Ty sam nie jesteś zdecydowany na trwały związek i nie zrezygnujesz ze swojej wolności.
Samotny Bliźniak ma szanse na poznanie kogoś, z kim relacja będzie trwała i stabilna. Nie zaszywaj się w domu bliźniaku, korzystaj z zaproszeń, sam też wypełnij sobie intensywny plan zajęć. W tym tygodniu miłość jest blisko Ciebie.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ CHAMUEL- Anioły najwyraźniej Ci sprzyjają, gdyż karta Archanioła Chamuela oznacza powodzenie i spełnienie w miłości.

RAK
Raki w związku będzie w tym tygodniu niepokoić intuicja i przeczucia. Masz obawy, że partner wyjeżdżając w delegacje może nie być ci wierny, a niewinne kłamstwo może tylko potwierdzać jego winę. Jednak, jeśli przed wyjazdem porozmawiasz z partnerem o Twoim przeczuciu można mieć nadzieje, że Twoja połowa dotrzyma obietnicy.
Samotne Raki mogą dręczyć marzenia przeżycia romantycznej miłości lub wielkiej przygody niestety na ich drodze stanie osoba, która bywa trudna we współżyciu i może im ofiarować co najwyżej nie jasną i nie pewna relacje i już na wstępie trzeba będzie Raku dokonać wyboru pomiędzy rozsądkiem a uczuciem.
Anioł Tygodnia- ANIOŁ ŚWIATŁA- Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.


LEW
Lwy będące w związku staną się w tym tygodniu bardziej wymagające wobec partnera, posypie się lawina zarzutów i pretensji o niespełnione deklaracje i obietnice a ta sytuacja może prowadzić tylko do chłodu uczuć w partnerstwie. Jednak Lwie starannie zanalizuj całą relacje i odpowiedz sobie na pytanie czy, aby Ty też nie jesteś temu winny? Przecież Ty sam często bywasz nie słowny.
Samotne Lwy w plenerze mogą poznać osobę która bardzo przypadnie im do gustu, spełni ich oczekiwania wobec przyszłego partnera, który powinien dbać o dom i rodzinę. Jeśli jednak narzucisz sobie izolacje od świata, Twoje działania przy szukaniu miłości nie będą skuteczne.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ MICHAŁ- Jeżeli nadal jesteś samotny/a, to obecność Archanioł Michała dodaje Ci odwagi w znalezieniu nowej miłości. Odcina Cię od wszelkich lęków, które blokują Cię przed poznaniem partnera/partnerki.

PANNA
Osoby spod tego znaku będące w partnerstwie mogą mieć wrażenie, że ich związek sprawia, że jednocześnie czują się szczęśliwi i nieszczęśliwi. Twoja relacja jest tworzona na zasadzie wzlotów i upadków a Ty Panno wiesz, że nie dajesz się do relacji której towarzysz huśtawka uczuć. Teraz jest dobry czas by podjąć decyzje i dokonać wyboru co do Twojej dalszej przyszłości.
Samotna Panna która nie dawno odkryła w sobie nowy talent, doznała żywiołowego entuzjazmu i chęci rozwoju zainteresowań oraz zapisała się na kurs lub warsztaty ma szanse poznać w takich okolicznościach kogoś, z kim znajdzie wiele wspólnych cech i wzajemne rozumienie siebie.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ SIŁY- Pojawienie się tego Anioła pokazuje, że nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Nie możesz się jednak poddawać – uwierz w siebie i w swojego partnera.

WAGA
Wagi będące w związku poczują uczuciowa dominację nad partnerem oraz chęć przeżycia namiętnej przygody z własną połową w wyniku czego zorganizują udany wyjazd tylko we dwoje. Młode Wagi zdeklarują się, w związkach pojawią się oświadczyny, propozycje wspólnego zamieszkania, powiększenia rodziny.
Samotne Wagi czeka czas rozmyślań, rozważań, od dawna Wago widzisz niejasno swoją drogę wiodącą w przyszłość i będziesz próbowała zrozumieć, czemu od taka dawna nie udaje Ci się stworzyć bliższej relacji.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- Wagi będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. Samotne nie muszą natomiast zamartwiać się swoją samotnością, gdyż znajdą drogę do poznania partnera/partnerki.

SKORPION
Skorpiony które tworzą związki od niedawna odkryją w swojej relacji przeczucie, że niesie ona dobre rokowania na przyszłość. Konflikty, które jakiś czas temu zachwiały przyszłością relacji uległy załagodzeniu i teraz ich partnerstwo zmierza drogą harmonii i nie zmąconego spokoju.
Samotne Skorpiony czeka czas intensywnego szukania miłości, cechować Was będzie popędliwość i konieczność bycia z kimś. Jednak takie działania z reguły przynoszą gorzkie rozczarowanie bo możemy uwikłać się w relacje która nie zaspokoi Twoich potrzeb w związku.

Anioł Tygodnia – ANIOŁ SZCZĘŚCIA - W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Pojawiła się sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę, jednak obecność tego Anioła świadczy o pomyślnym zakończeniu wszelkich trudności i problemów miłosnych


STRZELEC
Strzelec będący w związku zapragnie z zapałem służyć swojej drugiej połowie, spełniać jej zachcianki, pragnienia, okazywać miłość, zadziwiać i na nowo pobudzić świeżość uczuć między Wami. Tylko czy robisz to Strzelcu z potrzeby serca, czy czujesz się winny bo zdarzyło Ci się „ coś przeskrobać”?.
Samotny Strzelec pozna osobę która pragnie zbudować solidny i wyrwały związek, jednak nie jest to osoba która pragnie namiętność w związku i po bliższym poznaniu może się okazać, że Wasze życiowe priorytety są zupełnie odmienne.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ STRACHU- W Twoim życiu jest za dużo lęków i strachu, aby otworzyć się na prawdziwą miłość. Najwyraźniej czasem za dużo myślisz, zamiast po prostu działać

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku mogą zawinić wobec swego partnera decydując się na przelotny flirt który zakończy się zdradą. Dla Ciebie to nie będzie miało większego znaczenia, jednak twój partner może być rozczarowany Twoją postawą wobec jego uczuć i niestety zadecydować zakończeniu związku.
Samotne Koziorożce mogą poznać kogoś zupełnie przypadkowo, jednak ta znajomość okaże się mieć większe znaczenie niż początkowo Ci się będzie wydawało, w przyszłości może zaowocować miłością. Wasze serca nagle zaczną bić mocniej do siebie a Wy zapragniecie wzajemnej bliskości..

Anioł Tygodnia – ANIOŁ WSPARCIA- Samotnym. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie pomogą otworzyć serce na nową miłość.

WODNIK
Wodnik będący w związku odsunie się emocjonalnie od swego partnera. Nie podejmiesz walki o uczucia, pozwolisz na ich wypalenie. Taka obojętna postawa może prowadzić tylko do rozstania. Jednak mniej Wodniku to na uwadze, że powrotu już nie będzie, może więc warto wyjść z inicjatywą odnowienia namiętności i uczuć między Wami.
Samotny Wodnik zostanie rzucony na pastwę namiętność, odurzy go świat zmysłow i fatastyczne wizje przyszłosci, jednak gdy fanfary przestaną grać zostanie tylko bolesne rozczarowanie i poczucie wykorzystania.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ UZDROWIENIA- Dla osób będących w niepewnym związku pojawia się nadzieja na jego ponowne odbudowanie.

RYBY
Dla Ryb będących związku zapowiada się trudny tydzień, może czekać Was odejście partnera. Niestety ta droga do wolności nie będzie dla Ciebie prosta, gdyż nie jesteś na nią przygotowany i nie rozpoznasz, że mimo porzucenia to dla Ciebie dobry start w przyszłość. Twój związek od dawna przynosił Ci tylko poniżenie i gniew, jednak ciągle miałaś nadzieje, ze uda Ci się go odbudować.
Samotne Ryby mogą dokonać wyboru partnera/ki bez przemyślenia, decydując się na związek z kimś z kim dzieli Cie duża różnica wieku bądź w wykształceniu jednak w w takich związkach zdarzają się cuda bo nie ma w nich miejsca na nudę czy obojętność.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ GABRIEL- Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek!

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 10.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
zulka
Jeśli interesuje Cię szczegółowy horoskop na cały rok 2013 zapraszam na portal http://www.astrokamera.pl/.
Dodano: 2013-06-14 10:34:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×