Horoskop miłosny: 12.01. - 18.01.2015

Sprawdźcie, czy w najbliższych dniach coś się zmieni w waszym życiu uczuciowym. Może być ciekawie.

horoskop miłosny


BARAN

Tydzień pod znakiem spokoju, będziesz sentymentalnie wspominać ostatni długi weekend spędzony na wyjeździe. Wieczory spędzicie na oglądaniu zdjęć i filmów ze wspólnych wypadów. Taka sytuacja poprawi Wasze relacje, umocni uczucia, a także obudzi namiętność, która nieco zbladła w natłoku codziennych spraw.
Dla samotnego Barana to czas refleksji - będziesz się zastanawiać nad swoim życiem, byłymi partnerami, ich rolą w Twoim życiu, ale to nie będzie dla Ciebie dobre. Takie nierealne rozpamiętywanie przeszłości wywoła tylko chandrę. Pomyśl o nowych pomysłach na życie miłosne.
ANIOŁ  TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

BYK

To czas, kiedy zakończą się  zawirowania miłosne i zniknie niepewność co do Twoich uczuć i uczuć partnera. Teraz Wasza relacja ułoży się o wiele pomyślniej, a rozwój duchowy w związku przejdzie na wyższy poziom. Pojawi się wzajemne zaufanie i szacunek.
Byk singel będzie miał szanse ułożenia sobie życia osobistego z osobą, z którą od jakiegoś czasu prowadzi miłe rozmowy. On zaproponuje coś więcej, jednak zanim zgodzisz się na pierwszą randkę, postaraj się rozpoznać, czy nadajecie na tych samych falach
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA - Anioły otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

BLIŹNIAK

Twoja połowa jest naprawdę szczęśliwa, że jesteś z nią w związku, jednak cóż to za związek, gdy brakuje w nim moralnego oparcia, spędza samotnie wieczory, podczas gdy Ty gonisz za erotyczną przygodą?
Bliźniak, który podąża za miłością, powinien być bardziej otwarty na bezinteresowne uczucia. Co z tego, że wizerunek osoby wydaje Ci się ciekawy, jeśli jej wnętrze jest puste, i po wejściu w taką relację Twoje serce po raz kolejny zostaje zranione?
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA - Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

RAK

To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl Twojego partnerstwa - erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna być transformowana na sprawy istotne, gdzie dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do uwicia wspólnego gniazdka. To najlepszy czas na ważne decyzje.
Samotne Raki czeka tydzień beztroskiego spokoju, ale też Twoje podejście do życia będzie lekkomyślne i niedbałe. Jeśli chcesz naprawdę się zakochać, wymagana jest u Ciebie zmiana.
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA - Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie.

LEW

Jeśli wymagasz uczciwości od swojego partnera, to Ty także mu ją okaż, nie próbuj nim manipulować, bo to spowoduje narastanie nieporozumień między Wami. Dobrym pomysłem dla Waszej relacji byłoby spędzenie weekendu na jakimś fajnym wypadzie, który poprawi jakość Waszego związku.
Samotna Lwic, która nieco wcześniej nawiązała interesującą znajomość, ze spokojem będzie tworzyła harmonijną relację. Nie będziesz się spieszyć z rozwijaniem uczucia, wyjątkowo chcesz się czuć dobrze i bezpiecznie w tym związku.
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁ ŚWIATŁA - Anioły pomagają Ci odnaleźć ponowne szczęście w miłości.

PANNA

Mimo, że nadszedł trudny czas dla Twego związku, kryzys nie potrwał długo. Wspólna weekendowa zabawa karnawałowa rozładowała całe napięcie, jakie było między Wami. Zaczęliście okazywać sobie więcej zrozumienia i Wasze partnerstwo powoli rozkwita na nowo.
Samotna Panna lepiej niech ma się na baczności, na jej drodze stanie osoba bardzo zmysłowa i namiętna, ale niestety, jeśli chodzi o trudne decyzje, podejmuje je bardzo niechętnie, a Ty nie wiesz, czy potrafisz być z kimś, kto lubi niezależne związki.
ANIOŁ  TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.


WAGA

Waga, która do tej pory nie znalazła swojej połowy, uzna, że nie wszystko jest tak proste jak kiedyś. Początek nowej znajomości bywa fascynujący, ale potem coś się wypala i Wasze drogi się rozchodzą. Zechcesz zrozumieć, gdzie tkwi błąd, tyle że łatwiej Ci będzie, gdy poszukasz kogoś do zwierzeń.
Wagi single nie powinny narzekać na samotność - w Twoim otoczeniu pojawi się ktoś ciekawy, z kim przyjemnie będzie spędzać czas. Jednak nie jest to jeszcze moment, by angażować się emocjonalnie w tę znajomość.
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI - Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalając silne i ciepłe uczucie.

SKORPION

To czas, kiedy przestaniesz się czepiać swojej drugiej połowy i wymagać od niego nie wiadomo czego. Zapragniesz być uwodzona przez swego partnera, a to z kolei będzie szło w parze z kłótniami, bo tak naprawdę nie wiesz, jak ma to wyglądać. Zastanów się chwilę przed każdym wypowiedzianym zdaniem.
Jeśli jesteś Skorpionem bez pary, nie możesz siedzieć i czekać, aż miłość przyjdzie do Ciebie, tylko musisz podjąć wyzwanie i sama aktywnie szukać dla siebie partnera. Mężczyzna, którego poznasz w sieci, początkowo nie wzbudzi Twego zaufania, ale nie rezygnuj z tej znajomości zbyt pochopnie.
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIELKI PRZEWODNIK - Anielski przewodnik świadczy o tym, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie. 

STRZELEC

Wspólne życie teraz stanie się zdecydowanie łatwiejsze, bo każdy z domowników będzie dbał o dobrą atmosferę. Nie wiadomo jak długo ta sielanka potrwa, ale wykorzystaj każdy moment na poprawę relacji, dzięki czemu czas konfliktów na długo odejdzie w niepamięć.
Strzelec bez pary pozna bliżej osobę, która dawno temu wpadła mu w oko, niestety okaże się, że jest on zupełnie inny, niż się na początku wydawało. Po bliższym poznaniu wyjdzie na jaw, że jest on zainteresowany jedynie związkiem seksualnym z Tobą, a nie poważną znajomością.
ANIOŁ  TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ - Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

KOZIOROŻEC

Koziorożca będącego w związku czeka harmonijny czas dobrej atmosfery. Ty i Twoja druga połowa wybaczycie sobie błędy i wzajemne nieporozumienia i na nowo zaczniecie odkrywać bliskość Waszego związku. Zaakceptujecie sytuację, w której przyszło Wam żyć, dzięki czemu nie będzie wzajemnego oskarżania się o niepowodzenia.
Samotny Koziorożec zechce ten czas poświęć sobie i rodzinie. Nie będziesz poszukiwać miłości, raczej skupisz się na pracy nad sobą, nad swoim rozwojem duchowym. Chcesz wejść w miłość z nową wiarą, odcięta od negatywnych emocji z przeszłości.
ANIOŁ  TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

WODNIK

Przez różne obowiązki nie masz czasu dla swego ukochanego. Nie dzwonisz, nie piszesz, rzadko się odzywasz, co nie jest w Twoim stylu i z tego też powodu On jest zaskoczony Twoją zmianą postawy. Tylko patrzeć, jak oskarży Cię o romans. Popracuj nad tym, by nie czuł się opuszczony.
Samotny Wodnik będzie mieć dobrą passę w sprawach uczuć, więc nie powinnaś zmarnować żadnego dnia, tylko wykorzystać szansę, jaką daje Los na znalezienie właściwego dla siebie partnera. Owocnie wykorzystaj każdy dzień.
ANIOŁ  TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA - Anioły Złotego Promienia pomagają Ci rozświetlić Twoją drogę, kierując Cię na wymarzoną miłość.

RYBY

Rybę będącą w związku czeka okres radości i szczęścia. Przed Waszą relacją otworzą się nowe możliwości i horyzonty pozwalające na realizacje wspólnych pragnień. Zła passa, która towarzyszyła już jakiś czas Waszej relacji, zostanie przełamana. U młodych Ryb pojawi się decyzja o poczęciu potomka.
Samotna Ryba w swoim otoczeniu dostrzeże osobę, z którą bardzo wiele ją łączy, zwłaszcza jeśli chodzi o postrzeganie świata. Jednak On będzie chciał być Twoim przyjacielem, choć Ty pragniesz być jego kochanką. Mimo to Los przewiduje szansę, że uda się Wam wejść w interesujący romans.
ANIOŁ  TYGODNIA: ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek. 


Wróżka Anne 
Zadzwoń: 700 488 335 
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto. 
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta 
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto. 
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/ 


Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 12.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×