Horoskop miłosny 13-19.05.2013

Zobacz, co szykują dla Ciebie gwiazdy w tym tygodniu!

Horoskop miłosny 13-19.05.2013

Horoskop miłosny 13-19.05.2013

BARAN
Osoby spod znaku Barana będące w związku łatwo w tym tygodniu dopasują się do wymagań partnera. Wyjątkowo dobra relacja między nimi, związek ma dobre podstawy, widać rozpoznanie wzajemnych potrzeb, miły sielski tydzień.
Samotny Baran będzie miał okazje poznać przyjaciela z którym relacja będzie trwała dłużej niż tylko przelotnie. Ale jeśli po tej osobie będziesz oczekiwać wielkiej miłości możesz czuć się rozczarowany.
Anioł Tygodnia: ANIOŁ CHAMUEL- Obecność tego Anioła pokazuje że wszelkie problemy i trudności zaczną powoli zanikać, a ty odkryjesz radość i spełnienie, jakie niesie udany związek.
Wyrocznia Izydy- zalecana czujność. Może pojawić się rywalka!. Samotne mogą spotkać uwodziciela. Lepiej go omijać.

BYK
Byk będący w związku będzie podchodził lekkomyślnie do problemów jakie pojawia się w Waszej relacji. Taka postawa może zaowocować odejściem partnera. Byku pomyśl czy aby na pewno tego chcesz, nie lepiej czasem szukać zrozumienia z partnerem a nie uciekać.
Samotne Byki w tym tygodniu poczują, że bardziej szczególnie przyciągają płeć przeciwna. Warto korzystać z zaproszeń na spotkania i randki, bo jest szansa poznania swojej drugiej połowy.
Anioł Tygodnia :ANIOŁ PIĘKNA-Osoby będące w samotności otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.
Wyrocznia Izydy- Nie ocenia partnera zbyt krytycznie. Jesteś samotna, ktoś się Tobą interesuje, może wreszcie przyjrzyj się innym.

BLIŹNIAK
Bliźniaki będące w związku poczują spadek siły witalnych, energia miłości zablokuje się i partner stanie się dla nich mniej atrakcyjny niż wcześniej mu się wydawało, do związku wkradnie się nuda a to dla Bliźniakowi przyniesie tylko apatie względem partnera.
Samotne Bliźniaki mają szanse na spotkanie miłości życia, ten ktoś będzie poznany przypadkowo w najmniej spodziewanych okolicznościach. Nie zaszywajcie się w domu, jeśli nie chcecie stracić swej szansy.
Anioł Tygodnia:ANIOŁ BŁĘKITNEGO PROMIENIA- W związku pomoże pozbyć się wszelkich napięć, jakie mogły wystąpić między wami.
Wyrocznia Izydy - przed singlami miłość krucha i delikatna którą trzeba będzie pielęgnować jak cieplarnianą roślinę.

RAK
U osób spod tego znaku będących w związku poprawi się dynamiczność relacji. Na nowo ożyje optymizm i entuzjazm między Wami, wzajemna ciekawość siebie bo tak naprawdę już od dawna brakowało takiego pobudzenia między Wami, związek był niebywale leniwy.
Samotny Rak uzna, że ostatnio nie ma jakoś szczęścia w miłości, ciągle musi zabiegać, strać się żeby cokolwiek działo się w tej kwestii i już mu się znudziła ta sytuacja. W tym tygodni Rak odpuści sobie wszelkie amory.
Anioł Tygodnia:ANIOŁY ŚWIATŁA-Dla osób, które są obecnie w związku obecność tych Aniołów może oznaczać, że potrzebna jest tam bliskość siebie.
Wyrocznia Izydy- Samotni mimo zniechęcenia bądźcie czujni, możecie spotkać swój ideał.

LEW
Lwy w tym tygodniu będą szczególnie zwracać uwagę na bliskość rodziny. Zorganizują coś dla siebie i partnera żeby spędzić czas w bardziej przyjaznej atmosferze z dala od problemów. Młode Lwy zadecydują o powiększeniu rodziny i z prawdziwym zapałem Lwa zabiorą się do pracy:)
Samotne Lwy, które nadal rozmyślają o kimś z przeszłości powinny pogodzić się, ze powrotu już nie będzie i przeżyć ból rozstania. Trzeba w końcu uporządkować Lwie ten „nieporządek wewnętrzny” i otworzyć swe serce na nowe znajomości.
Anioł Tygodnia:ANIOŁ PRZEMIJANIA- Anioł ten przypomina Ci, że wydarzenia które wystąpiły w twoim życiu uczuciowym w przeszłości mogą Cię do teraz blokować na nowy początek.
Wyrocznia Izydy- W związku nie pozwól by przytłoczyła Was codzienność.

PANNA
Wymagania jakie zacznie Ci stawiać partner mogą pobudzić Cię Panno do działania. Wyzwolą Cie z bierności i pokażesz swojej drugiej połowie, że potrafisz być spontaniczna i pełna radości życia. Wcale nie jesteś sztywna i w końcu udowodnisz to partnerowi.
Samotne Panny po raz kolejny utracą szanse wejścia w trwała relacje, powodem tego są okoliczności wskutek których nie dochodzi do realizacji zamierzeń. Sama też Panno źle oceniasz nową znajomość, z góry skazując ja na powodzenie. Warto w końcu zmienić swe działania w tej sprawie.
Anioł Tygodnia:ANIOŁY ZŁOTEGO PROMIENIA- Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne
Wyrocznia Izydy- w miłości w związku widać nagły wybuch namiętności. Samotnym może przynieść przygodę erotyczną.


WAGA
Wagi będące w związku będą miały wyjątkowy zapał wobec swojej drugiej połowy. Za wszelką cenę i wszelkim sposobami będą pragnęły okazać jej miłość i oddanie. Niestety Wago, Twój partner zamiast cieszyć się z Twego zaangażowania pomyśli, ze chyba coś przeskrobałaś i stąd Twoja nagła zmiana.
Samotne Wagi czeka okres namiętności i beztroski. Pozwolisz się z łatwością uwodzić i sama/a będziesz działać w tym kierunku. Nie jedna Waga przekona kogoś, kto wpadł jej w oko o swoich zaletach i oczaruje na dłużej.
Anioł Tygodnia: ANIOŁ SZCZĘŚCIA - W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera
Wyrocznia Izydy- Samotni mogą spotkać swój ideał!

SKORPION
Niektóre Skorpiony mogą mieć korzystny obrót spraw miłosnych, może się okazać, że relacje które tworzycie okazują się powierzchowne i niestałe. Uświadomisz sobie, że tak naprawdę Twój partner nie chce trwałego związku z Tobą i nie zrezygnuje ze swej wolności.
Samotne Skorpiony mogą mieć w sobie tęsknotę za niespełniona miłością i brakiem szczęścia rodzinnego ale zamiast wyruszyć na poszukiwania swego przeznaczenia w tym tygodniu spędzą czas w domowym zaciszu.
Anioł Tygodnia:TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA- Osoby samotne nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze.
Wyrocznia Izydy - Twój związek może przeżywać trudne chwilę ale jeśli się postrasz jest szansa ze zamiast rozstania zakochacie się w sobie na nowo!

STRZELEC
Strzelce będące w związku zaczną na nowo impulsywnie i namiętnie spędzać czas ze swoją miłością. Ten tydzień będzie dla nich bardzo udany, szczególnie ze Strzelec zacznie na nowo imponować swojemu partnerowi swoją energia i przebojowością.
Samotne Strzelce czeka czas bywania w towarzystwie, tak naprawdę to wcale nie chcesz wejść w coś trwalszego, raczej czujesz się szczęśliwy jako wolny strzelec i na razie nic tego nie zmieni.
Anioł Tygodnia:ANIOŁ NAWRÓCENIA - pozwoli Ci uwierzyć, że właśnie teraz tworzysz nowe lepsze życie!
Wyrocznia Izydy - Jesteś samotna/y? Ktoś się Tobą interesuje ale Ty tego nie dostrzegasz.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będące w związku mogą być niewierne wobec swojej drugiej płowy. Los ześle Wam szanse przeżycia przygody erotycznej. Musisz się zastanowić czy warto wykorzystać nadarzającą się okazje czy może lepiej zrezygnować?
Samotne Koziorożce mają szanse na poznanie kogoś kto im zaimponuje swoją wiedza i inteligencja. Jednak ta osoba nie raz poznała smak niewierności w związku, zastanów się przed zaangażowaniem czy warto w to wchodzić.
Anioł Tygodnia: ANIOŁ METATRON- Najwyraźniej w twoim życiu uczuciowym pojawia się moment dokonywania ważnych wyborów. Nie działaj zatem pochopnie i dokładnie przemyśl swoje decyzje
Wyrocznia Izydy- w uczuciach kieruj się intuicją!


WODNIK
Wodniki będące w związku mogą przeżyć załamanie, w ich relacjach pojawią się łzy i cierpienie. Pojawią się problemy z którymi trudno będzie się uprać, jednak wiedz, że mocne przeżycia mogą zmienić Was i ponownie scalić nadszarpnięty związek.
Samotne Wodniki Kobiety będą miały szanse na poznanie kogoś z kim w niedalekiej przyszłości założą rodzinę. Nie bój się zaangażować w te relacje, nie oceniaj mężczyzny pochopnie.
Anioł Tygodnia: ANIOŁ STRACHU- Osoby będące już w związku powinny zwrócić uwagę na swoje postępowanie wobec partnera.
Wyrocznia Izydy- Twój związek może przeżywać trudne chwile ale to się zmieni, po burzy zawsze świeci słońce!


RYBY
Osoby spod tego znaku będące w związku mogą przeżywać wewnętrzne rozdarcie i niemożność podjęcia decyzji wobec swojej drugiej połowy. Zajdzie konieczność dokonania wyboru, albo naprawiamy relacje albo decydujemy się na rozstanie i Tobie Rybo podjecie tej decyzji przychodzi nie łatwo. Masz przecież w pamięci tyle wspólnych chwil spędzonych razem.
Samotne Ryby mogą przegapić okazje do poznania miłości życia. W tym samym czasie poznasz aż dwie nowe osoby ale możesz dokonać niewłaściwego wyboru. Pamiętaj, żeby słuchać swego wewnętrznego głosu!
Anioł Tygodnia: ANIOŁY FIOLETOWEGO PROMIENIA- Anioły wskazują Ci że, to dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania
Wyrocznia Izydy - Samotnym niesie namiętność której nie sposób się oprzeć, w związku wróży konflikty.


Zapraszam na wróżbę! Tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 14.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
słaby ten horoskop
Dodano: 2013-05-14 14:34:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×