Horoskop miłosny: 14.03- 20.03.2016

Zapowiada się dobry tydzień?

Horoskop miłosny: 14.03- 20.03.2016

BARAN

Całą duszą i ciałem twierdzisz, że kochasz swego partnera, jednak nie czujesz się dobrze w jego towarzystwie, a tym bardziej w relacji sam na sam. Rozpoznajesz w sobie nerwowość ruchów, sztywniejesz, gdy partner próbuje Cię przytulić – czas zastanowić się, czy tworzysz z nim związek z miłości, czy z rozsądku? Bo Twoje zachowanie jest sygnałem, że coś tu jest nie tak.
Jeśli wymagasz uczciwości od swojego partnera, to Ty także mu ją okaż, nie próbuj nim manipulować, bo to spowoduje narastanie nieporozumień między Wami. Dobrym pomysłem dla Waszej relacji byłoby spędzenie weekendu na jakimś fajnym wypadzie, który poprawi jakość Waszego związku. Może wybierzecie się do krewnych z innego miasta?
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ WSPARCIA — Jeżeli jesteś osobą samotną, to pamiętaj, że nie jesteś sama. Anioł wsparcia oraz inni anielscy opiekunowie czuwają nad Tobą, pomagając Ci otworzyć serce na nową miłość.

Zobaczcie także: CZYM NIE MARTWIĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI? (I TY TEŻ NIE POWINNAŚ!)

BYK 
Byki będące w związku odczują zdecydowaną poprawę relacji, a to za sprawą pozytywnych zmian finansowych — dodatkowe pieniądze pozwolą Ci wspólnie z partnerem zrealizować od dawna rozważane zamierzenia. Okaże się, że marzenia potrafią się spełnić. Zadbaj o otoczkę tajemniczości.
Dla samotnego Byka ważną rolę w życiu będą teraz odgrywały stosunki międzyludzkie. Zadbasz o dobre relacje z innymi, popracujesz nad tymi znajomościami, które zmierzały ku zakończeniu, umocnisz więzi koleżeńskie – to bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje przyszłe życie miłosne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ BIAŁEGO PROMIENIA — Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Jeżeli jesteś samotny, Anioły Białego Promienia dodają Ci otuchy i wsparcia, uwalniając Cię od negatywnych myśli.

BLIŹNIĘTA
Ogólnie tydzień daje pozytywny bilans, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami, a o czym partner nie mówi. Widać między Wami zdecydowane fizyczne i psychiczne oddalenie. Twoja połowa unika rozmów z Tobą, a Ty nawet nie wiesz, czymś zawiniłaś – może zapomniałaś o ważnej dacie? Zadbaj o sympatyczną aurę, unikaj marudzenia w domu.
Osoby spod tego znaku niebędące w związku powinny wreszcie obrać strategię działania, by znaleźć swoją drugą połówkę. Marzysz o miłości, ale nie robisz nic w tym kierunku, tylko czekasz, mając pretensje do Losu, że wszystkich wokół spotyka szczęście tylko nie Ciebie. Warto wybierać się na długie spacery.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ROZWOJU DUCHOWEGO — Samotny Bliźniaku, pamiętaj, że czas zapewnił Ci cenne doświadczenie, które pozwoli Ci w przyszłości wejść w udany i odpowiedzialny związek.

Zobaczcie także: O CO ZAPYTAĆ PARTNERA, GDY WIĄŻESZ Z NIM SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ?

RAK
Raki w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie, które będzie Wam towarzyszyło w tym roku, udzieli się także Waszemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą Was więź.
Samotne Raki będą przeżywały rozkwit w sprawach miłosnych - wszystkie osoby spod tego znaku, które kreatywnie szukają miłości, mają szansę spotkać miłość życia, partnera na dobre i złe. Wreszcie spełnią się Twoje marzenia. Tak długo już szukałeś prawdziwego uczucia.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL — Osobom samotnym i niezdecydowanym Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

LEW 
Dzięki korzystnemu układowi planet i gwiazd, w Twoim związku wydarzą się rzeczy nieoczekiwane i niezwykłe – od lat starasz się z wybrankiem swego serca o potomstwo, ale starania spełzały na niczym. Tym razem los Was zaskoczy. Poczujesz odprężenie.
Samotny Lwie, Twoje szczęście wymyka Ci się z rąk, Twoje związki nie trwają zbyt długo, od dłuższego czasu stale powtarzasz ten sam schemat, a los ponownie da Ci kolejną szansę, więc tego nie zmarnuj i nową znajomość rozwijaj powoli, nie pomijając żadnego etapu.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA — W Twoim życiu uczuciowym mogły wystąpić w przeszłości jakieś wydarzenia, które wciąż mogą Cię blokować na nowy początek.

PANNA
Między Tobą, a partnerem ostatnie dni były naprawdę pozytywne — harmonia, jaka zapanowała w relacji między Wami, wpływa na to, że jakość Waszego związku jest coraz wyższa, ale w tym tygodniu może to wszystko zostać zburzone. Pojawią się osoby, które będą chciały Was rozdzielić. W chwilach złości nie szukaj pocieszenia na portalach randkowych!
Samotna Panna może spodziewać się szczęścia w miłości, nawet jeśli po bliższym poznaniu okaże się, że to tylko miłość fizyczna. Jednak ta znajomość na długo zapadnie Ci w pamięć, gdyż stwierdzisz, że już dawno ktoś nie traktował Cię jak prawdziwą królową, tak jak na to zasługujesz. Rozpocznij przygodę ze sportem!
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ ZŁOTEGO PROMIENIENIA — Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

Zobaczcie także: Czy chcesz, żeby on do ciebie wrócił?

WAGA
Od dawna obawiasz się poważniejszych problemów w swoim związku – wiesz, że nie możesz ufać partnerowi, ale nie wiesz, jak zacząć poważną rozmowę i wyznać, że masz wątpliwości co do jego wierności. Boisz się awantury. Nie kieruj się emocjami – podejdź na spokojnie do problemu.
Jeśli jesteś samotna Wagą, miej się na baczności, najlepiej zamroź swe serce lodem, bo na Twojej drodze pojawi się czarujący człowiek i do tego z pełnym portfelem, jednak pod maską będzie ukrywał skłonności do różnych nałogów.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ MICHAŁ — Archanioł ten pomaga otworzyć serca na lepsze, wzajemne zrozumienie partnerów, jak również pomaga odciąć się od wszelkich konfliktów i kłótni.

SKORPION
Pozornie może wydawać się, że wszystko jest w Twoim związku w porządku i nie dzieje się nic, co wzbudziłoby Twoje podejrzenia. Niestety, w niedalekiej przyszłości może okazać się, jak bardzo się myliłaś. Już teraz przyjrzyj się wierności swego partnera, czy on czegoś przed Tobą nie skrywa. Aura sprzyja nauce, rozwijaniu się, a także dbaniu o siebie.
Samotny Skorpion  wie, że nie nadszedł jeszcze czas, by wchodzić w nową miłość, kiedy stare rany jeszcze się nie zabliźniły. Nowo poznana osoba mocno przypadnie Ci do gustu, ale będziesz miała wiele wątpliwości, czy przypadkiem nie będzie stanowiła dla Ciebie tylko lekarstwa na zranione serce.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY — Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku — mogą się pojawić chwile wzlotu i upadku. Samotnym Skorpionom Anioł Siły dodaje otuchy i pomaga otworzyć się bardziej na życie towarzyskie i uczuciowe.

STRZELEC
Wreszcie uda Ci się odetchnąć i uporządkować swoje miłosne sprawy. Popatrzysz na życie z większym optymizmem, co sprzyja powodzeniu w miłości. Staniesz się pewny swoich uczuć i potrzeb, a Twoja połowa spełni Twoje oczekiwania.
Na drodze samotnego Strzelca stanie osoba, która bardzo Cię oczaruje — nowo poznany mężczyzna będzie za wszelką cenę starał się przed Tobą popisać, z racji czego na pierwszą randkę zabierze Cię do galerii sztuki, potem do muzeum, a dopiero na samym końcu będzie próbował zaciągnąć Cię do łóżka.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA — Samotne Strzelce nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swojego prawdziwego wnętrza. Powinny bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę.

KOZIOROŻEC
To dobry czas, żeby rozpocząć nowy cykl Twojego partnerstwa - erę zauroczenia macie już za sobą, teraz miłość powinna skupić się na sprawach istotnych, kiedy dwoje ludzi łączy wspólny cel, jak dążenie do uwicia wspólnego gniazdka. To najlepszy czas na ważne decyzje. Stań się inspiracją dla partnera.
To, co do tej pory, samotny Koziorożcu, wydawało się niemożliwe, czy chociażby trudne do zrealizowania, okaże się dziecinnie proste. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która od pierwszej chwili poruszy Twoje serce i teraz już wiesz, że przez cały ten czas szukałaś miłości tam, gdzie jej nie było.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SZCZĘŚCIA — W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Być może mogła się pojawić sytuacja, która wystawiła Twój związek na próbę. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

Zobaczcie także: O CZYM MYŚLI PAN MŁODY PRZED OŁTARZEM?

WODNIK
Często łapiecie się na tym, że głównym tematem w Waszym domu są pieniądze i sprawy finansowe, oddaliliście się od siebie tak bardzo, że rozmawiacie tylko o planowanych wydatkach. To świetny moment, żeby wprowadzić nieco romantyzmu do Waszej relacji — wybierzcie się na kolację bądź przygotuj ją w domu, pod warunkiem, że nie będzie innych domowników.
Niejeden samotny  Wodnik dostanie zaproszenie na randkę, wiedz, że wszystkie te piękne słowa pod Twoim adresem nie są puste, a mówione z prawdziwą szczerością. Nie bój się miłości, nie uciekaj przed nią, przecież nie cierpisz być singlem. Miłość i emocje będą najlepszymi drogowskazami.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI — Osoby będące w związku mogą przeżyć na nowo swoją miłość, rozpalą silne i ciepłe uczucie.

RYBY
Czas zabrać się za trudne sprawy – jeśli od dawna nie możesz dogadać się z partnerem, trzeba wreszcie przeprowadzić poważną rozmowę między Wami. Widać, że Twoja połowa od dawna spotyka się jeszcze z kimś poza Tobą. Jeśli uda się Wam pokonać ten kryzys, nadejdą dobre chwile dla Waszej miłości.
Samotne Ryby będą w tym tygodniu wyjątkowo towarzyskie. Nie odrzucą żadnego zaproszenia, a nawet same będą zapraszać, flirtować i uwodzić. Jest jednak ktoś, dla kogo od dawna bije Twoje serce, ale tak się składa, że tylko ta jedna osoba wydaje się być odporna na Twoje wdzięki.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA — Obecność tego Anioła najwyraźniej wskazuje Ci, że odkryjesz piękno swojego związku. To może być jakiś ciekawy bądź bardzo romantyczny moment, który pozwoli Wam na nowo przeżyć swoją miłość.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock

Zobaczcie także: 
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 01.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Szukasz prawdziwej miłości? Wejdź na www.eufrante.pl i się dowiedz, kto to jest!
Dodano: 2016-03-17 15:28:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×