Horoskop miłosny 13.10 - 19.10.2014

Czy Twoje życie miłosne nabierze rumieńców?

Horoskop miłosny 13.10 - 19.10.2014

Horoskop miłosny 13.10 - 19.10.2014


BARAN
Barany będące w związku mogą zostać zmuszone do podjęcia szybkiej decyzji, która zaważy o ich dalszej wspólnej przyszłości. Twoja wojownicza natura powinna być wyciszona w tym momencie, inaczej pojawi się poważny konflikt w Waszej relacji, który może doprowadzić do rozstania.
Nie będziesz w najlepszym nastroju – Twój partner będzie się starał, żebyś wreszcie obdarzyła go ciepłym uśmiechem, ale Ty ciągle będziesz analizować słowa i wydarzenia minionego tygodnia. Nie potrafisz zapomnieć i przejść na tym do porządku dziennego, a szkoda, bo czasu nie da się już cofnąć.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY WŚRÓD LUDZI – Karta ta jest sygnałem dla samotników, aby otworzyli się bardziej na kontakty z ludźmi. Uciekając od otoczenia, zmniejszasz swoje szanse na poznanie właściwego partnera.

BYK
Byki będące w związku mogą mieć wewnętrzny problem z zachowaniem wierności wobec partnera. Tydzień przyniesie wiele rozrywek, i jak Tu wymigać się od flirtów miłosnych? Sama nie znosisz zastoju, a właśnie tak oceniasz czas, który spędzasz ze swoim wybrankiem.
Byk, który już od dłuższego czasu jest sam, obniży swe ambicje i zwiąże się z osobą, która nie jest wolna, licząc na to, że kiedyś w przyszłości to się zmieni.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ POCIESZENIA – Karta Anioła Pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś nie mieć w ostatnim czasie zbyt dużo szczęścia.

BLIŹNIAK
W Twoim związku pojawią się trudności finansowe. To będzie próba dla Waszej relacji – w wyniku pojawiających się problemów przekonacie się, jak solidne fundamenty ma Wasze gniazdko. A może okaże się, że to był tylko zamek zbudowany na lodzie? Zwycięską ręką wyjdą tylko te związki, w których istnieje prawdziwa miłość.
Samotne Bliźniaki będą cierpliwie czekać na wielką miłość, jednak nie zapominaj o tym, że czasem zamiast czekać na to, co przyniesie los, warto samemu zrobić pierwszy krok. Masz w sobie niezwykłą moc, więc wykorzystaj to.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA – Osoby samotne otrzymają wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła Piękna, który poprowadzi ich ku spełnionej miłości.

RAK
Twój związek może przechodzić trudne chwile – zapragniesz wyzwolenia, poznawania nowych ludzi, swobody, przygody, czegoś, co dawno się dla Ciebie skończyło. Jeśli uważasz, że Twój związek jest dobry, nie zepsuj tego.
Samotny Rak otworzy się na nową znajomość – w pierwszej chwili będziesz oceniać nowo poznaną osobę, zwracając szczególną uwagę na to, czy jest w niej taka sama umiejętność dawania, co brania. Zaufaj swemu sercu, ono dobrze Ci w tej kwestii podpowie.
ANIOŁ TYGODNIA:  ANIOŁ UZDROWIENIA – Anioł Uzdrowienia pomaga osobom samotnym oderwać się od różnych problemów i blokad, otwierając ich na nowy, szczęśliwy i udany związek.

LEW
Lwy będące w związku czeka okres próby i pokonywania wewnętrznych trudności w relacji. Zbyt długo traktowałaś z przymrużeniem oka zachowanie swego partnera. Tym razem chcesz się przyjrzeć Waszej relacji i zrozumieć, ile tak naprawdę dla niego znaczysz. Poddasz Wasze partnerstwo próbie i albo on się sprawdzi, ale okaże się niewłaściwy dla Ciebie i odejdziesz.
Samotny Lew poczuje się niezwykle atrakcyjny i pewny siebie, co pomoże mu w poderwaniu osoby, którą od dawna interesuje się z ukrycia – teraz już nic nie stanie Wam na drodze do wspólnego szczęścia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA – Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sam sama. Anioł Wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

PANNA
W tym tygodniu Panna będąca w związku zaskoczy swojego partnera. Z reguły jesteś spokojna i dobrze wychowana, milczysz nawet wtedy, gdy świerzbi Cię język, by coś powiedzieć, ale wiesz, jak zapanować nad emocjami. Teraz to się zmieni – będziesz emanować niezwykłą energią i intensywnością wyrażania tego, co czuje Twoje serce.
Jeśli jesteś Panną, która dotychczas nie poznała osoby, z którą mogłaby dzielić życie, w tym tygodniu to się zmieni. Postaraj się być więc otwarta na nowe znajomości i nie zamykaj się w domu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA – Uświadom sobie, że teraz jest dobry moment, aby poznać nową miłość lub odbudować relację w Twoim obecnym związku.

WAGA
To spokojny tydzień dla Twego ogniska domowego – Ty i Twój partner bardzo się do siebie zbliżycie. Wagi, które myślą o powiększeniu rodziny, podejmą wreszcie decyzje w tym kierunku. Pamiętajcie o wieczorach, zróbcie coś odmiennego niż tylko patrzenie w telewizor.
Samotne Wagi czeka tydzień przemyśleń, rozważań nad własną postawą i podejściem do miłości – spójrz prawdzie w oczy, ciągle szukasz kogoś nowego, tyle że tak naprawdę nie wiesz, za kim gonisz i kogo szukasz. Może nadszedł czas, by być bardziej precyzyjnym, a nie zdawać się na pierwsze wrażenie.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ŚWIATŁA – Anioły pomagają Ci odnaleźć ponownie szczęście w miłości.

SKORPION
Skorpiony będące w związku czeka okres wzajemnego przebaczania. Wykażesz chęć naprawienia błędów popełnionych z Twojej strony i wyjaśnienia narosłych konfliktów. Jeśli zrobicie to już na początku tygodnia, pozostała jego część będzie okresem spokoju i wewnętrznej harmonii.
Samotny Skorpion powinien być szczególnie otwarty na nowe znajomości, bo Los zechce ustabilizować Ci życie uczuciowe i zapełnić pustkę w sercu.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ METATRON – Metatron pomaga Ci otworzyć się na uroki życia, jakie zapewnia udany związek.

STRZELEC
Strzelce będące w związku mogą czuć się nieco zagubione w swojej relacji – będziesz miała więcej obowiązków, co może Cię nieco przytłaczać, z tego też powodu będziesz uciekać w świat iluzji i wyobraźni, marząc o romantycznej przygodzie. Uważaj tylko, by nie uzależnić się od tych marzeń.
Samotny Strzelec powinien ograniczyć swe zaufanie do nowo poznanych osób – propozycje i wyznania będą piękne, ale niestety ta osoba, poza słowami, nie potrafi wywiązać się z moralnych zobowiązań.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO – Dla osób będących już w związku mogą pojawić się ważne i odpowiedzialne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości.

KOZIOROŻEC
W tym tygodniu otworzy się nowy rozdział w Waszym związku – wydarzenia tego tygodnia ponownie scalą Wasz nadszarpnięty związek. Mocne przeżycia wydobędą na zewnątrz to, jakie naprawę łączą Was uczucia. Uważajcie na drodze.
Samotny Koziorożec powinien na chwilę zatrzymać się i posłuchać swojej intuicji, która najtrafniej pomoże mu w szukaniu miłości, a także w zrozumieniu uczuć, jakie wzbudzają w Tobie nowo poznane osoby. Może któraś z nich okaże się wielką miłością?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BŁĘKITNEGO PROMIENIA – Osoby samotne otrzymają wsparcie, które pozwoli im zrozumieć ich samotność.

WODNIK
Osoby spod tego znaku będące w stałych związkach będą odczuwały większą stabilność w relacji. Twój partner okaże Ci całkowite oddanie, będzie nieustannie utwierdzał Cię w przekonaniu, jak bardzo jesteś dla niego ważna. Kto wie, istnieje szansa, że on zechce spędzić z Tobą życie.
Samotny Wodnik w tym tygodniu zrobi przegląd znajomości i dojdzie do wniosku, że niektóre z nich nie są warte kontynuowania, a inne są utrzymywane na siłę. Po przeprowadzeniu czystek będziesz miał okazję na nowo zapełnić kalendarz spotkań zupełnie innymi osobami.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL – Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relacje między sobą.

RYBY
Czekają Cię nieuniknione zmiany, ale nie przejmuj się tym – jeśli Ty i Twoja druga połowa od dawna nie czujecie się dobrze w tym związku, decyzja o rozstaniu będzie dla Was słuszna. Ważne jest, żebyście nie rozstali się w gniewie, bo może się okazać, że za jakiś czas zapragniecie wrócić do siebie po chwili odosobnienia.
Samotne Ryby mają szansę na odnowienie swego życia uczuciowego, powinny jednak z większą odwagą zawierać nowe znajomości, ale też pamiętać, by nie przytłaczać innych swoim ego.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA – Twój partner może się poczuć odtrącony, jeżeli będziesz ciągle podejmować decyzje, nie zważając na jego zdanie.

Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: http://wizytauwrozki.pl/


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 13.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
A ja tu czekam na miłość, a nawet w horoskopie każą się bawić bo miłości życia jeszcze nie będzie. Monika
Dodano: 2014-10-15 13:14:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×