Horoskop miłosny: 15.02 - 21.02.2016

Sprawdźcie, co przyniesie nowy tydzień.

Horoskop miłosny: 15.02 - 21.02.2016


BARAN

Nabierz dystansu do tego, co było. Nie wyrzucaj partnerowi błędów czy trudnych słów. Zacznijcie wszystko od nowa, niech Wasze uczucia rozkwitną. Nie wymagaj od partnera więcej niż od siebie, dostrzeż jego potrzeby i zapytaj o zdanie podczas podejmowania ważnych decyzji.
Dla samotnych: Zimowy urlop spędzony w dalekich krajach lub rozrywkowe weekendy przyniosą Ci nowych adoratorów lub wielbicielki oraz okazję do stworzenia stałego związku.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ MIŁOŚCI - Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą.

BYK
W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz.
Dla samotnych: W połowie tygodnia Twoje szanse na miłość wzrosną. Łatwiej Ci będzie okazywać uczucia, uwierzysz w swoją atrakcyjność. W weekend możesz być zaskoczona żarliwością miłosnych wyznań, które usłyszysz.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY ZŁOTEGO PŁOMIENIA - Stoi przed Tobą dość ważny moment w życiu uczuciowym. To może być moment podjęcia ważnej i odpowiedzialnej decyzji, która może wpłynąć na Twoje dalsze życie miłosne.

Zobaczcie także: Im dłużej byłaś sama, tym lepszy stworzysz związek z partnerem

BLIŹNIĘTA
Planowałaś ślub z wybrankiem Twego serca, jednak postanowisz poczekać z tą decyzją jeszcze kilka miesięcy, gdyż w tym czasie zamierzasz zweryfikować swoje oczekiwania wobec partnera i wspólnego życia. Twój ukochany będzie zaskoczony Twoim postanowieniem.
Dla samotnych: Będziesz przyciągać uwagę wielu osób, ponieważ będziesz energiczny, pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz akurat ochotę. Tak wiele pozytywnej energii sprawi, że każdy będzie chciał cieszyć się Twoim towarzystwem i Twoją sympatią.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości.

RAK
Nad trudnym związkiem Raków zbierają się ciemne chmury. Nie pozwolisz się dłużej upokarzać i wykorzystywać. Gdy Twój partner znów zniknie na parę dni, jego rzeczy wystawiasz za próg i nie ma przebacz.
Rak, który do tej pory nadal jest samotny, zacznie zakochiwać się niemal na każdym kroku, jednak będą to uczucia przelotne, gdyż zabraknie Ci cierpliwości na dłuższe podchody i poznawanie nowej osoby krok po kroku. Najchętniej ominęłabyś ten etap i od razu przeszła do sypialni.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIELSKI PRZEWODNIK - Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

Zobaczcie także: Etapy życia seksualnego singielki

LEW
Wydaje się, że szukasz dziury w całym. Nie masz powodów do narzekań, a jednak sprawiasz wrażenie, że czegoś Ci brak. Wiatru we włosach, wolności, przygody...? Towarzyszyć Ci będzie poczucie niedosytu w związku, uważaj, by nie wdać się w romans.
Dla samotnych: Poczujesz, że dotychczasowe przygody, flirty i romanse nie dawały Ci tego, czego pragniesz, zaczniesz kierować się w tym tygodniu romantycznymi porywami serca, no cóż, zobaczymy, na ile okaże się to skuteczne.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ SIŁY - Najprawdopodobniej nie jest to najlepszy okres dla Twojego związku – mogą się pojawić chwile wzlotów i upadków.

PANNA
To czas spokoju dla Twojej relacji, wygodnego życia i wspólnego cieszenia się tym, co niesie Wam los. Będziesz czuć się stabilnie i bezpiecznie w Waszym domu. Wasza miłość znajdzie ujście. Odkryjecie, jak bardzo Ty i Twój Partner jesteście sobie wzajemnie potrzebni.
Panna samotna z wyboru, bo wciąż opłakująca zawód miłosny, powinna szybko się pozbierać. Serdeczny przyjaciel, który Cię wspiera i delikatnie sygnalizuje swoje uczucia, może stracić cierpliwość i dać się poderwać komuś innemu.
ANIOŁ TYGODNIA: TAJEMNICZA ANIELKA SIŁA - Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

WAGA
Twój partner od dłuższego czasu obarcza Cię swoimi problemami. Do tej pory ta rola powiernika bardzo Ci się podobała, ale w końcu zaczęła Cię męczyć. Masz wrażenie, że skupiacie się tylko i wyłącznie na jego problemach i wreszcie zapragniesz odrobiny spokoju, a nawet samotności.
Dla samotnych: W tym tygodniu staniesz się łatwym łupem podrywaczy, uważaj, żeby nie wdać się w relację, która okaże się trójkątem. Ktoś może zataić przed Tobą pewne ważne fakty ze swojego życia.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁY BIAŁEGO PŁOMIENIA - Anioły pomagają Ci dostrzec piękno w Twoim obecnym związku z partnerem. Otwierają Cię na zupełnie nowe doznania, które wprowadzą Cię w zachwyt i szczęście.

SKORPION
Jeśli Twoje serce nie bije tak mocno jak dawniej albo, jeśli myślałeś już o zerwaniu, to nie prowadź dalej tej gry. Wycofaj się z klasą. W Twoim otoczeniu jest niejedna osoba, która tylko na to czeka. Nie będziesz sam!
Dla samotnych: W tym tygodniu emocje i namiętności odżyją. Przeżyjesz wyjątkowe chwile u boku interesującej osoby. Nie bądź zazdrosny, bo to może popsuć dobrze zapowiadającą się relację.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ NAWRÓCENIA - Odrzuć wszelkie złe emocje, które mogą Cię hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki. Uwierz, że właśnie teraz tworzysz swoje nowe, lepsze życie.

STRZELEC
Pary zakochane, którym na sobie zależy, ale się posprzeczały, szybko dojdą do porozumienia. Ładny drobiazg na przeprosiny w tym pomoże. Tylko nie warto wszczynać dyskusji, domagać się wyjaśnień. Im mniej słów, tym lepiej.
Samotny Strzelec popadnie w nostalgiczny nastrój, zamiast skupić się na zawieraniu nowych znajomości będziesz wracać myślami do przeszłości, choć wiesz, że nie ma już szansa na powrót.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PRZEMIJANIA - Chcąc wejść w nowy, szczęśliwy związek, musisz otworzyć się na zmiany, odrywając się od wszelkiego bólu i niepowodzeń, które mogą się za Tobą ciągnąć od wielu lat.

KOZIOROŻEC
W stałych związkach zapanują klimaty wyjątkowo ciepłe. Piekło może się rozpętać, gdy wyjdzie na jaw skrywana miłość. Niekoniecznie będzie chodziło o Twoje grzeszki, ale o reakcję zazdrosnego współmałżonka.
Samotny Koziorożec tydzień spędzi na rozważaniach i wspomnieniu dawnej miłości. Już wiesz, że tamte relacje nie powrócą, jednak nie jesteś jeszcze gotowy, by otworzyć swoje serce na nową miłość.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ YEIAYEL: Anioł ten pomoże wydostać się z tarapatów, przyniesie szczęście, bogactwo i szacunek innych.

WODNIK
Od dłuższego ze swoją połową prowadzisz bezsensowny spór, który nie niesie ze sobą niczego dobrego, żadne z Was nie ma racji i nikt z Was nie jest winy zaistniałej sytuacji, ale też nikt nie chce się do tego przyznać. W tym tygodniu nie rozwiążecie sporu ani nie nastąpi poprawa nastroju w Waszym związku.
Dla samotnych: W tym czasie gwałtownie wzrośnie temperatura uczuć w Twojej duszy. Jest szansa, że pojawi się nowa miłość! W euforię wprawi Was nie tylko świetny seks, ale i niezwykłe porozumienie dusz.
ANIOŁ TYGODNIA: ARCHANIOŁ URIEL - Osobom samotnym i niezdecydowanym, Archanioł Uriel pomaga odkryć piękno, jakie niesie ze sobą szczęśliwy i udany związek.

RYBY
Wygląda na to, że postanowisz trochę skomplikować swoje fajne, spokojne życie. Optymizm zawsze przecież można przygasić lekką depresją, a szczerość zastąpić skrywaną tajemnicą, szkoda, że Twoja połowa nie będzie tym zachwycona.
Dla samotnych: Twoje starania i zabiegi pielęgnacyjne, inwestycja w stroje i styl wreszcie zaprocentują. Będziesz wypadać olśniewająco. Jeśli od dłuższego czasu polujesz na kogoś, teraz masz szansę zdobyć jego serce.
ANIOŁ TYGODNIA: ANIOŁ PIĘKNA - Osoby będące w samotności, otrzymują wsparcie i zrozumienie ze strony Anioła piękna, który prowadzi ich ku spełnionej miłości.


Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne)
Zadzwoń: 700 488 335
Opłata za minutę połączenia to 2.58 Zł brutto.
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta
Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 Zł netto (3.69 Zł z VAT)

Foto: Thinkstock


Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 01.01.2016 (aktualizacja: 2016-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×