Horoskop miłosny 15-21.04.2013

Wróżka Anne specjalnie dla Was przygotowała na ten tydzień horoskop miłosny! Zajrzyj i przekonaj się, co Cię czeka w tym tygodniu!

Horoskop miłosny 15-21.04.2013

Horoskop miłosny 15-21.04.2013BARAN


Osoby spod tego znaku będące w związku nie będą zbyt serdeczne dla swojej drugiej połowy. Sytuacja wymknie się spod kontroli i koniec tygodnia może zaowocować burzą w związku. Barany które już raz były w związku małżeńskim i które rozmyślają nad ponownym wejściem w związek niech dobrze zastanowią się, czy aby rzeczywiście to jest dobra pora.
Samotne Barany które rozstały się ze swoim partnerem a mimo to nadal marzą o powrocie- teraz pojawi się czas na pogodzenie z ukochaną osobą; pozostałe wolne Barany czeka nowa znajomość.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ POCIESZENIA- Karta Anioła pocieszenia oznacza, że w sferze miłosnej mogłaś/eś nie mieć w ostatnim czasie szczęścia i powodzenia. Anioł ten otula Cię swoim ciepłem, dodając Ci wiele otuchy i wsparcia.

BYK


Byki będą miały narady domowe z partnerem, mogą ich czekać jakieś ważne sprawy urzędowe. Może to też być spotkanie z prawnikiem, widać możliwość sporu sądowego. Trzeba Byku w tych sprawach pokierować partnerem, bo on nie wykaże się sam zbyt wielką inicjatywą.
Samotny Byki mają szanse spotkać kogoś wyjątkowego, wreszcie skończą się ich kłopoty z miłością. Dobrze Byku zadbaj o rozwój tej znajomości bo może to być miłość na lata.

Anioł Tygodnia- TAJEMNICZA ANIELSKA SIŁA - Samotne Byki nie mogą izolować się od ludzi, jak również skrywać swoje prawdziwe wnętrze. Powinni bardziej otworzyć się na świat, a z pewnością poznają drugą połówkę. Osoby będące w związku nie mogą ukrywać przed partnerem pewnych spraw i informacji.

BLIŹNIĘTA

Bliźniaki będące w związku mogą wejść w dziwne układy partnerskie np. romans z kimś, kogo w sumie uważają tylko za przyjaciela, i nie będą potrafiły zrozumieć jak to się stało, że relacje między nimi zaszły tak daleko i jak to teraz ukryć przed partnerem.
Samotny Bliźniak zacznie bywać w towarzystwie częściej niż ostanie tygodnie i w sumie nie będzie szukał tu miłości, po prostu ma ochotę na dobrą zabawę. Może miłość sama się znajdzie.

Anioł Tygodnia- ANIOŁY WŚRÓD LUDZI- Karta jest sygnałem, że w Twoim życiu mogą się pojawić nowe znajomości, które zbliżą Cię ku spełnieniu pragnienia serca. Osoby będące już w związku powinny podbudować relacje między sobą, które pomogą im się jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie.

RAK

Raki będące w związku luźnym, partnerskim zapragną zalegalizować swoją długotrwałą relację z partnerem. Ich druga połowa może spodziewać się deklaracji w tym kierunku. Pozostałe Raki będą starać się o bardziej zażyłe kontakty z partnerem.
Samotne Raki mają szanse na rozpoczęcie nowego etapu w miłości. Ktoś, kto już ich nieco wcześniej zauroczył, teraz zacznie mocniej wykazywać chęć rozwinięcia tej znajomości.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ SZCZĘŚCIA - W partnerstwie możesz liczyć na uśmiech losu. Osobom samotnym może się poszczęścić w poznaniu idealnego partnera.

LEW

Związkowe Lwy będą w doskonałym nastroju, będą zabiegać o lepsze relacje w swoim partnerstwie, zorganizują nawet wspólne wyjście a powodem tego będzie zwiększenie się ich finansów. Partner już na początku tygodnia może zaskoczyć Cię dobrymi wiadomościami w tym kierunku.
Samotne Lwy mogą spodziewać się odwiedzin kogoś, o kim już dawno zapomniały albo kogoś z kim dawno się nie widziały. Ten ktoś może pojawić się z miłym prezentem, co bardzo Cię ucieszy Lwie.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ UZDROWIENIA- Anioł ten niesie dla Lwów będących w niepewnym związku nadzieje na jego ponowne odbudowanie. Twoje relacje z partnerem mogą się znacznie poprawić.

PANNA


Panny będące w związku nie powinny robić żadnych planów, ani tych na weekendowe wyście ani planów na wakacyjne wojaże, bo nic Wam nie wyjdzie. Twoja druga połowa może też być nieco rozdrażniona Panno więc zachowuj się taktowanie wobec niej, bo będzie kłótnia.
Samotne Panny czeka opóźnienie w realizacji planów miłosnych; ta miłość Panno już wsi w powietrzu, ale na drodze tej miłości pojawią się przeciwności. Lepiej przeczekać niekorzystny czas w domowym zaciszu.

Anioł Tygodnia- ANIOŁ MIŁOŚCI- Obecność anioła miłości może świadczyć o wielkim uczuciu, które wisi nad Tobą. To bardzo dobry znak dla osób samotnych, które szukają partnera – jeżeli otworzą swoje serce na przyjęcie miłości oraz nie zbagatelizują znaków z otoczenia, mogą wkrótce trafić na wymarzoną drugą połówkę.

WAGA

Osoby spod tego znaku będące w związku zachowają się nieodpowiedzialnie i lekkomyślnie wobec swego partnera. Zamiast porozmawiać, wysłuchać argumentów drugiej strony, od razu wytoczą przeciw swojej połówce działa bojowe i kłótnia gotowa. Spokojna otwarta rozmowa może więcej zdziałać niż podniesiony głos.
Samotna Waga wyruszy na łowy i jest szansa na poznanie kogoś kto spełni jej życiowe oczekiwania, a bywa że Waga jest bardzo wymagająca. Możesz poznać swoją drugą połowę. Gwiazdy będą Ci wyjątkowo sprzyjać w miłości.

Anioł Tygodnia - ANIOŁ FIOLETOWEGO PROMIENIA- Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy partner spełnia Twoje oczekiwania.

SKORPION

Skorpiony będące w związku i wybierające się w jakąś podróż bądź delegację będą miały okazję połączyć swój wyjazd z bardzo przyjemnym romansem. Ale czy po powrocie ten romans nie stanie się dla Ciebie zbyt kłopotliwy?
Samotne Skorpiony w towarzystwie poznają kogoś, kto może nie stanie się miłością ich życia, ale znajomość będzie bardzo dla Ciebie korzystna, bo okaże się że w pewnych sprawach już na starych znajomych nie będziesz mógł liczyć.

Anioł Tygodnia - ARCHANIOŁ URIEL- Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relację między sobą zamiast stwarzać komplikacje w związku.

STRZELEC

Strzelce będące w związku będą w doskonałej relacji ze swoim partnerem, dopisze im szczęście zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Młode Strzelce podejmą decyzję o powiększeniu rodziny.
Samotne Strzelce spotka niespodzianka, dobrzy znajomy umówią Cię na randkę. Widać że nowa znajomość nie będzie im taka obojętna. Może to nowa miłość do Ciebie Strzelcu przyjdzie!

Anioł Tygodnia - ANIELSKI PRZEWODNIK- Osoby będące w związku mogą trafić na silny punkt w życiu, który zbliży ich do siebie. Anielski przewodnik świadczy również, że może dojść do niepowtarzalnego spotkania z osobą, która jest Ci przeznaczona na całe życie.

KOZIOROŻEC

Koziorożce w związku staną się zazdrosne wobec partnera. Ale prawdą jest, że ich obawy nie są bezpodstawne. Pojawia się plotki o drugiej połowie a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarno prawdy.
Samotne Koziorożce będą miały okazje do nowej znajomości. To ktoś z kim rozmowa okaże się bardzo inspirująca i nawet jeśli znajomość nie przetrwa, wpłynie trwale na pewne zmiany w Twoim życiu.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ GABRIEL - Najwyraźniej coś zaczyna się dziać w Twoim życiu uczuciowym, gdyż Archanioł Gabriel zwiastuje tutaj jakiś nowy początek.

RYBY


Osoby spod tego znaku będące w związku powinny poświecić więcej czasu swojej relacji. Widać, że nie dostrzegają, że ich partner czuje się samotny, nie zrozumiany; jeśli taka sytuacja będzie trwała dłużej mogą pojawić się kłopoty w związku.
Samotne Ryby będą miały możliwość zgody z kimś, z kim relacja dawno się zakończyła. Były partner będzie bardzo angażował się w zgodę między Wami. Nawet zaproponuje wspólny wyjazd w celu odbudowania relacji.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ URIEL- Dla osób będących w związku pojawia się dobry moment, aby uporządkować relacje między sobą.

WODNIK

Wodniki będące w związku zechcą prowadzić intensywniejsze życie towarzyskie ze swoim partnerem. Nuda od dawna towarzyszy ich związkowi i Wodnik zechce zmienić to, żeby na nowo odkryć fascynacje sobą wzajemnie.
Osoby spod tego znaku będące same muszą jeszcze poczekać zanim w ich życiu pojawi się ktoś z kim ułożą sobie życie. Widać opóźnienie w sprawach miłosnych i nic w tym tygodniu się na to nie poradzi.

Anioł Tygodnia- ARCHANIOŁ RAFAŁ - Archanioł Rafał wskazuje Ci drogę w życiu, którą możesz iść, aby doznać spełnienia w miłości. Pomaga Ci uzdrowić Twoje relacje z ludźmi, jak również naprawić problemy w Twoim związku.


Zapraszam na wróżbę! tarot, karty klasyczne i anielskie; miłość, zdrowie, pieniądze…
Wróżka Anne
Zadzwoń: 700 788 338
Opłata za minutę połączenia to 4.92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2.46 zł  brutto.
Pełny profil Wróżki znajdziesz na:  wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 16.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
no licze liczę na to
Dodano: 2013-04-18 13:59:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×